2

37 letni David Luiz - legenda Chelsea - strzelił zwycięską bramkę minionej nocy dla Flamengo. Jego drużyna wygrała 1:0 z Cruzeiro.

0

@FcPortoFan1999 może:)

0

@FcPortoFan1999 a to nie wiem:) widocznie sa za słabi:)

0

@FcPortoFan1999 co to jest liga fraudów?

3

Galata wyszła 5 napastnikami na Tottenham. Po kwadransie 1:0 dla Turków.

1

No i ruszyła maszyna.

0

@Luciano99 Blisko, ale nie;)

2

Mam tak samo jak Ty…

0

@kanver_ niestety… tak jak napisałem wcześniej. Uważam, że sędzia mógłby w takiej sytuacji podyktować pośredni rzut wolny. Niestety mimo zmian przepisów o rece w polu karnym, te przepisy są wciąż niejasne - a to czyni, że sędzia podjął słuszną, bo zgodną z przepisami decyzję.

0

@kanver_ przepisy są takie jakie są. Od lat zmieniają zasady o ręce w polu karnym. Dla mnie to niestety „odcięcie prądu” i niejako „głupota” obrońcy. Sędzia mógł podyktować karnego i to zrobił. Pretensje może mieć obrońca tylko do siebie.

5

Edinson Cavani w 30 minucie na 2:1 da Boca w lidze argentyńskiej. Swoją drogą, jaka to żenująca drużyna się zrobiła… jeśli dowiozą ten wynik to wskoczą… Bagatela na 14 miejsce.

1

@kanver_ nie no błagam Cię. Żartujesz tak?
Ręka w polu karnym to karny.
Pomyłka? Wiele fauli i wielomiesięcznych kontuzji rywali to wynik błędu - więc nie karajmy faulujących? To nie jest pomyłka tylko brak skupienia. Dla mnie słuszny karny.
Jeszcze może bym się zastanowił nad wolnym pośrednim (jeśli jeszcze coś takiego jest bo dawno nie widziałem).

5

@barcowy1899 Inter w drugiej połowie bronił się 17 w polu karnym. Do tego wrócił w końcu Odegard. Powinno być lepiej

1

@Inclusus w takiej formie 4 zwycięstwa. Benfica wzmocniła atak sprzedając trzon pomocy, Atalanta taka groźna a przyjmuje 2 od Realu w Superpucharze. BVB jak zwykle największa niewiadoma. Może zagrać świetnie a może zagrać i kupę, nie trafisz za nimi? Brest? Ok, fajnie im idzie, fajna przygoda w LM, ale umówmy się:) 3 punkty i zjazd do bazy:)

1

@DonJuanMarquez i Ty się z takim trollowaniem utrzymałeś od czerwca?! Wow!

2

Naprawdę Martinez? Spodziewałbym się Raphy czy Kounde.

2

@Danny Gaucho weź się człowieku dowiedz. Kasia Dowbor to nie napis na dropsach. To żona showmana Pietrka teraz „remontuje” domy.

0

@Azrik fajny zawodnik na skrzydło, dynamiczny, potrafi wykończyć. Jednak mam z nim jeden problem, ja co chwila widzę go jako niedostępnego z powodu kontuzji.

3

@IronSanHybrid mieszaj to szybko! Ryż/kasza/ziemniaki muszą pływać w sosie!:)
Smacznego:)

0

@Seledynowy a niech sobie Real wygra, tym brytyjskim kibicom-bucom też się przyda utemperować nos.

1

Tak kibicuje temu Gyokeresowi, ale patrząc na mecze w tej kolejce postanowiłem zdjąć Szweda i dać do składu Guirassego. Taka sytuacja:D

0

@regatta52 najwyraźniej:)

1

Żenujący Lipsk…

1

@Stinger_ tak, Kramer najsłabiej sobie radzi.
Co do reszty to prawda. Skoro Kapustka z „aż” pięcioma golami jest liderem strzelców Legii to zdecydowanie coś nie gra.

1

Pan piłkarz Gyokeres swoją serię wciąż kontynuuje:)

1

@Stinger_ Sandro sobie świetnie radzi w tym sezonie. We wszystkich rozgrywkach.
Do tego Emreli seria 4 ostatnich meczów z golem, Muci również strzela. Przewinęło się kilku snajperów przez Legię:)

2

@mekston koniecznie:)

6

Zapowiedź Azjatycka Liga Mistrzów.

Już o 19 przepotężna drużyna, która nic nie wygrywa, arabska Al Nassr podejmie u siebie ekipę Al Ain. Po jednej stronie utytułowany trener Stefano Pioli, po drugiej również utytułowany ale bardziej jako piłkarz - Hernan Crespo.

Pioli rozciąga zasady do maksimum. Maksymalnie 9 zawodników w pierwszej 11 turnieju? Ok, da się zrobić:) i tak od pierwszej minuty wybiegną: CR, Mane, Talisca, Brozovic, Simakan, Otavio, Laporte oraz dwóch Brazylijczyków - Angelo i Bento. Z kolei supersnajper Crespo wystawił w swojej jedenastce między innymi byłego zawodnika Porto - Fabio Cardoso oraz najlepszego strzelca minionej Olimpiady - Soufiane Rahimiego.

Czy można obejrzeć mecz ponownie na stronach federacji azjatyckiej? Nie wiem - @Adran360 wie:)

@mekston

0

@FcPortoFan1999 ja chcę 150. Wyraziłem się jasno?

0

@FcPortoFan1999 oby nikt nie grał jak czereśniak i oby wszyscy nasi kadrowicze grali na 150%:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?