8

Oto fragment listu napisanego przez nauczycieli liceum wielokulturowego w Warszawie do uczniów: https://mobile.twitter.com/Jozef_Lesniak/status/964129215468752896/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fd-5475260352961772724.ampproject.net%2F1518441587106%2Fframe.html
Szkoda, że w Polsce są tacy idioci...

0

Dlatego Messi ma Adidasy ;)

0

Może już wyprzedane.

0

W PES-ie 2018 się sprawdza ;)

0

Wiceprezes firmy CD Projekt RED Marcin Iwiński potwierdza, że w grze Cyberpunk 2077 nie będzie tzw. lootboksów, bo jak powiedział: "Miejsce, w którym stoimy jest dość proste i można było je zobaczyć we wszystkich naszych poprzednich produktach – Wiedźmin 3: Dziki Gon i Gwincie. Jeśli kupujesz pełnowartościową grę, powinieneś dostać duży, dopracowany kawałek zawartości, który wystarczy na wiele, wiele godzin.”

0

Jak wylecą to będzie "Wina sędziego", a jak wygrają to "Wspaniały Real pokonał mocarnego przeciwnika". ;)

1

SOR- Szpitalny Oddział Ratunkowy
NPL- Nocna Pomoc Lekarska

0

Dla mnie Emery to słaby trener. Niby wygrał LE 3x z rzędu ale nigdy nie zaskakiwał jakimiś nowymi rozwiązaniami. Valverde niby wygrał o wiele mniej trofeów ale jeśli chodzi o taktykę to zjada Emerego na śniadanie ;)

0

Wyświetlacz się spartolił. Musisz do serwisu się udać by wymienić go, bo nic z tym nie zrobisz

0

Studiujesz prawo dla dużych zarobków, czy dla "wyższych" celów? ;)

1

Dzisiaj jest początek Wielkiego Postu i katolicy poszczą ograniczając się do trzech posiłków bezmięsnych( dwa lekkostrawne i jeden do syta) oraz unikają zabaw hucznych.

0

Mecz Barcelony pewnie Szpaku będzie komentował...

1

Szkoda, że nie Laskowski :(

0

Może Hobbit: Pustkowie Smauga?

0

Rafał Murawski i Łukasz Zwoliński ;)

0

Źle się czujesz, czy wszystko w porządku? Dwa remisy i od razu masz problem...

0

0

Bardziej P$G pasuje bo powstali w 1970 roku...

1

Nawet w PES 2018 nie pasuje on do Barcelony ;) Niestety nie udało mi się go sprzedać tak samo jak Delefele...

2

Mam nadzieję, że mecz Barcelony z "The Blues" skomentuje Laskowski ;)

1

Tam powinno być jakieś zadaszenie na tych bocznych schodach i jakaś farelka/promiennik.

3

Ja chciałbym finał Polska - Niemcy i Lewandowskiego miażdżącego Niemiaszków ;) Jeśli odpadniemy to poproszę o Argentynę i popis LM10!

7

Jak już to jedziemy po utrzymanie ;)

0

Jakie nadzienie w pączkach preferujecie?
https://strawpoll.com/wh966der

0

Ajax będzie miał niezłą pakę o ile ich nie wykupią...

0

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

0

Mam takie zadanie: Po zwiększeniu promienia kuli o 5 cm jej objętość wzrosła 8 krotnie. Ile miał promień przed powiększeniem? Wie ktoś jak to zapisać?

0

Ostatnio ten utwór o słabym tekście chodzi mi po głowie:



Z innej beczki dwa utwory jednego z moich ulubionych zespołów:


0

To jest test nowej rakiety Falcon Heavy i przy okazji wydarzenie marketingowe bo Tesla(elektryczne auto) poleciała na orbitę Marsa

0

Mistrz wie co dobre ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?