4

David z kolejnym golem dla Kanady. Brać i się nie zastanawiać.

A tymczasem! Co tu się odwala?! Chile w jedenastu wcześniejszych meczach eliminacji strzela obrzydliwych 5 goli a dzisiaj już 4 Wenezuelczykom?! Nie do wia ry.

Ps. Swoją drogą Eleven nie stracił a wręcz zyskał że transmituje taki „słaby” mecz. Argentyna - Chile 0 goli, Brazylia - Urugwaj 0 goli póki co, a Chile Wenezuela już 6.

2

Oby po przerwie 74 letni Paolo Guerrero rozgrywający swój 27473738 mecz w reprezentacji Peru nie postanowił strzelić bramki:)

0

@Who_you_mam nie. Nie każdy jedzie na kadr drzeć mordę, niektórzy jadą zobaczyć graczy z europejskiego topu na żywo. Po prostu.

1

@Who_you_mam niektórzy też chodzą na mecze nie dla patalachow a dla ich rywali.

2

@zadafcb na noc kawa? Weź herbatę sobie zrób:)

1

@Who_you_mam zostałeś na stadionie gwizdać? Czy Ty akurat nie byłeś Januszem, tylko jak prawdziwy rasowy kibic na kanapie w domku?

1

Ale Szkoci zapłacą rachunek za ten szybki gol. Ulala.

0

I cyk Diaz z hattrickiem klasycznym w reprezentacji Maroko:)

0

@Krzysztof1987 w oficjalnych meczach U21 i tylko sparingach pierwszej Hiszpanii.
@michaleu Hiszpania da sobie radę bez Diaza.

0

@masa11 kto w Polsce wezmie?

2

Brahim Diaz co się bawi. Kilka dni temu dublet z Aubameyangiem i jego Gabonem do przerwy. Dzisiaj dublet już po kwadransie z Lesotho.

0

@FcPortoFan1999 tak jest.

0

@FcPortoFan1999 owszem.

3

W Afryce jak zwykle nie nadążasz:)

Rwanda banda i Wanda wygrywa na wyjeździe 2:1 z Nigerią z Bonifacem, Iheanacho czy Chekwueze i Osimhenem z ławki, w składzie. Co prawda nic to nie zmieniło bo i tak Nigeria wygrała swoją grupę.

Z kolei Ghana tylko potwierdziła, ze jest żenującą kadrą obecnie. Również dostali u siebie 1:2 z Afroamerykaninem (żeby nie używać obraźliwych słów jak - Niger). Ghana z Kudusem (West Ham) czy Nuamahem (Lyon) w składzie po tej porażce zajęła ostatnie 4 miejsce w grupie. W 6 meczach strzelając aż 3 gole. Niger, Sudan i Angola były lepsze.

9

@Kyonego otóż to, każdy inny:)
@batoon czy jest na Barcelone? Nie wiem, ale wolę próbować sprawdzonego napastnika za 0 Euro niż nie wiem skąd skołować 100 milionów czy więcej na gościa, który również może się nie sprawdzić.

28

Pisałem o nim od dawna. Sprawdzony od kilku sezonów. We Francji, przez grę w Europie, aż do gry w kadrze Kanady. Za chwilę z kartą na ręku, do tego fan Barcelony.
Szwagry potrzebujecie czegoś więcej? Działać.

1

Widziałem że grywa w River i grywa w reprezentacji U 20. I to strzela, asystuje. Niech obserwują:)

0

@barcelonaLM „Gdyby tak jeszcze Hojlund nie flopował” - tymczasem chłopak maks co wykręcił to w swojej karierze to 10 goli w zeszłym sezonie ligowym. Przy Hochlandzie i Gyokeresie to jest chłopiec z juniorów.

3

Ovechkin już dwie bramki dzisiaj, a jeszcze jedna tercja przed nim. Cały czas chłop w formie, on to zrobi, pobije rekord Wayne’a Gretzky’ego. Zostało 30 goli.

8

Maldini na boisku… piękna historia. Trzecie pokolenie w kadrze. Drugi występ syna Paolo i wnuczka Cesare.

0

@FCB_dimiC nie wiem czemu, dla mnie to jego gol.

0

Ale Digne się bawi. Dwie asysty i powiedzmy, że bramka, chociaż widzę, że przypisują jako samobój.

0

@Walker do tego asysta.

0

@mekston otóż to.

3

@kubix05 Gucio, legenda Koniczynek.

2

@mekston to prawda. Ale to co turniej za mało do awansu..

8

Luźna przerwa reprezentacyjna dziewiętnastoletniego zawodnika Lipska.
Dwa mecze w reprezentacji Norwegii i Antonio Nusa strzelił w nich 3 gole i zanotował 2 asysty.
Także tego:)

3

Hochland się bawi. Dublet.

7

Wojtek ma 34 lata, jeśli ma jeszcze chęć, pasję czy zapał - jak zwał tak zwał - to dla mnie mega opcja. Nie wypadł z obiegu, nie zapomniał jak się gra w piłkę, jak się broni. On jest świadom swojej pozycji i prawdę mówiąc wcześniej czy później A zagra w Barcelonie i B możliwe że wywalczy pierwszy skład.
Przy naszych słabych finansach i przy chęci Wojtka na takie rozwiązanie, to dla mnie dobry ruch.

2

Gyokeres z golem, Guirassy z golem, a Akturkoglu postanowił zepsuć karnego. Nieładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?