escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ta klątwa w Europie nie działa:) oglądam i wygrywają;)
0
@FcPortoFan1999 włączę ich dopiero „w Europie”:)
0
@FcPortoFan1999 sam rozumiesz:)
3
Prezent bramkarza i CR z golem numer 37373838. Wiecej niż Auba gdyby grał w Barcelonie.
1:1!!:)
Quinones z golem, chwilę temu gdyby lepiej przymierzył to miałby lepszą przewrotkę od CRa z nami.
0
@FcPortoFan1999 oglądam Legię tylko w naszej lidze i to też rzadko. Nie mam C+. Oglądałem ich w tym sezonie 2 razy - z Rakowem na stadionie i Lechem przed tv. Wystarczy mi ich popisów w lidze na ten sezon:) będę dalej puchary oglądał.
0
@FcPortoFan1999 i żyje się dalej:)
2
@FcPortoFan1999 na pewno nie obejrzę:)
0
@FcPortoFan1999 dobrego meczu.
1
@Kidd dziękuję!:)
12
Już dziś! Mamy hit w lidze wielbłądów!
Drużyna piłkarza, którego reprezentacja nas rozjechała jak walec, czyli Al Nassr podejmie u siebie ekipę Gabończyka Pierre-Emericka „jakby grał dalej w Barcelonie zamiast Lewego to miałby już 1000 goli” Aubameyanga czyli beniaminka Al Qadisiya.
CR i jego team dzisiaj wystąpią z drobnymi roszadami. Poza Portugolem również Mane, Otavio, Brozovic, Simakan czy Angelo w miejsce Talisci. W obronie brak Laporte’a. Na nich postawił dzisiaj Stefano Pioli.
U gości zaś poza najlepszym strzelcem Barcelony w historii, gdyby w niej gra oczywiście, również Quinones (Meksyk), Nacho Fernandez, bramkarz Belgii - Casteels, Cameron Puertas (Royale Union), Nandez (Urugwaj) czy Gaston Alvarez (Getafe).
To co? Gabończyka do boju:)
Mecz o 18:00 w Polsat sport 2.
@mekston
3
@mekston planuje:)
Chociaż Ty już ładnie zapowiedziałeś:)
0
@Eklerek i dlatego Ferguson żałował, że zaufał skautom i nagraniom z Bebe.
1
@Eklerek Bebe też zrobił wrażenie na Fergusonie:)
4
O 2:05 naszego czasu pierwszy mecz „play in” do play off o mistrza kraju w Meksyku. Guadalajara podejmie zespół Atlas. Czemu o tym piszę?
A no temu, żeby pierwszy mecz, w pierwszym składzie gospodarzy od lipca zagra Chicharito - były zawodnik Manu czy Realu.
14
20.11 godzina 1:45 naszego czasu - mecz Brazylia - Urugwaj. W pierwszym składzie Brazylijczyków wychodzi gracz Botafogo Igor Jesus. W drugiej połowie Jesusa zmienia jego klubowy kolega Luiz Henrique.
24 godziny później, a więc przed chwilą - 21.11 o godzinie 1:30 naszego czasu trwa ligowy meczu Botafogo. W pierwszym składzie Luiz Henrique a na ławce Igor Jesus.
Nie wiem czy to nie jest zbyt ryzykowne, ale chłopaków mega szanuję za zaangażowanie.
5
Swoją drogą dzisiaj Brazylia w Ameryce Południowej, ale jakby rządzą gracze z Europy:)
- Memphis Depay z golem dla Corinthians
- Lucas Moura (Tottenham) z golem dla Sao Paulo
- Luiz Gustavo (Bayern, OM) z asystą do Lucasa Moury
- Braithwaite* z golem dla Gremio
- Diego Costa* (Atletico) z asystą do Duńczyka
- do tego w nocy jeszcze Hulk i Paulinho (Bayer) grają swój mecz.
* w meczu Gremio dopiero 20 minuta.
1
Tymczasem legenda Barcelony - duński Nazario Braithwaite z golem dla Gremio już w 3 minucie.
0
@FcPortoFan1999 tak, 11.
0
@MOLESTA nigdy tego nie słyszałem:)
@FcPortoFan1999 zgadza się.
0
@MOLESTA Timao? To jakiś przydomek?
@FcPortoFan1999 nie wiem:)
3
Nie pamietam takich rzeczy…
Brazylijska seria A o tej godzinie, pięknie:)
15 minuta i Memphis Depay na 1:0 dla Corinthians z Cruzeiro.
3
@AFA piękną historię piszą:)
2
@fcbarcafan19 co tyle zmian Logo ostatnio. Kluby, teraz Jaguar. No polecę klasykiem, mi się nie podoba, a więc „nowe logo dla nikogo”
2
@mekston zobaczymy kogo nominują Beckhamy:)
0
@dv7wisnia a wręcz coraz mniej, tym bardziej szkoda, że Bielsa „zamknął” się na niego.
0
@Who_you_mam porównanie było o Lewym o Henrym. Luis też kapitalny, ale nie o niego chodziło. Kane też 9 idealna.
2
Nunez świetny początek eliminacji, później już tylko gorzej. Od 6 meczów bez gola w kadrze, a do tego dzisiaj zmieniony już w przerwie. Pytanie czy uraz czy to kolejny słaby jego występ.
Zastanawiam się, czy Bielsa nie za szybko skreślał Suareza czy nawet Cavaniego. Pierwszy wciąż skuteczny, drugiemu serducha i walki odmówić nie można.
6
@Emial22 nie no Lewy to pan piłkarz. Dziewiątka idealna. Jednak Henry to inna kategoria - finezja.
1
@AFA dobrs ekipa, Kolumbia ostatnia trochę dołuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika