Nie rozumiem czemu Sampaoli nie wystawiał Dybali.
W meczu z Chorwacją Paulo wyszedł i od razu oddał dwa piękne strzał i gdyby wystąpił od początku to wynik mógłby być inny...
Rulli miał słaby sezon dlatego Sampaoli go nie zabrał ze sobą. Na MŚ miał grać głównie Romero, który jest kontuzjowany, więc teraz jest wybór między Caballero, a Armanim.
0
Wszystko zależy od Messiego ;)
1
No to może się skończyć większą porażką od tej z Chorwacją. Chyba, że się ogarną, ale jest to bardzo wątpliwe.
0
Jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to trafi na Francję?
1
Przynajmniej Krystynka powalczy z Urusami ;) Ciekawe ile razy CR7 upadnie po lekkim dotyku...
0
Z chęcią bym ją przygarnął do siebie jako uchodźcę politycznego i nie tylko... ;-)
0
Wejdź na reddit soccer streams przed meczem i poszukaj sobie jakiegoś streama.
1
Czemu Francja/Nigeria? Przecież Argentyna ma szansę na awans.
0
Też macie masakryczny dźwięk na TVP 2? Dźwięk jak ze studni.
0
Pilsner Urquell oraz Noteckie.
0
Ja ostatnio piję bardziej niszowe piwa typu Noteckie, bo prawie wszystkie popularne piwa w Polsce są w zagranicznych łapach ;)
0
Są browary w Arabii Saudyjskiej. Np. https://www.ratebeer.com/brewers/arrow-beverage-factory/21729/
0
A Ty jakie piwo lubisz najbardziej?
0
Na szczęście w sporcie zasługi nic nie dają ;:
0
Fifa 48 punktów ;) W pierwszej rundzie nie brałem udziału, a w trzeciej Golovin i Gimenez nie wystąpili.
0
1.Punkty,
2. bilans bramkowy,
3.kartki.
0
A jak Caceres był u mnie na ławce i zdobył punkty to zostaną one wliczone? Teraz nie są i tylko mam 6 pkt za Muslerę.
0
Dzisiaj Muslera mi nabił kolejne punkty.
1
Ważne, że jego drużyna prowadzi.
1
Mi się wydaje, że będzie dośrodkowanie z tyłka i główka CR7 w pierwszych minutach pierwszej połowy i skończy się tak jak z Marokiem.
1
Ciekawe, czy Dybala zagra. Mam nadzieję, że Argentyna zrobi wielki powrót, bo nie mam zamiaru się znowu smucić ;)
1
Iran będzie przynajmniej walczyć, a nie wybijać piłkę do bramkarza i na aut...
0
Już po zawodach...
0
Argentyna da radę! ;)
9
Mam nadzieję, że Hiszpania, Iran i Argentyna poprawią mi humor...
0
Też bym go wyrzucił, ale obawiam się, że przyjdzie kolejny amator...
0
Za co?
0
Nie rozumiem czemu Sampaoli nie wystawiał Dybali.
W meczu z Chorwacją Paulo wyszedł i od razu oddał dwa piękne strzał i gdyby wystąpił od początku to wynik mógłby być inny...
0
Zapomniałem o nim.
0
Mam nadzieję, że szczęście będzie mu sprzyjało i pozamyka usta marudom ;)
0
Rulli miał słaby sezon dlatego Sampaoli go nie zabrał ze sobą. Na MŚ miał grać głównie Romero, który jest kontuzjowany, więc teraz jest wybór między Caballero, a Armanim.