Ja tam uważam, że Liverpool da radę, bo mają świetnego trenera. Poza tym to mój drugi ulubiony klub i fajnie by było jakby ich radosna, ofensywna gra sprawiła, że wygrają i przejdą dalej ;)
Z jednej strony to jest Bayern Juppa, więc będzie grał bardziej zdecydowanie niż za Ancelottiego.
Z drugiej Real ma dużego farta i CR7, więc będzie ciężko Lewemu przebić się do finału.
To, że czasem powalczą nie zmieni tego, że grają w gównianym stylu. Obecny Real niczym się nie wyróżnia i tyle w temacie. Mam nadzieję, źe Bayern zweryfikuje "walkę" Realu i odeśle ich z kwitkiem.
Jak masz P8 to Samsung będzie dobrym wyjściem.
Ja mam P9+ i jeszcze nie myślę o wymianie, bo dobrze mi działa i dostanę Androida Oreo. Poza tym nie cierpię tzw. "notcha".
1
Mój net się dzisiaj postarał, bo mogłem obejrzeć w HD bez ścin ;|
0
Ja też poproszę o link.
0
Znowu będzie Mo Salah Goooollll!
0
U mnie w PES 2018 A.Gomes nie chce odejść i nie mogę ściągnąć F. de Jonga.
1
Ja tam uważam, że Liverpool da radę, bo mają świetnego trenera. Poza tym to mój drugi ulubiony klub i fajnie by było jakby ich radosna, ofensywna gra sprawiła, że wygrają i przejdą dalej ;)
0
Z jednej strony to jest Bayern Juppa, więc będzie grał bardziej zdecydowanie niż za Ancelottiego.
Z drugiej Real ma dużego farta i CR7, więc będzie ciężko Lewemu przebić się do finału.
0
Kto wg. was wygra dzisiaj: Roma, czy Liverpool?
https://strawpoll.com/ec1fgrhw
4
Pójść wcześniej spać lub wstać później ;)
0
Wsadzasz stopę do miski z roztworem octu w wodzie. A tak w ogóle to udaj się do lekarza bo może to być zwichnięcie kostki.
0
Witaj w klubie wyspanych ;)
0
Bjorn sędziował finał LM, w którym śmietankowi wygrali 4:1 z Atletico.
1
Oby nie Real ;)
0
To, że czasem powalczą nie zmieni tego, że grają w gównianym stylu. Obecny Real niczym się nie wyróżnia i tyle w temacie. Mam nadzieję, źe Bayern zweryfikuje "walkę" Realu i odeśle ich z kwitkiem.
0
Z jednej strony Hiszpania ma rację ale to co zrobili hiszpańscy policjanci z demonstrantami przekracza wszelkie granice.
3
Już Girony nie lubicie?
1
Była gala Polszmat Boxing Night ;)
1
Dobry artykuł o katalońskim beniaminku La Ligi :
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/girona-rewelacyjny-beniaminek-walczy-o-europejskie-puchary-reportaz/gmtk05c
0
Przeczytałem w dwa dni.
0
Ja też proszę, a raczej błagam ;)
1
Przystawka jak już ;)
0
Możesz mi napisać na pw przed meczem?
Mam swoje źródła ale może twoje będzie lepsze.
0
Drhtv, http://streamshunter.tv. Jeśli chodzi o Soccer Streams Reddit:https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ to godzinę przed meczem poszukaj. Wtedy znajdziesz
1
Soccer streams Reddit tam poszukaj.
0
To moją następną Fifą będzie 20-stka.
0
Jak masz P8 to Samsung będzie dobrym wyjściem.
Ja mam P9+ i jeszcze nie myślę o wymianie, bo dobrze mi działa i dostanę Androida Oreo. Poza tym nie cierpię tzw. "notcha".
0
Ja nie lubię Samsunga za krótkie wsparcie i spowalniającą nakładkę. Niby już nie ma "lagwiza" ale jakoś im nie wierzę ;)
0
Pro jest lepszy tylko jest droższy o 800 zł.
0
Motocyklem przez jezioro:
Przejechał 5,47 km po wodzie w czasie 5 minut z prędkością ok. 75 km/h.
4
Uważam, że nawet jak przyjdzie Antek, Luis powinien zostać.
1
Nie ale jest ich wiele i są w dobrej jakości. Ja tam uwielbiam angielski i wolę angielski komentarz niż polski z Eleven lub z C+.