2

Niech sobie cierpią. Dla mnie mogą nawet z grupy nie wychodzić. Dosyć mam już tej nudnej gry i podań do Cristiano.

0

Przecież Polszmat krytykuje ciągle PIS, więc nie wiem gdzie Ty widzisz smycz. Czasami chwalą jakieś programy, ale nie jest to telewizja pisowska.
TVN to największe badziewie podkręcające emocje i bezmyślnie krytykujące rząd.

1

Musi 4-3-3 wrócić, bo inaczej będzie kiszka ;)

1

Lubię Green Day, ale nie jestem jakimś wielkim fanem. Moje ulubione utwory to właśnie 21 Guns i Boulevard of Broken Dreams.

0

Dlatego obawiam się powtórki z zeszłego roku w finale LM.

2

Ja zwichnąłem kostkę na wf-ie i dopiero wieczorem jak wróciłem do domu pojawiła się bania i ból.
Ja leczyłem się przez dwa tygodnie w domu, więc Dembele będzie miał gdzieś z półtora tygodnia przerwy, a nawet szybciej, bo medycyna sportowa jest już bardzo zaawansowana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ok myślałem, że tylko trzy wchodzą, a czwarta musi walczyć w eliminacjach.

0

Czemu zagra w LM? Wytłumaczy ktoś?

0

Da ktoś link do streama?

0

Oby tak na MŚ strzelali.

0

Ernest daje drugą szansę Minie ;)

2

Ach te dzieci resortowych dzieci...

0

Zdrobnienie od Philippa.

1

Mierzynianka Mierzyn ;)

4

Benzema hokeja ;)

0

Zostanie MVP turnieju. Mówię wam ;)

0

I sto punktów doświadczenia oraz arcymistrzowski rynsztunek wybranej szkoły ;)

2

Z frustratami się nie rozmawia dlatego ich tam nie ma.

5

Gdyby taki nie był to nie gadałyby o tym żeby nikt z PiS-u nie wszedł do samorządu, a politycy opozycji nie pchaliby wózków w celu autopromocji.

1

Teraz już myślą o "graniu w chmurze", więc będzie jeszcze gorzej.

0

Strzelec, Mindhunter.

1

Naliczanie punktów i decydowanie o życiu obywateli wskazuje na to, że jest to państwo totalitarne. Państwo, które tak działa nigdy nie będzie bezpieczne dla mieszkańców, bo jeśli się sprzeciwią to nachalna i opresyjna władza ich zlikwiduje.

1

Ponawiam pytanie, by uzyskać więcej wyników:
https://www.strawpoll.me/15720603/r
Który streaming muzyczny jest najlepszy?

3

Lub w Fortnite, bo ostatnio część amerykańskich psychologów mówiła: nie pozwólcie dzieciom grać w Fortnite! ;)

0

Ramos 90 ?! Zawyżone bardzo...

1

Który streaming muzyczny jest wg. Ciebie najlepszy?
https://www.strawpoll.me/15720603/r

1

No i dobrze. Przynajmniej jeden konkurent mniej dla Messiego i Polski :)

0

Nie płacenie podatków nie jest złe ;) Jeśli chodzi o Lay's to on je tylko reklamuje. Gdyby się obżerał to byłby trochę grubszy.

0

Czemu nie Laskowski? Jakąś gównianą LE komentował, a do LM wzięli jakiegoś Juskowiaka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?