1

Przecież Belgii nie objechali, bo męczyli się przez większą część meczu i wygrali jedną bramką z rożnego.

0

Neymar.

2

Courtois nie będzie jakimś wielkim problemem dla Barcelony. Messi założy mu parę siatek i tyle. Hazarda też da się powstrzymać, więc źle nie będzie ;)

0

Przecież władze TVP Sport broniły Szpakowskiego.
Tylko Janecki na tt go skrytykował i parę innych osób, ale nikt z nich nie zasiada w zarządzie TVP. Doczytajcie zanim zaczniecie krytykować.

0

W kim się zakochałaś?

1

Ciekawe, czy strzelał z daleka, czy z bliska ;)
Jak myślicie?

0

Polecicie jakąś dobrą bezprzewodową myszkę, która długo działa na baterii do 70 zł?

0

Ach Ci Rosjanie! ;)
"Samolot jest bardzo dobry, co udowodnił w Syrii, gdzie potwierdził wysokie osiągi i możliwości bojowe. […] Su-57 jest uważany za jeden z najlepszych samolotów wyprodukowanych na świecie, dlatego nie ma sensu praca nad masową produkcją tego samolotu piątej generacji.
Jest naszym atutem, którym zawsze możemy zagrać, gdy samoloty poprzednich generacji (będące w rosyjskiej służbie – przyp.red.) zaczną pozostawać w tyle pod względem możliwości w porównaniu do podobnych samolotów z czołowych krajów świata."
Jurii Borysow, wiceminister obrony Rosji

0

Za to Ty masz mnóstwo argumentów. Poza tym PO mogło napisać ustawę przywracającą nadzór, ale nic nie zrobiło, bo po co jak można nawalać na poprzedników.

2

Tusk to pierdoła, a nie polityk. Chcesz by gość, który już się skompromitował został prezydentem? Ja poczekam na kogoś co będzie chciał coś zmienić, a nie kogoś kto chce dorwać się tylko do koryta i mieć wszystkich w dupie. Poza tym nazywanie ludzi, którzy mają dosyć Tuska dziećmi świadczy, że jesteś wywyższającym się bucem, który uważa siebie za najmądrzejszego, a inni to jakiś PiSowski plebs.

0

Teraz prezes CDP mówił, że seria Wiedźmin będzie kontynuowana, ale bez Geralta.

"Pierwsze trzy „Wiedźminy" były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry „Wiedźmin 4". Nie oznacza to oczywiście, że porzucimy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają i wciąż domagają się gracze na całym świecie. „Wiedźmin" jest jedną z dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić."

4

Tusk się ciągle ośmiesza. Jak nie gadanie o jakichś polskich grudniach to mówienie o konsekwencjach dla Polski za nie przyjęcie uchodźców. Nie mówiąc o kradzieży z OFE, aferze Amber Gold i próbie zniszczczenia LOTu. Poza tym PO zaczęło upadać, więc wsadził na stanowisko premiera pseudopolityka Kopacz i spierdzielił do UE.

0

Transfer Hazarda jest chyba nierealny. Chyba, że w fifie go ściągniesz ;)

1

Są jeszcze jakieś plotki transferowe dot. Barcelony z tieru 1?

0

I potem Włosi dostaliby parę bramek i nie wyszliby z grupy.

4

Sami wiecie kto ;)

0

Nie mogę patrzeć na tego pseudokomika...

0

Zobaczymy. Najwyżej dam go na ławkę.

0

Czy taki skład w Fantasy może być?
Co sądzicie?
https://zapodaj.net/f7f6794ba3e06.png.html

0

W zakładce Final w Fantasy World Cup chodzi o zbudowanie składu z meczu o 3 miejsce i finału?

8

Neymar i Mbappe powinni grać w Hollywood, a nie w piłkę ;)

0

Metaxa 30 letnia jeśli lubi winiaki.

2

No tak, zapomniałem o aspekcie finansowym.

0

Nie byłem nigdy fanem Juve, a jak sprowadzili CR7 to odczuwam do nich niechęć i odrazę, więc nawet gdyby ich koszulki były rozdawane za darmo to bym nie wziął ;)

1

Z Chorwacją.

0

W końcu zszedł ten cienias... ;P

0

Jesteś zaślepiony Giroudem po prostu ;)

0

Paco i Denisa bym zostawił, ale reszta wymienionych przez Ciebie piłkarzy powinna wylecieć z klubu. Niestety zarząd jest nieudolny i nikt nie chce ich kupić.

0

Nie zna się :P

0

Neymar go uczył ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?