0

Ramblowicze! Od czas ostatniej aktualizacji Wiedźmina 3 na ps4 pro moja konsola głośniej chodzi i podczas cut scenek obraz się czasami zacina, a dalej słychać dźwięk. Trwa to parę sekund i potem wszystko działa normalnie.

6

Przecież to jest banalne ;)

0

W Full HD też wersja pro jest lepsza bo masz mniej ścin i trochę lepszą grafikę. Sam używam pro z rzutnikiem FHD i jestem zadowolony. Tylko, że w 4k jest większe wow dlatego pisaliśmy o 4k HDR.

1

Nie ma problemu :-) La Rambla zawsze do usług!

1

Dostaniesz. Nie będzie to wprawdzie OLED ale dasz radę znaleźć całkiem przyzwoity sprzęt. Polecam Ci trochę zaoszczędzić i podnieść granicę do 3000 zł bo wtedy wybór będzie większy i znajdziesz po prostu lepszy tv.

1

Jeśli masz tv 4k to jak najbardziej. Ps4 pro ma jeszcze tryb turbo dzięki któremu gry są płynniejsze.
Jeśli chodzi o aktualizacje gier to mogą mieć nawet 5 GB jak nie więcej ale to zależy od gry. Fifa to gdzieś od 300 MB do ok. 2 GB.

0

Nathan Drake i Sully z serii Uncharted, Geralt, GLaDOS z Portal 2.

0

Dragon Ball Super. Jest to jakiś serial anime.

0

Ja wczoraj wystąpiłem z wnioskiem o wyrobienie dowodu i mam odebrać pod koniec kwietnia.

0

Tak jak mówi Salvano paszport w zupełności wystarczy.

0

Nacjonalizm nie jest taki zły jak go malują. Gdy politycy przedkładają interesy swojego narodu nad innymi to wtedy państwo może się rozwijać. Gdy zaczynają "wchodzić innym w tyłek" to kraj pogrąża się w zapaści. Przez ostatnie 25 lat staczaliśmy się i dalej się staczamy w dół bo zabrakło myślenia o narodzie wśród "polityków" z Wiejskiej. Teraz mamy tylko dbałość o prywatne interesy i podlizywanie się Rosji i USA w zależności od rządzącej partii.

0

Ale Niemcy przegrały wojnę i nie powinniśmy go im oddawać. Poza tym Szczecin jest coraz ładniejszy.

0

Już nie przesadzajmy. Jest średni i można na nim spokojnie grać na średnich/wysokich ustawieniach.

2

1

Ja bym wziął The Settlers

0

Kiedyś grałem w The Settlers 2: Dziesięciolecie i bardzo mi się podobała ale zgubiłem gdzieś płytę i teraz nie mogę wrócić do niej. Tak naprawdę to każda część mnie wciągała ;)

0

Tym razem Nike się postarało. Jeśli chodzi o Orzełka to jest świetny.

0

No to teraz będzie gównoburza, że TVP preferuje Barcelonę i Kurski to frajer...

0

Jest jakieś oficjalne info?

0

Ja na przykład będę kibicował Polsce ale gdy odpadną będę za Argentyną.

0

Przecież będzie kibicował Polsce. Czemu chcesz go pozbawić obywatelstwa? ;)

0

Dzik bo strzela Gironie? Zobaczymy jak z Juve sobie poradzi...

0

Jeśli rana krwawiła to staw się na SOR, bo ze wścieklizną nie ma żartów. Lepiej zapobiegać niż leczyć...

0

"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
"Everest"

0

Wiem, że potem będzie gorzej ale to jest piłka nożna i może nas zaskoczą ;)

0

Ja jestem za Polską, a jak odpadnie to będę kibicował Argentynie.

1

Mam nadzieję, że "The Reds" ograją City ;) #YouWillNeverWalkAlone

2

Tak samo jak wydzieranie się na "demonstracjach" KOD-u, które nic nie znaczą i nie zmienią Polski na lepsze. Jeśli chodzi o same miesięcznice to są przesadzone ale z drugiej strony to jest demokracja. KOD może się wydzierać, a PiS robić marsze bo mają do tego prawo i nikt nie może im zabronić.

1

Cyrkiem jest nie wyjaśnienie katastrofy tak jak w każdym normalnym państwie. Ale nie bo chołota na wiejskiej rezyduje...

0

Pewnie gdzieś jest ale nie chciało mi się szukać.
Często przeglądam Popularmechanics i jak jest coś ciekawego to się dzielę. Ogólnie fajna strona(ciekawostki, armia, gadżety, technologia itp.) i można trochę poćwiczyć język angielski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?