0

@DamianBarcaCule tak jest:)
@NeroTFP1 oj tak:)

5

Algieria mimo kilku wielkich nazwisk w składzie remisuje do przerwy 0:0 z Gwineą Równikową. Nie bez powodu napisałem „wielkich”, patrzcie na Mahreza.

/photo/1

2

Taremi mecz prawie kompletny. 3 asysty do przerwy, w drugiej połowie samobój i nietrafiony karny. Czas na czerwo:)

1

@Danny Gaucho ta:) poprawione:)
@mekston raczej nie;)

3

Korea Północna - Iran 0:3 do przerwy. 3 asysty Mehdi Taremi z Interu.

1

@mordini123 już grywał w jakichś rozgrywkach +40 (chyba) od jakiegoś czasu:) dobrze się trzyma.

0

@Lucyfffer Lech odkąd pamiętam miał nosa do „9”:)

10

Właśnie trwa hit brazylijskiej serie A. Były piłkarz Atletico Madryt - Felipe Luis i jego Flamengo podejmują naszego byłego stopera - Gabiego Milito i jego Atletico Mineiro.
Do przerwy 0:0, mimo że Flamengo miało rzut karny. Niestety jednak Felipe Luis mimo kilku ofensywnych graczy na boisku do jedenastki desygnował 68 letniego Davida Luiza - legendę Chelsea.

Poza brazylijskim stoperanem (żart, he he) na boisku, ale u gości, mamy Hulka czy Bernarda - byłego atakującego Evertonu.

0

@Lucyfffer pokazał się w średniej portugalskiej ekipie - Gil Vicente, w której ładował po kilkanaście bramek na sezon. Prawdę mówiąc myślałem, że to będzie mega wzmocnienie Porto i dziwiłem się, że nikt z wielkiej trójki nie wziął go po pierwszym świetnym sezonie. Legia, ani nikt z Polski za 7 milionów to nie kupi:)

0

@Lucyfffer ale Legia ma Europę i puchar Polski, Jaga Europę, a Lech nie ma już absolutnie nic. Mogą się skupić tylko na lidze. A Raków? Dla mnie mogą spaść:)

1

@Kidd ja mam Mi Earphones 2 Pro. Do biegania słabe, ale może to wina tych „gumek”, ale tak to hulają spoko:)

1

@Lucyfffer na mistrza raczej szans nie ma, byleby puchary były za rok. No chyba, że wygrają LKE i tak wejdą do pucharów;)

7

@Mario96w myślę że komisja by się zabrała i jednogłośnie zasądziła, że to jajko idealnie pasuje to tostów:)

0

@Lucyfffer gratuluję wygranej:) wygrali lepsi, zdecydowanie lepsi tym razem.

0

@Lucyfffer cześć:)
Jeśli chodzi Ci o mecz Lech - Legia to zły adres Lucyferze:)
Wygrywa na boisku lepszy, a lepszym był Lech:)

1

@PatrychoO tylko kwadrans potrzebowały, przewiń sobie:)

3

Piątka do zera:) trafiła Ewka frajera.
5 z 6 ofensywnych zawodniczek z golami. A mogły podać do Ewy niczym Robert do Brazola:(

2

Maszyna Ewki ruszyła:)

3

@BORO_12 z Piątnicy, no bo skąd?

3

Nasze Panie zaczęły mecz z St Polten w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzyń.
Polka rodaczka w pierwszym składzie.

Mecz w Polsacie sport jakby co.

12

Fajnie że zwracamy uwagę na zawodników wybijających się, ale trzeba pamiętać że David jest to wzięcia za friko, a jest zdecydowanie bardziej sprawdzonym zawodnikiem.

1

@Ojciec5tkidzieci ale by chodził:)
Niestety nie ta ręka, więc nieaktualne:)

2

@kubix05 kioski to było coś. Papierosy i gumy na sztuki, kartka od rodzica „proszę sprzedać mojemu synowi Radomskie”. A dzisiaj? Albo calą płaczę albo wypad, jakieś dowody czy ktoś pełnoletni. Bez sensu:)

5

Ciekawostka liga meksykańska.

W nocy odbył się mecz najbardziej andaluzyjskiej drużyny na świecie pomijając te z Sevilli.
Monterrey, bo o nich mowa, wygrali 2:1 z naszym farbowanym siatkarskim lisem, a więc drużyną Leon.
Dlaczego najbardziej andaluzyjska? Już tłumaczę:) jedną z bramek strzelił Sergio Canales (Betis), czerwoną kartkę obejrzał Ocampos (Sevilla), a w meczu zagrali jeszcze jeszcze Olivier Torres i Jesus Corona (obaj Sevilla).

0

Niestety… nasz Xaviball nas pokonał… 0:1

0

@FcPortoFan1999 mamy 1:1.

0

Samu z golem dla Porto! Ósmy mecz w lidze i ósmy gol.

1

Sociedad już wyczerpał limit bramek na dziś. Żenująca drużyna w tym sezonie ma średnią 0,84 gola na mecz:)
My ruszymy po przerwie, spokojnie:)

0

@FcPortoFan1999 będąc kibicem rywali idzie się naprawdę załamać patrząc w jakiej są formie.

1

Amorim jeszcze nie zdążył się skończyć a zaczął się na nowo. Sporting wyciąga z 0:2 do przerwy na 4:2 i to, o dziwo, bez pomocy Gyokeresa dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?