1

Real Madryt może się już cieszyć bo Neymar prawdopodobnie skręcił sobie kostkę i to chyba poważnie bo "pojawił się płacz" wg. sport.pl. Na więcej informacji trzeba poczekać.

1

To niech strzeli jeszcze raz to pogadamy ;)

0

No tu trochę się nie podpisałem ;) Następne będą lepsze...

0

W związku ze zbliżającym się Dniem Żołnierzy W Wyklętych przeprowadzę sondy(ocena wyklętych i Jaruzelskiego): https://strawpoll.com/e2gg1w4f (o Jaruzelskim)
https://strawpoll.com/cs65e6y8 (o wyklętych)

0

Zgadzam się ale bardziej prawdopodobny jest Szpakowski bo to w końcu "legenda" jest ;)

0

TVP jeszcze nie podjęło decyzji dot. wyboru komentatora meczu Barcelona-Chelsea. (Źródło:Messenger)

0

Jadą po kolejny medal...

0

W kibelku byłem ;) Poza tym skończył się już materiał z chemii i "przygotowujemy" się do matury.

0

Ja za trzy minuty kończę swój dzień w szkole

0

Mój kolega by się zapłakał, bo jak to Bayern bez Lewego ;)

0

Młody Papież jest bardzo dobry i ma wyśmienity soundtrack. Od siebie dodam jeszcze serial The Good Doctor.

0

Jeśli część ludzi nie będzie rozmawiała z drugą częścią to nigdy w Polsce nie będzie dobrze. Z jednej strony radykalny KOD i jego emocjonalni zwolennicy, a z drugiej PiS i jego dziwne reformy.
Mam nadzieję, że ludzie KOD-u nigdy nie dostaną się do "koryta" i powstanie jakaś nowa partia polityczna nie skupiająca się tylko na sobie i nie posiadająca w szeregach "Towarzyszy". Chyba trochę sobie poczekam...

2

Jeśli Nitras i inni unikają odpowiedzi na pytania dziennikarzy tylko dlatego, że są z TVP to pokazuje, że są tylko pseudopolitykami i nikim więcej. Dlatego powinno się ich męczyć bo ich zakichanym obowiązkiem jest odpowiadanie na pytania. Wracając do Sitka to postąpił bardzo nieodpowiedzialnie i po prostu głupio...

3

Przynajmniej zawieszony, a nie tak jak Tomasz Lis, który gada obrażające Polskę rzeczy i dalej pracuje normalnie w redakcji.

0

Zdecyduj i Przeżyj ?

1

Kurski woli Barcelonę ;) Poza tym bez sensu jest puszczać rozstrzygnięty mecz.

0

Gościu od dużego kuponu(75 tys. PLN) wybrał jednak Mrzeżyno...
Szkoda, bo na Karaibach jest cieplej ;)

3

Podanie Iniesty do Messiego jak za starych dobrych czasów Guardioli ;) Coś pięknego...

0

Dlatego ja korzystam z "darmowych" streamów. To płatne gówno jest o wiele gorsze bo jak padnie serwer to jesteś w d....

0

Jak ktoś ma dobrego streama to poproszę na priva.

0

Dla kogo bo mi się spier.....

0

Stream błagam!

0

Xaviego by wynajęli, a nie...

6

A tu remisik i zamiast na Karaiby pojedzie do Mrzeżyna ;)

0

Śergi Roberto?

1

Dziękuję za obliczenia ;)

0

Ile transferu danych może pochłonąć mecz w jakości SD?

11

Mazurek Dąbrowskiego dla Złotego Kamila Stocha zagrany na gitarze przez "Wiewióra": https://www.instagram.com/p/BfTa_eWF4ks/?utm_source=ig_web_share

2

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

1

Najgorsze jest to, że takie wypowiedzi są cytowane przez zagraniczną prasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?