escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle najebałeś dzisiaj ze 200 postów o tym samym i mi mówisz o kompromitacji? Za krótki jest smyku:D
0
@Rust_Cohle to cytat z Ciebie:)
0
@Rust_Cohle nie czuję żadnego:) ja po prostu się cieszę że porażki nic nieznaczącego dla Ciebie klubu sprawiają że zapominasz o problemach w życiu prywatnym.
0
@Rust_Cohle och:) mam nadzieję że Ci lepiej:) cieszę się że Ty skąd Ty tam sobie jesteś co trzy dni z wypiekami na swojej pyzatej buzi śledzisz wyniki najbardziej utytułowanej polskiej ekipy. Jeśli w dalszym ciągu frustruje Cię życie prywatne i tutaj masz swoją odskocznię czy jak to tam ująłeś, to śmiało. Służę. Jeśli napisanie 700 postów w ciągu 2 godzin o porażce Legii zrobi Ci dobrze, to możesz mnie oznaczać:)
Wracając do Twojego wpisu, powinno się udać i Barcelona powinna strzelić 2 bramki:)
0
@Rust_Cohle Barcelona to nie Liverpool, gdzie zabierz Salaha i drewno na boisku. Spokojnie, już możesz wydawać, tylko nie na głupoty:)
4
@Krzysztof1987 i tak trzeba żyć:)
0
@Rifek zapytałeś więc odpowiedziałem. Blokuj. Pozdrawiam.
@4drian0 wpadli na mecz.
0
@Rifek w San Sebastian.
0
@Faro Olmo nie było tyle meczów i daliśmy sobie radę. Poczekajmy z osądami na koniec meczu:)
1
@Khajio i reszta fanów Bundesligi. Pamiętacie legendę Herthy - Węgra Pala Dardaia? Jego syn - 18 letni Bence Dardai strzelił na 2:0 dla Wilków z Heidenheim.
0
@Faro tymczasem Olmo 0 asyst w lidze, Raphinha 6 asyst. Damy sobie radę:)
0
@regatta52 w porządku:)
@tadzik447 on edytował już post po informacji o urazie. Odpuść:)
1
@fcbarcafan19 no wypalił aż miło:)
0
@tadzik447 artykuł że spóźnił się grubo na odprawę?
0
@regatta52 no ale nie wiedziałeś że ma kontuzję a wysnułeś nie wiem skąd informacje że się grubo spóźnił na odprawę..
0
@regatta52 po co to takie farmazony pisać?
3
Czyli tak - Marmoush wciąż gotuje.
Teraz zaczął Gyokeres - 5 ostatnich meczów to 11 goli, a później mamy jeszcze rozpędzonego Samu czy Akturkoglu. No i nasze gwiazdory - Lewy i Brazol. Kontynuujcie serię panowie:)
4
@KRISU77 to i tak 9 razy więcej niż w wielu meczach Rakowa:)
0
Legia chce do pucharów w przyszłym sezonie poprzez zwycięstwo w lidze konferencji a Wy się jakimś meczem podniecacie:)
0
Tymczasem pan piłkarz Omar Marmoush nie bierze jeńców. Eintracht 3:0 a Egipcjanin z golem i asystą.
3
I to jest hit. Gol za golem, a nie jakiś londyński syf w Anglii.
1
@Rust_Cohle widzę spodobało się jak wysłałem Cię do nory w czwartek:)
0
@Criss18Barca dziwnie pisze „Legia wygrała kolejny mecz pucharowy”:)
1
Ooo, a to niespodzianka. Nie zwróciłem uwagi patrząc na składy, umknął mi fakt Odeegarda w wyjściowej jedenastce. Prawie 3 miesiące bez gry, minuta z Interem w LM i dziś od razu od początku? Oj Arteta… żebyś nie przedobrzył.
1
@Bernard777 nie znam człowieka i dziś widziałem go pierwszy raz na oczy. Wygląda jakby miał już swoje lata, więc argument „niedowidzenia” może być trafny:)
0
Nie ma to tamto, piekny gol Golizadka.
0
@messi564 to pozwolę sobie odpuścić:)
0
@AlphaNumeric jeśli o mnie chodzi to ilość Polaków w ich jedenastce.
0
Moise Kean z hattrickiem dla Fiorentiny.
0
@messi564 nie rozumiem.