0

@Rust_Cohle najebałeś dzisiaj ze 200 postów o tym samym i mi mówisz o kompromitacji? Za krótki jest smyku:D

0

@Rust_Cohle to cytat z Ciebie:)

0

@Rust_Cohle nie czuję żadnego:) ja po prostu się cieszę że porażki nic nieznaczącego dla Ciebie klubu sprawiają że zapominasz o problemach w życiu prywatnym.

0

@Rust_Cohle och:) mam nadzieję że Ci lepiej:) cieszę się że Ty skąd Ty tam sobie jesteś co trzy dni z wypiekami na swojej pyzatej buzi śledzisz wyniki najbardziej utytułowanej polskiej ekipy. Jeśli w dalszym ciągu frustruje Cię życie prywatne i tutaj masz swoją odskocznię czy jak to tam ująłeś, to śmiało. Służę. Jeśli napisanie 700 postów w ciągu 2 godzin o porażce Legii zrobi Ci dobrze, to możesz mnie oznaczać:)
Wracając do Twojego wpisu, powinno się udać i Barcelona powinna strzelić 2 bramki:)

0

@Rust_Cohle Barcelona to nie Liverpool, gdzie zabierz Salaha i drewno na boisku. Spokojnie, już możesz wydawać, tylko nie na głupoty:)

4

@Krzysztof1987 i tak trzeba żyć:)

0

@Rifek zapytałeś więc odpowiedziałem. Blokuj. Pozdrawiam.
@4drian0 wpadli na mecz.

0

@Rifek w San Sebastian.

0

@Faro Olmo nie było tyle meczów i daliśmy sobie radę. Poczekajmy z osądami na koniec meczu:)

1

@Khajio i reszta fanów Bundesligi. Pamiętacie legendę Herthy - Węgra Pala Dardaia? Jego syn - 18 letni Bence Dardai strzelił na 2:0 dla Wilków z Heidenheim.

0

@Faro tymczasem Olmo 0 asyst w lidze, Raphinha 6 asyst. Damy sobie radę:)

0

@regatta52 w porządku:)
@tadzik447 on edytował już post po informacji o urazie. Odpuść:)

1

@fcbarcafan19 no wypalił aż miło:)

0

@tadzik447 artykuł że spóźnił się grubo na odprawę?

0

@regatta52 no ale nie wiedziałeś że ma kontuzję a wysnułeś nie wiem skąd informacje że się grubo spóźnił na odprawę..

0

@regatta52 po co to takie farmazony pisać?

3

Czyli tak - Marmoush wciąż gotuje.
Teraz zaczął Gyokeres - 5 ostatnich meczów to 11 goli, a później mamy jeszcze rozpędzonego Samu czy Akturkoglu. No i nasze gwiazdory - Lewy i Brazol. Kontynuujcie serię panowie:)

4

@KRISU77 to i tak 9 razy więcej niż w wielu meczach Rakowa:)

0

Legia chce do pucharów w przyszłym sezonie poprzez zwycięstwo w lidze konferencji a Wy się jakimś meczem podniecacie:)

0

Tymczasem pan piłkarz Omar Marmoush nie bierze jeńców. Eintracht 3:0 a Egipcjanin z golem i asystą.

3

I to jest hit. Gol za golem, a nie jakiś londyński syf w Anglii.

1

@Rust_Cohle widzę spodobało się jak wysłałem Cię do nory w czwartek:)

0

@Criss18Barca dziwnie pisze „Legia wygrała kolejny mecz pucharowy”:)

1

Ooo, a to niespodzianka. Nie zwróciłem uwagi patrząc na składy, umknął mi fakt Odeegarda w wyjściowej jedenastce. Prawie 3 miesiące bez gry, minuta z Interem w LM i dziś od razu od początku? Oj Arteta… żebyś nie przedobrzył.

1

@Bernard777 nie znam człowieka i dziś widziałem go pierwszy raz na oczy. Wygląda jakby miał już swoje lata, więc argument „niedowidzenia” może być trafny:)

0

Nie ma to tamto, piekny gol Golizadka.

0

@messi564 to pozwolę sobie odpuścić:)

0

@AlphaNumeric jeśli o mnie chodzi to ilość Polaków w ich jedenastce.

0

Moise Kean z hattrickiem dla Fiorentiny.

0

@messi564 nie rozumiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?