Ramblowicze! Od czas ostatniej aktualizacji Wiedźmina 3 na ps4 pro moja konsola głośniej chodzi i podczas cut scenek obraz się czasami zacina, a dalej słychać dźwięk. Trwa to parę sekund i potem wszystko działa normalnie.
W Full HD też wersja pro jest lepsza bo masz mniej ścin i trochę lepszą grafikę. Sam używam pro z rzutnikiem FHD i jestem zadowolony. Tylko, że w 4k jest większe wow dlatego pisaliśmy o 4k HDR.
Dostaniesz. Nie będzie to wprawdzie OLED ale dasz radę znaleźć całkiem przyzwoity sprzęt. Polecam Ci trochę zaoszczędzić i podnieść granicę do 3000 zł bo wtedy wybór będzie większy i znajdziesz po prostu lepszy tv.
Jeśli masz tv 4k to jak najbardziej. Ps4 pro ma jeszcze tryb turbo dzięki któremu gry są płynniejsze.
Jeśli chodzi o aktualizacje gier to mogą mieć nawet 5 GB jak nie więcej ale to zależy od gry. Fifa to gdzieś od 300 MB do ok. 2 GB.
Nacjonalizm nie jest taki zły jak go malują. Gdy politycy przedkładają interesy swojego narodu nad innymi to wtedy państwo może się rozwijać. Gdy zaczynają "wchodzić innym w tyłek" to kraj pogrąża się w zapaści. Przez ostatnie 25 lat staczaliśmy się i dalej się staczamy w dół bo zabrakło myślenia o narodzie wśród "polityków" z Wiejskiej. Teraz mamy tylko dbałość o prywatne interesy i podlizywanie się Rosji i USA w zależności od rządzącej partii.
Kiedyś grałem w The Settlers 2: Dziesięciolecie i bardzo mi się podobała ale zgubiłem gdzieś płytę i teraz nie mogę wrócić do niej. Tak naprawdę to każda część mnie wciągała ;)
Tak samo jak wydzieranie się na "demonstracjach" KOD-u, które nic nie znaczą i nie zmienią Polski na lepsze. Jeśli chodzi o same miesięcznice to są przesadzone ale z drugiej strony to jest demokracja. KOD może się wydzierać, a PiS robić marsze bo mają do tego prawo i nikt nie może im zabronić.
Pewnie gdzieś jest ale nie chciało mi się szukać. Często przeglądam Popularmechanics i jak jest coś ciekawego to się dzielę. Ogólnie fajna strona(ciekawostki, armia, gadżety, technologia itp.) i można trochę poćwiczyć język angielski.
0
Ramblowicze! Od czas ostatniej aktualizacji Wiedźmina 3 na ps4 pro moja konsola głośniej chodzi i podczas cut scenek obraz się czasami zacina, a dalej słychać dźwięk. Trwa to parę sekund i potem wszystko działa normalnie.
6
Przecież to jest banalne ;)
0
W Full HD też wersja pro jest lepsza bo masz mniej ścin i trochę lepszą grafikę. Sam używam pro z rzutnikiem FHD i jestem zadowolony. Tylko, że w 4k jest większe wow dlatego pisaliśmy o 4k HDR.
1
Nie ma problemu :-) La Rambla zawsze do usług!
1
Dostaniesz. Nie będzie to wprawdzie OLED ale dasz radę znaleźć całkiem przyzwoity sprzęt. Polecam Ci trochę zaoszczędzić i podnieść granicę do 3000 zł bo wtedy wybór będzie większy i znajdziesz po prostu lepszy tv.
1
Jeśli masz tv 4k to jak najbardziej. Ps4 pro ma jeszcze tryb turbo dzięki któremu gry są płynniejsze.
Jeśli chodzi o aktualizacje gier to mogą mieć nawet 5 GB jak nie więcej ale to zależy od gry. Fifa to gdzieś od 300 MB do ok. 2 GB.
0
Nathan Drake i Sully z serii Uncharted, Geralt, GLaDOS z Portal 2.
0
Dragon Ball Super. Jest to jakiś serial anime.
0
Ja wczoraj wystąpiłem z wnioskiem o wyrobienie dowodu i mam odebrać pod koniec kwietnia.
0
Tak jak mówi Salvano paszport w zupełności wystarczy.
0
Nacjonalizm nie jest taki zły jak go malują. Gdy politycy przedkładają interesy swojego narodu nad innymi to wtedy państwo może się rozwijać. Gdy zaczynają "wchodzić innym w tyłek" to kraj pogrąża się w zapaści. Przez ostatnie 25 lat staczaliśmy się i dalej się staczamy w dół bo zabrakło myślenia o narodzie wśród "polityków" z Wiejskiej. Teraz mamy tylko dbałość o prywatne interesy i podlizywanie się Rosji i USA w zależności od rządzącej partii.
0
Ale Niemcy przegrały wojnę i nie powinniśmy go im oddawać. Poza tym Szczecin jest coraz ładniejszy.
0
Już nie przesadzajmy. Jest średni i można na nim spokojnie grać na średnich/wysokich ustawieniach.
2
Oto 30 najbardziej niesamowitych lotnisk świata:
https://www.popularmechanics.com/technology/infrastructure/g2764/most-impressive-airports/
1
Ja bym wziął The Settlers
0
Kiedyś grałem w The Settlers 2: Dziesięciolecie i bardzo mi się podobała ale zgubiłem gdzieś płytę i teraz nie mogę wrócić do niej. Tak naprawdę to każda część mnie wciągała ;)
0
Tym razem Nike się postarało. Jeśli chodzi o Orzełka to jest świetny.
0
No to teraz będzie gównoburza, że TVP preferuje Barcelonę i Kurski to frajer...
0
Jest jakieś oficjalne info?
0
Ja na przykład będę kibicował Polsce ale gdy odpadną będę za Argentyną.
0
Przecież będzie kibicował Polsce. Czemu chcesz go pozbawić obywatelstwa? ;)
0
Dzik bo strzela Gironie? Zobaczymy jak z Juve sobie poradzi...
0
Jeśli rana krwawiła to staw się na SOR, bo ze wścieklizną nie ma żartów. Lepiej zapobiegać niż leczyć...
0
"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
"Everest"
0
Wiem, że potem będzie gorzej ale to jest piłka nożna i może nas zaskoczą ;)
0
Ja jestem za Polską, a jak odpadnie to będę kibicował Argentynie.
1
Mam nadzieję, że "The Reds" ograją City ;) #YouWillNeverWalkAlone
2
Tak samo jak wydzieranie się na "demonstracjach" KOD-u, które nic nie znaczą i nie zmienią Polski na lepsze. Jeśli chodzi o same miesięcznice to są przesadzone ale z drugiej strony to jest demokracja. KOD może się wydzierać, a PiS robić marsze bo mają do tego prawo i nikt nie może im zabronić.
1
Cyrkiem jest nie wyjaśnienie katastrofy tak jak w każdym normalnym państwie. Ale nie bo chołota na wiejskiej rezyduje...
0
Pewnie gdzieś jest ale nie chciało mi się szukać.
Często przeglądam Popularmechanics i jak jest coś ciekawego to się dzielę. Ogólnie fajna strona(ciekawostki, armia, gadżety, technologia itp.) i można trochę poćwiczyć język angielski.