0

I studniówkę o 19 ;)

1

Dziękuję za odpowiedź

0

Ramblowicze, czy będę musiał jeszcze raz wgrywać Option File do PES-a 2018 gdy zrobię live update składów?(Chodzi o to by w składzie Barcelony był Coutinho i Mina)

0

Czym się interesuje?

0

Zazwyczaj się z Tobą nie zgadzam ale jeśli chodzi o Antka mam takie same zdanie ;)

0

Piosenka na wieczór: The National-"No body else will be there"

0

A ja w PES-ie ;) /

0

Wg. mnie Antek jest nie potrzebny Barcelonie. Po pierwsze za dużo ofensywnych piłkarzy, a po drugie blokuje młodzikom miejsce w składzie(np. taki Arnaiz będzie wtedy często grzał ławkę).

1

Wassssssss ist dasssss? Celta oleole ! (Edit już nie ważne ;) )

1

Jak Coutinho i Dembele zgrają się z resztą zespołu to Real będzie mocno trząsł portkami przed następnym El Classico ;)

0

Zrozumieć można ale chodzi mi o coraz mniejszy udział wychowanków. Może się to zmienić bo Alena i paru innych zapowiadają się obiecująco, a Valverde lubi młodzików.

1

Cieszę się, że Cou jest po granatowo-bordowej stronie mocy ale powoli Barcelona zamienia się w jakieś City, czy inne szejki(transfery za dużą kasę). Mam nadzieję, źe w przyszłości będzie więcej wychowanków.

0

Nie każdego stać na telefon za 5 tysięcy...
Poza tym Apple wyciska nas z kasy jak cytrynkę.
Iphone Space Gray 256GB w USA po przeliczeniu na złotówki kosztuje ok. 4000 zł, a w Polsce ten sam telefon 5700 zł.

0

Liverpool musiałby wygrać parę razy LM i miażdżyć całą PL przez parę sezonów by osiągnąć status "klubu docelowego" ;)

1

Jeszcze jeden utwór(teraz na noc):



The National - "No body else will be there"

Album: "Sleep Well Beast"
Jeden z moich ulubionych zespołów. Niestety lepszej jakości na YT nie znalazłem.

0

A to nie wiedziałem, że ma problem bo jest biały. Żenujące ...

0

Nie mówiłem, że jest świetny obecnie ;) Wcześniej był o wiele lepszy. Tylko po prostu ta piosenka wbiła mi się do głowy...

0

Piosenka na wieczór:



Eminem ft. Ed Sheeran - "River" Płyta: Revival(najnowsza).

Ciekawostka: Piosenka powstała na podstawie tekstu podesłanego menedżerowi Eminema przez Eda.

2

Pikio to taki Pudelek+Onet. Pudelek bo jest tam wiele plotek i pierdół, a Onet bo nagłówki i click baity.

0

Lepiej podaj Mi nazwę Option File jakiego używasz ;)

1

Normalnie tak jak ze wspomnieniami z PRL-u u niektórych członków mojej rodziny ;)

0

Zapomniałem napisać: zmniejszają wydajność nawet o 30%. Celowo tego nie zrobiłem w porównaniu do tego niemieckiego portaliku.

6

Ciekawostki technologiczne #8:
W procesorach Intel odkryto kolejną lukę. Luka ta umożliwia nieporządanym programom dostęp do kernela(zawartość chroniona w pamięci jądra systemu). Łatki mające naprawić ten błąd dodatkowo obciążają procesor i z mniejszają wydajność o 30%(wi 7 8700K sięga nawet 54%:).

0

A ja będę do 15:30 w szkole ;( No to sobie pooglądałem...

2

Będę mega wściekły jak odejdzie. Uwielbiam Big Sama. Szkoda by przeszedł do szejków jak pewien pan na N.

5

Według "Daily Telegraph" Barcelona zamierza ściągnąć Andreasa Christensena(obrońca, 21 lat) z Chelsea. The Blues chcą go zatrzymać nowym kontraktem

0

Nie ma za co ;)

1

Chyba to był Ofenbach - Katchi.
Link:

1

Dziękuję wszystkim ;) Szampańskiej zabawy życzę w tę sylwestrową noc!

2

Iran to Islamska Republika. Ludzie zaczeli protestować z powodu bezrobocia i biedy a władza otworzyła ogień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?