Przecież Polszmat krytykuje ciągle PIS, więc nie wiem gdzie Ty widzisz smycz. Czasami chwalą jakieś programy, ale nie jest to telewizja pisowska.
TVN to największe badziewie podkręcające emocje i bezmyślnie krytykujące rząd.
Ja zwichnąłem kostkę na wf-ie i dopiero wieczorem jak wróciłem do domu pojawiła się bania i ból.
Ja leczyłem się przez dwa tygodnie w domu, więc Dembele będzie miał gdzieś z półtora tygodnia przerwy, a nawet szybciej, bo medycyna sportowa jest już bardzo zaawansowana.
Naliczanie punktów i decydowanie o życiu obywateli wskazuje na to, że jest to państwo totalitarne. Państwo, które tak działa nigdy nie będzie bezpieczne dla mieszkańców, bo jeśli się sprzeciwią to nachalna i opresyjna władza ich zlikwiduje.
2
Niech sobie cierpią. Dla mnie mogą nawet z grupy nie wychodzić. Dosyć mam już tej nudnej gry i podań do Cristiano.
0
Przecież Polszmat krytykuje ciągle PIS, więc nie wiem gdzie Ty widzisz smycz. Czasami chwalą jakieś programy, ale nie jest to telewizja pisowska.
TVN to największe badziewie podkręcające emocje i bezmyślnie krytykujące rząd.
1
Musi 4-3-3 wrócić, bo inaczej będzie kiszka ;)
1
Lubię Green Day, ale nie jestem jakimś wielkim fanem. Moje ulubione utwory to właśnie 21 Guns i Boulevard of Broken Dreams.
0
Dlatego obawiam się powtórki z zeszłego roku w finale LM.
2
Ja zwichnąłem kostkę na wf-ie i dopiero wieczorem jak wróciłem do domu pojawiła się bania i ból.
Ja leczyłem się przez dwa tygodnie w domu, więc Dembele będzie miał gdzieś z półtora tygodnia przerwy, a nawet szybciej, bo medycyna sportowa jest już bardzo zaawansowana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ok myślałem, że tylko trzy wchodzą, a czwarta musi walczyć w eliminacjach.
0
Czemu zagra w LM? Wytłumaczy ktoś?
0
Da ktoś link do streama?
0
Oby tak na MŚ strzelali.
0
Ernest daje drugą szansę Minie ;)
2
Ach te dzieci resortowych dzieci...
0
Zdrobnienie od Philippa.
1
Mierzynianka Mierzyn ;)
4
Benzema hokeja ;)
0
Zostanie MVP turnieju. Mówię wam ;)
0
I sto punktów doświadczenia oraz arcymistrzowski rynsztunek wybranej szkoły ;)
2
Z frustratami się nie rozmawia dlatego ich tam nie ma.
5
Gdyby taki nie był to nie gadałyby o tym żeby nikt z PiS-u nie wszedł do samorządu, a politycy opozycji nie pchaliby wózków w celu autopromocji.
1
Teraz już myślą o "graniu w chmurze", więc będzie jeszcze gorzej.
0
Strzelec, Mindhunter.
1
Naliczanie punktów i decydowanie o życiu obywateli wskazuje na to, że jest to państwo totalitarne. Państwo, które tak działa nigdy nie będzie bezpieczne dla mieszkańców, bo jeśli się sprzeciwią to nachalna i opresyjna władza ich zlikwiduje.
1
Ponawiam pytanie, by uzyskać więcej wyników:
https://www.strawpoll.me/15720603/r
Który streaming muzyczny jest najlepszy?
3
Lub w Fortnite, bo ostatnio część amerykańskich psychologów mówiła: nie pozwólcie dzieciom grać w Fortnite! ;)
0
Ramos 90 ?! Zawyżone bardzo...
1
Który streaming muzyczny jest wg. Ciebie najlepszy?
https://www.strawpoll.me/15720603/r
1
No i dobrze. Przynajmniej jeden konkurent mniej dla Messiego i Polski :)
0
Nie płacenie podatków nie jest złe ;) Jeśli chodzi o Lay's to on je tylko reklamuje. Gdyby się obżerał to byłby trochę grubszy.
0
Czemu nie Laskowski? Jakąś gównianą LE komentował, a do LM wzięli jakiegoś Juskowiaka...