4

Ale zaraz meczycho!!

Peru z 40 letnim Paolo Guerrero na szpicy, który 20 lat temu (naprawdę 20) grał w Bayernie podejmą Chile i 37 letniego Vidala. Trzeba przyznać że oba dziadki są w formie:) Paolo w ośmiu ostatnich meczach strzelił 4 gole, natomiast Vidal dwa ostatnie mecze zakończył z golami.

A tymczasem Urusi wychodzą na 2:1 z Kalambią.

1

Na eleven sports 1 leci Urugwaj z Kolumbią. Urugwaj już powinien prowadzić, ale póki co gowniany mecz.

Rozumiem, że Dżejms Rodriguez nie gra za dużo w Vallecano, ale posadzenie go na ławie dzisiaj to żart.

Kolumbia na 1:0. Bramkarz Urugwaju dał pupuńci, że tak powiem po Paczesiowemu.

1

@Stinger_ gdyby nie nazwisko to uwierz mi, że nie napisałbym o nim:)
Po niezłym sezonie w rezerwach Interu podpisał kontrakt z Brentford, no ale tam coś nie poszło:)

2

@wojopancer dla mnie każdy z nich jest legendą. A jeśli chodzi o pierwszego Pana to ja, jak również @NeroTFP1 uważamy go za kogoś kto zrewolucjonizował futbol. I mogły grać u nas takie tuzy jak Leo, Ronaldo, Romario ale to Ronnie jest numer 1.

1

@Stinger_ nazwisko - Beckham + napisałem że nieźle mu szło w Interze Miami II. Łącz kropki:)

1

@adamek20151 bo A - teraz zobaczyłem i B - nie widziałem tego tutaj:)

0

Romeo Beckham postanowił zakończyć karierę.
- Romeo postanowił odłożyć buty piłkarskie na kołek i poświęcić się karierze w modzie. Uwielbiał czas spędzony w Brentfordzie, ale teraz chce skupić się na modzie, która jest jego pasją. Niedawno podpisał kontrakt z czołową agencją modową w Paryżu i ma zamiar współpracować z kilkoma dużymi markami - usłyszała angielska gazeta The Sun od swojego źródła.

No kariery nie zrobił:) jeszcze jako tako mu szło w Interze Miami II i tyle:)

3

A już o 2 swój pierwszy mecz o punkty jako selekcjoner USA „zagra” Pochettino. Rywalem w 1/4 ligi narodów tamtejszej Ameryki będzie Jamajka. Wśród Jamajczyków między innymi Leon Bailey czy Demarai Gray. U Argentyńczyka Pulisic, Pepi z PSV, Musah czy McKennie.

3

10 meczów średnia 0,4 gola na mecz, przyjeżdża Mistrz Świata i ci ładują już 2 gole. Kiepsko się zestarzeje mój wpis, że Paragwaj zapłaci rachunek:)

2

@AFA I dobrze im tak:) reprezentacja swojego boiska.

9

Tymczasem wiecznie żywy 47 letni Enner Valencia na 1:0 z Boliwią:)
Warto dodać, że w ofensywie wspomaga go legenda naszej ligi, były gracz Śląska i Rakowa - John Yeboah.

Edit - jak to pisałem to wpadło na 2:0 dla Ekwadoru. Valencia do goła dorzuca asystę.

1

@michal26 u mnie godzinę temu. Może coś majstrują…

2

Warto przypomnieć, że to gość z Barcelony strzelił:)

2

Leo, Lautaro i Julian… ale obrona Paragwaju zapłaci rachunek za poprzednie 10 meczów… ulalala.

1

@JimMorrisonFCB nie zgadzam się że jest to najmocniejsza formacja. Jakby nie patrzeć Raph, Vini, Savinho i nawet ten Jesus, z którego śmieszkowalem, wyglądają „na papierze” dużo lepiej od obrony.

4

Organizatorzy stwierdzili że to tak żenujące widowisko że postanowili włączyć spryskiwacze z wodą przed końcowym gwizdkiem. Szacun.

4

Według poniższego konta na tt, skład mistrzów ma być następujący.

/photo/1
Nie ma miękkiej gry:)

1

@Stinger_ tak będzie:)

0

Trzeba powtórzyć bo przegramy.

3

Jeszcze nieco ponad godzinka i najlepsza (obok Ekwadoru) obrona podejmie u siebie Leo i spółkę. Paragwaj ma nie tylko najlepszą obronę - 4 wpuszczone gole, ale i prawie najgorszy (Peru ma 3 gole strzelone) atak. Żenujące 4 bramki strzelone w 10 eliminacyjnych meczach, mam nadzieję że dzisiaj dostaną lekcje. Paragwajskie katenaczczcio czy inny karpaczio w supe mać:)

Mecz w Eleven sports 1 od 0:30.

3

Raph gol z wolnego. Pięknie.

0

@pikass14 no muszę też uderzyć się w pierś i wspomnieć również trzeba o Jesusie. Troszke wyśmiewany przeze mnie Brazol świetnie sobie radzi w lidze, a i do kadr ma rewelacyjne wejście. No i Savio - skrzydłowy City, też trzeba go brać na poważnie.

@tbas niestety…

1

@AFA jest tam kim postraszyć, zobaczymy:)

5

Skład Brazoli na mecz z Wenezuelą. Mecz na eleven sports 1 od 22:00.

/photo/1

1

Właśnie ruszył mecz kwalifikacyjny PNA Burkina Faso - Senegal. W drugiej linii gości para Geyów - Pape i Idrissa.

4

W Europie nie ma już słabych drużyn - Armenia przegrywa u siebie 0:1 z Wyspami Owczymi. W składzie gospodarzy legenda Pogoni - Biczaczjan @emeu

1

@kubix05 kiedyś George Michael miał taką piosenkę i śpiewał w refrenie „Preedom”:)

0

@arasz1819 i jest!:)

5

Jako, że niejednokrotnie usuwane były słowa uważane za obraźliwie, to napiszę tylko, że Afroamerykanin wygrywa 4:0 z Sudanem w kwalifikacjach PNA.

0

@Encore kozak. Można powiedzieć jak wino, ale w jego przypadku on nie stał się lepszy z wiekiem, tylko zawsze był kozakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?