0

Wszystko zależy od Messiego ;)

1

No to może się skończyć większą porażką od tej z Chorwacją. Chyba, że się ogarną, ale jest to bardzo wątpliwe.

0

Jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to trafi na Francję?

1

Przynajmniej Krystynka powalczy z Urusami ;) Ciekawe ile razy CR7 upadnie po lekkim dotyku...

0

Z chęcią bym ją przygarnął do siebie jako uchodźcę politycznego i nie tylko... ;-)

0

Wejdź na reddit soccer streams przed meczem i poszukaj sobie jakiegoś streama.

1

Czemu Francja/Nigeria? Przecież Argentyna ma szansę na awans.

0

Też macie masakryczny dźwięk na TVP 2? Dźwięk jak ze studni.

0

Pilsner Urquell oraz Noteckie.

0

Ja ostatnio piję bardziej niszowe piwa typu Noteckie, bo prawie wszystkie popularne piwa w Polsce są w zagranicznych łapach ;)

0

0

A Ty jakie piwo lubisz najbardziej?

0

Na szczęście w sporcie zasługi nic nie dają ;:

0

Fifa 48 punktów ;) W pierwszej rundzie nie brałem udziału, a w trzeciej Golovin i Gimenez nie wystąpili.

0

1.Punkty,
2. bilans bramkowy,
3.kartki.

0

A jak Caceres był u mnie na ławce i zdobył punkty to zostaną one wliczone? Teraz nie są i tylko mam 6 pkt za Muslerę.

0

Dzisiaj Muslera mi nabił kolejne punkty.

1

Ważne, że jego drużyna prowadzi.

1

Mi się wydaje, że będzie dośrodkowanie z tyłka i główka CR7 w pierwszych minutach pierwszej połowy i skończy się tak jak z Marokiem.

1

Ciekawe, czy Dybala zagra. Mam nadzieję, że Argentyna zrobi wielki powrót, bo nie mam zamiaru się znowu smucić ;)

1

Iran będzie przynajmniej walczyć, a nie wybijać piłkę do bramkarza i na aut...

0

Już po zawodach...

0

Argentyna da radę! ;)

9

Mam nadzieję, że Hiszpania, Iran i Argentyna poprawią mi humor...

0

Też bym go wyrzucił, ale obawiam się, że przyjdzie kolejny amator...

0

Za co?

0

Nie rozumiem czemu Sampaoli nie wystawiał Dybali.
W meczu z Chorwacją Paulo wyszedł i od razu oddał dwa piękne strzał i gdyby wystąpił od początku to wynik mógłby być inny...

0

Zapomniałem o nim.

0

Mam nadzieję, że szczęście będzie mu sprzyjało i pozamyka usta marudom ;)

0

Rulli miał słaby sezon dlatego Sampaoli go nie zabrał ze sobą. Na MŚ miał grać głównie Romero, który jest kontuzjowany, więc teraz jest wybór między Caballero, a Armanim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?