escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak zawsze życzę United porażek tak przyznam, że miło patrzeć na Ruuda na ławce:)
1
Cyk Ipswich na 2.
2
Ipsłycz na 1:0 na wyjeździe z Totkami. Jak oni tego nie wyciągną to dramat:D
0
Osimhen 5 ostatnich meczów dla Galaty to 6 goli, a jeszcze pół godziny meczu dzisiaj. Zdrowy Nigeryjczyk to maszyna.
0
Roki z golem. Niech się rozwija:)
2
@Jakchcesz Kongo nie ma 3 ligi. Kaman;)
2
@MESSIah16 @Kazragore mija kilka dni, a Oviechkin dorzuca kolejne 3 gole. Jak forma dopisze to w tym sezonie wyprzedzi Wayna Gretzky’ego.
Rekord NHL to 894 bramki, a Oviechkinowi do pobicia brakuje już 32 gole.
0
@adamek20151 przy tym wyniku wiem:) pisałem jak wrzuciłem składy, że jak nie dziś to już nigdy.
0
@Lionel_Messi10 może nie ten mecz patrzysz?;)
0
@Lionel_Messi10 a to Campana nie gra już?
2
Messi nie ma szczęścia do Polaków:) niedawno Świder, teraz Slisz… a przecież w następnych rundach czeka już Bogusz:)
0
Bartosz Slisz proszę państwa.
1
@Adran360 no muszą muszą.
3
Skład Interu
No panowie:) prawda jest taka ze jak nie dziś to już raczej nigdy.
Jazda:)
3
Kaio Jorge, który jeszcze niedawno grał w Juventusie właśnie strzelił gola i zaliczył asystę dla brazylijskiego Cruzeiro.
1
@DonCarletto rozumiem Twój tok rozumowania:)
3
@Arn3th@Encore @MessiForeverTheBest @Comentateiro @Gibbon_FCB @DonCarletto @Adran360
Nie mówię o tytułach, tylko o grę zawodnika i to jak sam zawodnik czy w lepszym czy gorszym sezonie się prezentuje. I ja nie podejmę się rozstrzygnięcia, a nawet utrudnię. Nie ma go raptem chwilę, ale przecież Kane również zjadł tę ligę..
1
Salah czy de Bruyne najlepszym graczem angielskiej Premiership ostatniej dekady?
0
Tyle legend w jednym miejscu… właśnie podpowiedział mi się jakiś filmik z hali w Denver, a tam na trybunach:
- Henry
- Del Piero
- Pique
- Ronnie
- Roberto Carlos
- Casillas
- Vieri
- Figo
- Seedorf
Nie, nie wzruszyłem się, coś mi wpadło do oczu… obu…:)
1
@D10SLEO a teraz sam jest blokowany przez „no to rasizm”
2
@VegetaPolska placki też, co nie znaczy że są świetnymi napastnikami obecnie.
3
Darwin w końcu zacznie strzelać seriami:)
Może nie placek, ale taki mały racuch;)
2
@Mattems brakuje mu asysty.
0
@Danny Gaucho jego rekord to 16 asyst w sezonie. Mamy 9 listopada dopiero. Wyśrubuję te liczby w tym sezonie. On jedyny ciągnie ten wózek Slota.
0
@okiemtypera_lucaxx95 do tego Lamela, Strakosha, Vida czy Roberto Pereyra. Każdy z mocną przeszłością.
0
@emeu Gornik Zabrze.
1
@Adran360 widziałem, ładnie poszedł:)
0
@Rust_Cohle
1. Brentford - Bournemouth 1/+2,5
2. Crystal Palace - Fulham X/-2,5
3. West Ham - Everton 1/+2,5
4. Wolves - Southampton 1/+2,5
5. Brighton - Manchester City 2/+2,5
6. Liverpool - Aston Villa 1/+2,5
7. Manchester United - Leicester 1/+2,5
8. Nottingham - Newcastle 2/-2,5
9. Tottenham - Ipswich 1/+2,5
10. Chelsea - Arsenal 1/+2,5
1
Mamy progres w składzie Realu. Bagatela… dwóch Hiszpanów w jedenastce!
3
Widzę że tylko gruby Ronaldo odklejony i dał Savinho jako 1, a tak całą reszta zgodna - Yamal najlepszy.