Wiceprezes firmy CD Projekt RED Marcin Iwiński potwierdza, że w grze Cyberpunk 2077 nie będzie tzw. lootboksów, bo jak powiedział: "Miejsce, w którym stoimy jest dość proste i można było je zobaczyć we wszystkich naszych poprzednich produktach – Wiedźmin 3: Dziki Gon i Gwincie. Jeśli kupujesz pełnowartościową grę, powinieneś dostać duży, dopracowany kawałek zawartości, który wystarczy na wiele, wiele godzin.”
Dla mnie Emery to słaby trener. Niby wygrał LE 3x z rzędu ale nigdy nie zaskakiwał jakimiś nowymi rozwiązaniami. Valverde niby wygrał o wiele mniej trofeów ale jeśli chodzi o taktykę to zjada Emerego na śniadanie ;)
Dzisiaj jest początek Wielkiego Postu i katolicy poszczą ograniczając się do trzech posiłków bezmięsnych( dwa lekkostrawne i jeden do syta) oraz unikają zabaw hucznych.
8
Oto fragment listu napisanego przez nauczycieli liceum wielokulturowego w Warszawie do uczniów: https://mobile.twitter.com/Jozef_Lesniak/status/964129215468752896/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-5475260352961772724.ampproject.net%2F1518441587106%2Fframe.html
Szkoda, że w Polsce są tacy idioci...
0
Dlatego Messi ma Adidasy ;)
0
Może już wyprzedane.
0
W PES-ie 2018 się sprawdza ;)
0
Wiceprezes firmy CD Projekt RED Marcin Iwiński potwierdza, że w grze Cyberpunk 2077 nie będzie tzw. lootboksów, bo jak powiedział: "Miejsce, w którym stoimy jest dość proste i można było je zobaczyć we wszystkich naszych poprzednich produktach – Wiedźmin 3: Dziki Gon i Gwincie. Jeśli kupujesz pełnowartościową grę, powinieneś dostać duży, dopracowany kawałek zawartości, który wystarczy na wiele, wiele godzin.”
0
Jak wylecą to będzie "Wina sędziego", a jak wygrają to "Wspaniały Real pokonał mocarnego przeciwnika". ;)
1
SOR- Szpitalny Oddział Ratunkowy
NPL- Nocna Pomoc Lekarska
0
Dla mnie Emery to słaby trener. Niby wygrał LE 3x z rzędu ale nigdy nie zaskakiwał jakimiś nowymi rozwiązaniami. Valverde niby wygrał o wiele mniej trofeów ale jeśli chodzi o taktykę to zjada Emerego na śniadanie ;)
0
Wyświetlacz się spartolił. Musisz do serwisu się udać by wymienić go, bo nic z tym nie zrobisz
0
Studiujesz prawo dla dużych zarobków, czy dla "wyższych" celów? ;)
1
Dzisiaj jest początek Wielkiego Postu i katolicy poszczą ograniczając się do trzech posiłków bezmięsnych( dwa lekkostrawne i jeden do syta) oraz unikają zabaw hucznych.
0
Mecz Barcelony pewnie Szpaku będzie komentował...
1
Szkoda, że nie Laskowski :(
0
Może Hobbit: Pustkowie Smauga?
0
Rafał Murawski i Łukasz Zwoliński ;)
0
Źle się czujesz, czy wszystko w porządku? Dwa remisy i od razu masz problem...
0
0
Bardziej P$G pasuje bo powstali w 1970 roku...
1
Nawet w PES 2018 nie pasuje on do Barcelony ;) Niestety nie udało mi się go sprzedać tak samo jak Delefele...
2
Mam nadzieję, że mecz Barcelony z "The Blues" skomentuje Laskowski ;)
1
Tam powinno być jakieś zadaszenie na tych bocznych schodach i jakaś farelka/promiennik.
3
Ja chciałbym finał Polska - Niemcy i Lewandowskiego miażdżącego Niemiaszków ;) Jeśli odpadniemy to poproszę o Argentynę i popis LM10!
7
Jak już to jedziemy po utrzymanie ;)
0
Jakie nadzienie w pączkach preferujecie?
https://strawpoll.com/wh966der
0
Ajax będzie miał niezłą pakę o ile ich nie wykupią...
0
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
0
Mam takie zadanie: Po zwiększeniu promienia kuli o 5 cm jej objętość wzrosła 8 krotnie. Ile miał promień przed powiększeniem? Wie ktoś jak to zapisać?
0
Ostatnio ten utwór o słabym tekście chodzi mi po głowie:
Z innej beczki dwa utwory jednego z moich ulubionych zespołów:
0
To jest test nowej rakiety Falcon Heavy i przy okazji wydarzenie marketingowe bo Tesla(elektryczne auto) poleciała na orbitę Marsa
0
Mistrz wie co dobre ;)