Zdałem na 100% dzięki temu ;) W zadaniu z wyborem i z odrzuceniem pozostałych warto najpierw lać wodę np. There are three pictures to choose from. In the picture 1,2,3 I can see. Dopiero potem wybierz i argumentuj.
Trailer FPS-a pt."Atomic Hearth", który zostanie wydany jeszcze w tym roku przez studio Mundfish.
Jest to gra, w której pokierujemy losami agenta P-4 wysłanego do organizacji Plant 3826, która przestała wysyłać sygnały. Akcja dzieje się w ZSRR. Gra posiada również otwarty świat( Syberia, Tundra, Góry). Główną osią fabuły jest wątek miłosny, a główny bohater ma chorobę psychiczną.
Źródło: Purepc.pl
Uwielbiam ten serial ;) Niestety nie mam NF i oglądam na tvn7, ale chyba wykupię go sobie. Od siebie polecam 13 reasons why i Szpieg D'83( to akurat jest na vod tvp).
Dokładnie za miesiąc będzie dobry mecz: Portugalia-Hiszpania o 20:00. P.S. Będę miał ciężko podczas MŚ, bo moi rodzice i siostra nie lubię piłki nożnej. Tylko mecze Polski oglądają i same finały. Mam w pokoju telewizor, ale 20 cali to nie to samo co 45 ;(
Liverpool to mój drugi ulubiony klub, ale uważam, że tylko cud sprawi, że The Reds podniosą ten puchar. Real potrafi się zmobilizować, a w szczególności CR7. Poza tym obrona Liverpoolu jest dziurawa.
Podobał mi się PES 2018 do momentu gdy odpaliłem tryb kariery menedżera. Menu totalnie nie intuicyjne, najlepsze kluby sprzedają swoich dobrych piłkarzy( nierealistyczny rynek transferowy np. Liverpool sprzedaje Oxa do Athletic Bilbao), murawa taka sobie i brak większych emocji po zdobyciu bramki( to dotyczy całej gry).
Wczoraj obrona nie istniała. Tam nie było żadnego pomysłu. Coutinho zagrał świetnie, a inni bardzo słabo. Gdy masz silną obronę i pomoc, która zasila Ci atak to 4:3:3 się sprawdza. Wczoraj grali jak dzieci we mgle.
4-4-2 to jakieś g...., szczególnie w wykonaniu Barcelony. Zamiast radosnego 4-3-3 mamy jakąś totalną nudę. Mecz z Romą to w ogóle była żenada. Zamiast wprowadzić Dembele 20 minut wcześniej to nie... Najchętniej wywaliłbym Ernesta na zbity pysk ;) Może jestem trochę zbyt pochopny, ale no kurła ileż można.
Prawda jest taka, że poważne państwo produkuje własny, nowoczesny sprzęt, a nie tak jak my kupuje z "demobilu" amerykańskiego. O marynarce nawet nie wspomniałem, bo ona praktycznie nie istnieje ;)
0
Wejdź sobie na gettinenglish.com
https://www.gettinenglish.com/matura-ustna-opis-obrazka/ (zadanie 2)
https://www.gettinenglish.com/rozmowa-na-podstawie-materialu-stymulujacego/ (zadanie 3)
https://www.gettinenglish.com/rozmowa-z-odgrywaniem-roli-matura-ustna/ (zadanie 1)
Zdałem na 100% dzięki temu ;) W zadaniu z wyborem i z odrzuceniem pozostałych warto najpierw lać wodę np. There are three pictures to choose from. In the picture 1,2,3 I can see. Dopiero potem wybierz i argumentuj.
0
Ma ojca Francuza i grał już we francuskiej młodzieżówce.
16
Nie, bo za The Reds nie stoi arabska kasa.
0
Trailer FPS-a pt."Atomic Hearth", który zostanie wydany jeszcze w tym roku przez studio Mundfish.
Jest to gra, w której pokierujemy losami agenta P-4 wysłanego do organizacji Plant 3826, która przestała wysyłać sygnały. Akcja dzieje się w ZSRR. Gra posiada również otwarty świat( Syberia, Tundra, Góry). Główną osią fabuły jest wątek miłosny, a główny bohater ma chorobę psychiczną.
Źródło: Purepc.pl
10
Hiszpańska domimacja ;) Wkurza tylko ten Real...
0
Folię się ściąga. Wiem, bo mam telefon z hartowanym szkłem.
1
Uwielbiam ten serial ;) Niestety nie mam NF i oglądam na tvn7, ale chyba wykupię go sobie.
Od siebie polecam 13 reasons why i Szpieg D'83( to akurat jest na vod tvp).
1
Nie wypadną, ale próchnica będzie miała niezłą pożywkę. Poza tym leczenie zębów dużo kosztuje( szczególnie kanałowe).
0
DNA.
27
Ramblowicze zdałem maturę ustną z angielskiego na 100%! ;)
0
Zgadzam się oprócz Denisa i Paco, bo Denis gra lepiej ostatnio, a Paco to dobry zmiennik w ataku.
0
Kogo byś sprzedał z zawodników?
0
Ciicho, bo jeszcze Loew usłyszy ;)
1
Dokładnie za miesiąc będzie dobry mecz: Portugalia-Hiszpania o 20:00.
P.S. Będę miał ciężko podczas MŚ, bo moi rodzice i siostra nie lubię piłki nożnej. Tylko mecze Polski oglądają i same finały. Mam w pokoju telewizor, ale 20 cali to nie to samo co 45 ;(
0
Ja obejrzę w tym dniu tylko Argentyna-Islandia i Peru-Dania.
0
Liverpool to mój drugi ulubiony klub, ale uważam, że tylko cud sprawi, że The Reds podniosą ten puchar. Real potrafi się zmobilizować, a w szczególności CR7. Poza tym obrona Liverpoolu jest dziurawa.
0
Spokojnie to są profesjonaliści i będą w optymalnej formie na finał LM.
0
W gimnazjum miałem dwóch śmieszków, którym zawsze odbijało na chemii. Tyle kartkówek karnych mieliśmy, że głowa mała.
2
Neuer miał przerwę trwającą prawie cały sezon, więc raczej nie wystąpi jak nr. 1. Loew byłby głupi gdyby go wystawił.
1
Podobał mi się PES 2018 do momentu gdy odpaliłem tryb kariery menedżera. Menu totalnie nie intuicyjne, najlepsze kluby sprzedają swoich dobrych piłkarzy( nierealistyczny rynek transferowy np. Liverpool sprzedaje Oxa do Athletic Bilbao), murawa taka sobie i brak większych emocji po zdobyciu bramki( to dotyczy całej gry).
3
Uwielbiam gościa i mam nadzieję, że razem z całą drużyną zdominują LM w przyszłym sezonie ;)
0
Wczoraj obrona nie istniała. Tam nie było żadnego pomysłu. Coutinho zagrał świetnie, a inni bardzo słabo. Gdy masz silną obronę i pomoc, która zasila Ci atak to 4:3:3 się sprawdza. Wczoraj grali jak dzieci we mgle.
0
4-4-2 to jakieś g...., szczególnie w wykonaniu Barcelony. Zamiast radosnego 4-3-3 mamy jakąś totalną nudę. Mecz z Romą to w ogóle była żenada. Zamiast wprowadzić Dembele 20 minut wcześniej to nie... Najchętniej wywaliłbym Ernesta na zbity pysk ;)
Może jestem trochę zbyt pochopny, ale no kurła ileż można.
0
Tylko na kogo zmienić Ernesta?
0
Kto strzelił trzeciego gola dla naszych?
0
To jest właśnie Valverde...
0
Co oni robią do cholery?!
0
Ale chyba lepiej być przygotowanym niż potem mówić: Putin nie bij! Co nie?
0
Jak USA będzie miało interes to wyśle nas do Rosji ;)
7
Prawda jest taka, że poważne państwo produkuje własny, nowoczesny sprzęt, a nie tak jak my kupuje z "demobilu" amerykańskiego. O marynarce nawet nie wspomniałem, bo ona praktycznie nie istnieje ;)