Nie wiem, czy już było ale napiszę: Według Cadena SER Florentino Perez chce zaoferować PSG Cristiano + kasę za Neymara. Podobno działacze Realu twierdzą, że era CR7 minęła i drużyna potrzebuje większych zmian.
"Artemis" Andy Weir(autor Marsjanina) - książka opowiadająca o mieszkance księżycowego miasta, która dla pieniędzy wplątuje się w intrygę zagrażającą całemu miastu. Miasto jest dość realistyczną wizją koloni na księżycu, jest sporo opisów zjawisk zachodzących na naszym satelicie(opisy są napisane tekstem popularnonaukowym).
Chiny w końcu produkują mnóstwo rzeczy dla zachodu dlatego jest tam nacisk w szkołach na naukę angielskiego. Fajnie, że uczysz się jej języka ojczystego. Uczysz ją trochę polskiego?
To nie ten Semedo! Nasz jest Nelson Semedo, a ten z "Żółtej łodzi podwodnej" nazywa się Ruben Semedo. Pamiętam od kiedy w fifie kupiłem do Barcy Rubena i dziwiłem się, że jest ŚO i trochę wolny jak na PO ;)
0
Też tak myślę. Jakbym był trenerem PSG to wyśmiałbym pomysł zamiany Neymara na Cristiano.
0
Nie wiem, czy już było ale napiszę: Według Cadena SER Florentino Perez chce zaoferować PSG Cristiano + kasę za Neymara. Podobno działacze Realu twierdzą, że era CR7 minęła i drużyna potrzebuje większych zmian.
1
Do @KamQiX i @barcelonaLM macie rację. Zapomniałem o środach z LM.
0
Zgadzam się ale Kurski tak zarządził i tego nie zmienimy.
0
Dzięki ;)
0
Który mecz Chelsea-Barca pokaże TVP? Ten na Stamford Bridge, czy na Camp Nou?
0
A po co Ci dzieła Marksa?
0
Tak, ten abonament działa na wszystkie gry i co miesiąc będziesz dostawał darmowe gierki na ps4.
0
Piłkarze Barcelony mają fajnie bo muszą jeździć darmowym Audi ;) Każdy by tak chciał...
0
"Artemis" Andy Weir(autor Marsjanina) - książka opowiadająca o mieszkance księżycowego miasta, która dla pieniędzy wplątuje się w intrygę zagrażającą całemu miastu. Miasto jest dość realistyczną wizją koloni na księżycu, jest sporo opisów zjawisk zachodzących na naszym satelicie(opisy są napisane tekstem popularnonaukowym).
0
"Wielki Mike", "Gran Torino", "Kryptonim U.N.C.L.E", "Furia".
1
Pewnie wziął sobie tekst tej piosenki jako wzór:
"Hera, koka, hasz, LSD ta zabawa po nocach się śni..."
0
Chiny w końcu produkują mnóstwo rzeczy dla zachodu dlatego jest tam nacisk w szkołach na naukę angielskiego. Fajnie, że uczysz się jej języka ojczystego. Uczysz ją trochę polskiego?
0
Rozmawiacie ze sobą po angielsku?
0
Może kiedyś będzie mi dane zagadać do jednej ;)
0
Dobry wybór! BTW Uwielbiam Azjatki :-)
1
Masz rację. Mecz ogląda się do końca, a nie wyzywa wszystkich bo nie wychodzi. To jest Barça w końcu!
0
Ale azjatkę, czy turystkę? Z ciekawości pytam ;)
2
A ja chciałbym znaleźć taką dziewczynę ;)
2
Tylko, że Gomes aklimatyzuje się już od ponad roku, a Dembele wrócił dopiero po ciężkiej kontuzji ;)
0
Semedo ma jakiś uraz.
0
Widzę, że miłość do bliźniego wam się udziela ;)
0
Na szczęście jest niedziela z meczykiem Barçy ;)
3
Nie wiem co ma patriotyzm do tego i ból istnienia ale ok...
0
Hera, koka, hasz, LSD ta zabawa po nocach się śni. LSD, hera, koka i hasz podziel się @szoch6 z kolegami czym masz... ;)
0
To nie ten Semedo! Nasz jest Nelson Semedo, a ten z "Żółtej łodzi podwodnej" nazywa się Ruben Semedo. Pamiętam od kiedy w fifie kupiłem do Barcy Rubena i dziwiłem się, że jest ŚO i trochę wolny jak na PO ;)
0
Wg. mnie właśnie era Martino 2013-14. Wtedy tylko Superpuchar Hiszpanii wygrali.
1
W mojej szkole są lepsze "dary matki natury" ;)
0
Po takiej ilości przywiezionego, oryginalnego koksu przejść badania medyczne? Ten to ma metabolizm ;)
0
Cou ma dziwną minę ;)