7

Można gdzieś postawić pieniądze na to, że Peszkin pojedzie do Rosji? ;)

0

Jeżeli chodzi o gameplay to gra bramkarzy jest bardzo słaba i nie ma większej radości po zdobyciu bramki.

21

Nie dziwię się, że wybrał Anglię jak urodził się tam, ojciec Nigeryjczyk porzucił go i matka się nim opiekowała, a potem był pod opieką angielskiej rodziny zastępczej.
Niestety niektórzy ludzie zachowują się jak bydło...

0

Jego pytanie jest po prostu śmieszne i dziwne. Czemu dziewczyna miałaby być taka sama jak ja?

0

Ja czekam na Fifa 19(Konami mnie zawiodło i straciło LM oraz LE), Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2.

0

Jaka ona?

0

To jakie ustawienie proponujesz?

0

Czemu nie na skrzydle?

0

Co myślicie o powrocie do 4:3:3? Lubię Ernesta, ale to jego 4:4:2 jest już po prostu nudne... Oby przed nadchodzącym sezonem EV przemyślał swoją taktykę i coś w niej zmienił.

0

Nie no masz rację. Trochę przesadziłem, ale Thiago mógł poczekać.

0

Tak samo z Neymarem. Odszedł dla kasy i mam nadzieję, że już nigdy nie wróci.

0

Pompowanie balonika to sprawka "kibiców", którzy nie mają pojęcia o piłce nożnej. Podniecają się Lewandowskim, a nie widzą innych piłkarzy, bo w końcu Lewy najlepszy ;)

1

To samo myślę o szerszeniach, osach i muchach ;)

12

Teraz niech Benitez wróci! Najlepszy trener dla RM ;)
Tata Martino też może być...

2

Wolę Vamos Albicelestes!

1

Mam nadzieję, że stracisz kasę ;)

0

Oraz bardziej intuicyjny interfejs(szczególnie w trybie kariery), brak odmłodzonych starych graczy(np. w trybie menedżera Xavi w wieku 16 lat), lepsza grafika, a teraz LM i LE.

0

Skąd macie tyle kasy w FUT?

0

Nie ma czasu na głupoty ;)

0

Ciekawe, czy Messi ma OLED TV.

0

39 kart ;)

1

Zgadzam się z Tobą, ale dam szansę Polakom rodakom ;)

3

Trailer nadchodzącej polskiej strzelanki sieciowej World War 3 autorstwa firmy The Farm 51:


Podobno gdy będzie większe zainteresowanie na Steam early access to mają zrobić wersję na konsolę. Więcej szczegółów na www.worldwar3.com

5

Tak dzisiaj jest ten dzień.

0

Nie wiadomo, bo często EA robi nowe skany piłkarzy do nowych wersji gry.

0

Platini z 9 bramkami na koncie.

0

Pewnie były za małe i miała dosyć ;)

0

Motorola dalej jest dobra. Mam kolegę, który używa flagowca i jest zadowolony.

0

Kto by chciał zabić takiego słabego polityka, którego ojciec robi wałki będąc prezydentem miasta? PO będzie teraz wszędzie szukać spisków, bo chcą dorwać się do koryta. Gdyby było to poważne to wezwaliby Straż.

0

Tego chama na CN nie chcę nigdy zobaczyć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?