0

Też tak myślę. Jakbym był trenerem PSG to wyśmiałbym pomysł zamiany Neymara na Cristiano.

0

Nie wiem, czy już było ale napiszę: Według Cadena SER Florentino Perez chce zaoferować PSG Cristiano + kasę za Neymara. Podobno działacze Realu twierdzą, że era CR7 minęła i drużyna potrzebuje większych zmian.

1

Do @KamQiX i @barcelonaLM macie rację. Zapomniałem o środach z LM.

0

Zgadzam się ale Kurski tak zarządził i tego nie zmienimy.

0

Dzięki ;)

0

Który mecz Chelsea-Barca pokaże TVP? Ten na Stamford Bridge, czy na Camp Nou?

0

A po co Ci dzieła Marksa?

0

Tak, ten abonament działa na wszystkie gry i co miesiąc będziesz dostawał darmowe gierki na ps4.

0

Piłkarze Barcelony mają fajnie bo muszą jeździć darmowym Audi ;) Każdy by tak chciał...

0

"Artemis" Andy Weir(autor Marsjanina) - książka opowiadająca o mieszkance księżycowego miasta, która dla pieniędzy wplątuje się w intrygę zagrażającą całemu miastu. Miasto jest dość realistyczną wizją koloni na księżycu, jest sporo opisów zjawisk zachodzących na naszym satelicie(opisy są napisane tekstem popularnonaukowym).

0

"Wielki Mike", "Gran Torino", "Kryptonim U.N.C.L.E", "Furia".

1

Pewnie wziął sobie tekst tej piosenki jako wzór:
"Hera, koka, hasz, LSD ta zabawa po nocach się śni..."

0

Chiny w końcu produkują mnóstwo rzeczy dla zachodu dlatego jest tam nacisk w szkołach na naukę angielskiego. Fajnie, że uczysz się jej języka ojczystego. Uczysz ją trochę polskiego?

0

Rozmawiacie ze sobą po angielsku?

0

Może kiedyś będzie mi dane zagadać do jednej ;)

0

Dobry wybór! BTW Uwielbiam Azjatki :-)

1

Masz rację. Mecz ogląda się do końca, a nie wyzywa wszystkich bo nie wychodzi. To jest Barça w końcu!

0

Ale azjatkę, czy turystkę? Z ciekawości pytam ;)

2

A ja chciałbym znaleźć taką dziewczynę ;)

2

Tylko, że Gomes aklimatyzuje się już od ponad roku, a Dembele wrócił dopiero po ciężkiej kontuzji ;)

0

Semedo ma jakiś uraz.

0

Widzę, że miłość do bliźniego wam się udziela ;)

0

Na szczęście jest niedziela z meczykiem Barçy ;)

3

Nie wiem co ma patriotyzm do tego i ból istnienia ale ok...

0

Hera, koka, hasz, LSD ta zabawa po nocach się śni. LSD, hera, koka i hasz podziel się @szoch6 z kolegami czym masz... ;)

0

To nie ten Semedo! Nasz jest Nelson Semedo, a ten z "Żółtej łodzi podwodnej" nazywa się Ruben Semedo. Pamiętam od kiedy w fifie kupiłem do Barcy Rubena i dziwiłem się, że jest ŚO i trochę wolny jak na PO ;)

0

Wg. mnie właśnie era Martino 2013-14. Wtedy tylko Superpuchar Hiszpanii wygrali.

1

W mojej szkole są lepsze "dary matki natury" ;)

0

Po takiej ilości przywiezionego, oryginalnego koksu przejść badania medyczne? Ten to ma metabolizm ;)

0

Cou ma dziwną minę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?