Ramblowicze, czy będę musiał jeszcze raz wgrywać Option File do PES-a 2018 gdy zrobię live update składów?(Chodzi o to by w składzie Barcelony był Coutinho i Mina)
Wg. mnie Antek jest nie potrzebny Barcelonie. Po pierwsze za dużo ofensywnych piłkarzy, a po drugie blokuje młodzikom miejsce w składzie(np. taki Arnaiz będzie wtedy często grzał ławkę).
Zrozumieć można ale chodzi mi o coraz mniejszy udział wychowanków. Może się to zmienić bo Alena i paru innych zapowiadają się obiecująco, a Valverde lubi młodzików.
Cieszę się, że Cou jest po granatowo-bordowej stronie mocy ale powoli Barcelona zamienia się w jakieś City, czy inne szejki(transfery za dużą kasę). Mam nadzieję, źe w przyszłości będzie więcej wychowanków.
Nie każdego stać na telefon za 5 tysięcy...
Poza tym Apple wyciska nas z kasy jak cytrynkę.
Iphone Space Gray 256GB w USA po przeliczeniu na złotówki kosztuje ok. 4000 zł, a w Polsce ten sam telefon 5700 zł.
Ciekawostki technologiczne #8:
W procesorach Intel odkryto kolejną lukę. Luka ta umożliwia nieporządanym programom dostęp do kernela(zawartość chroniona w pamięci jądra systemu). Łatki mające naprawić ten błąd dodatkowo obciążają procesor i z mniejszają wydajność o 30%(wi 7 8700K sięga nawet 54%:).
0
I studniówkę o 19 ;)
1
Dziękuję za odpowiedź
0
Ramblowicze, czy będę musiał jeszcze raz wgrywać Option File do PES-a 2018 gdy zrobię live update składów?(Chodzi o to by w składzie Barcelony był Coutinho i Mina)
0
Czym się interesuje?
0
Zazwyczaj się z Tobą nie zgadzam ale jeśli chodzi o Antka mam takie same zdanie ;)
0
Piosenka na wieczór: The National-"No body else will be there"
0
A ja w PES-ie ;) /
0
Wg. mnie Antek jest nie potrzebny Barcelonie. Po pierwsze za dużo ofensywnych piłkarzy, a po drugie blokuje młodzikom miejsce w składzie(np. taki Arnaiz będzie wtedy często grzał ławkę).
1
Wassssssss ist dasssss? Celta oleole ! (Edit już nie ważne ;) )
1
Jak Coutinho i Dembele zgrają się z resztą zespołu to Real będzie mocno trząsł portkami przed następnym El Classico ;)
0
Zrozumieć można ale chodzi mi o coraz mniejszy udział wychowanków. Może się to zmienić bo Alena i paru innych zapowiadają się obiecująco, a Valverde lubi młodzików.
1
Cieszę się, że Cou jest po granatowo-bordowej stronie mocy ale powoli Barcelona zamienia się w jakieś City, czy inne szejki(transfery za dużą kasę). Mam nadzieję, źe w przyszłości będzie więcej wychowanków.
0
Nie każdego stać na telefon za 5 tysięcy...
Poza tym Apple wyciska nas z kasy jak cytrynkę.
Iphone Space Gray 256GB w USA po przeliczeniu na złotówki kosztuje ok. 4000 zł, a w Polsce ten sam telefon 5700 zł.
0
Liverpool musiałby wygrać parę razy LM i miażdżyć całą PL przez parę sezonów by osiągnąć status "klubu docelowego" ;)
1
Jeszcze jeden utwór(teraz na noc):
The National - "No body else will be there"
Album: "Sleep Well Beast"
Jeden z moich ulubionych zespołów. Niestety lepszej jakości na YT nie znalazłem.
0
A to nie wiedziałem, że ma problem bo jest biały. Żenujące ...
0
Nie mówiłem, że jest świetny obecnie ;) Wcześniej był o wiele lepszy. Tylko po prostu ta piosenka wbiła mi się do głowy...
0
Piosenka na wieczór:
Eminem ft. Ed Sheeran - "River" Płyta: Revival(najnowsza).
Ciekawostka: Piosenka powstała na podstawie tekstu podesłanego menedżerowi Eminema przez Eda.
2
Pikio to taki Pudelek+Onet. Pudelek bo jest tam wiele plotek i pierdół, a Onet bo nagłówki i click baity.
0
Lepiej podaj Mi nazwę Option File jakiego używasz ;)
1
Normalnie tak jak ze wspomnieniami z PRL-u u niektórych członków mojej rodziny ;)
0
Zapomniałem napisać: zmniejszają wydajność nawet o 30%. Celowo tego nie zrobiłem w porównaniu do tego niemieckiego portaliku.
6
Ciekawostki technologiczne #8:
W procesorach Intel odkryto kolejną lukę. Luka ta umożliwia nieporządanym programom dostęp do kernela(zawartość chroniona w pamięci jądra systemu). Łatki mające naprawić ten błąd dodatkowo obciążają procesor i z mniejszają wydajność o 30%(wi 7 8700K sięga nawet 54%:).
0
A ja będę do 15:30 w szkole ;( No to sobie pooglądałem...
2
Będę mega wściekły jak odejdzie. Uwielbiam Big Sama. Szkoda by przeszedł do szejków jak pewien pan na N.
5
Według "Daily Telegraph" Barcelona zamierza ściągnąć Andreasa Christensena(obrońca, 21 lat) z Chelsea. The Blues chcą go zatrzymać nowym kontraktem
0
Nie ma za co ;)
1
Chyba to był Ofenbach - Katchi.
Link:
1
Dziękuję wszystkim ;) Szampańskiej zabawy życzę w tę sylwestrową noc!
2
Iran to Islamska Republika. Ludzie zaczeli protestować z powodu bezrobocia i biedy a władza otworzyła ogień.