escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord no możliwe:) po prostu dla mnie to zwykły średniak:)
Tak mógłby powiedzieć Balotelli gdyby takie numery robił;)
0
@Hosh kilku nowych, cała MLS. Sporo chłopaków. Ile na trybuny? 15?
0
@mkord ale poważnym zawodnikiem był w Celticu. Smyrnis kimkolwiek są, Tractor (dobrze że nie Ursus) i ta turecka Adana. Co to za kluby i jakie on mógł pieniądze dostawać. Nie żartujmy:)
0
@Rust_Cohle jedyny poważny zawodnik Liverpoolu obecnie. Boisz się co?:)
2
@Lionel_Messi10 ciekawe ilu z nich i jak długo powącha murawę:)
0
@sergio5 jak na gościa który przez 10 lat zagral w 3 klubach, to średnio mi pasuje ten numer.
2
@Lionel_Messi10 O!! Castellanos jest, super!
0
@kaamil1910 Dla mnie pan pilkarz też, chociaż zdarzało mu się przesadzić, no ale nie w taki sposób jak Suarez czy Alba:)
@Andi18 tak, to jego wybór, więc nie ma co aż tak żałować, ale tak po ludzku szkoda. Jeszcze parę lat mógłby po „JogaBonitować”:)
0
@RomanGroza on ma 17 lat, jeszcze ma czas trafić do każdego klubu świata. Tym bardziej, że Chelsea pewnie go „zepsuje”, wtedy niech szuka miejsca do odbudowy:)
5
O 0:00 mecz Corinthians - Palmeiras w brazylijskiej Serie A.
Kolejny raz w pierwszym składzie Corinthians zagra Memphis Depay (wciąż nie mogę przestać się dziwić co on tam robi). Holender ma świetne serie w brazylijskim klubie - 5 ostatnich meczów to 5 udziałów przy bramce: 2 gole i 3 asysty. Niech dzisiaj podtrzymuje tę serię.
Z drugiej strony fenomenalny 17 latek Estevao - chłopak w 25 meczach ligowych strzelił 11 goli i zaliczył 8 asyst.
Niech ta passy trwają:)
2
Bardzo smutne zakończenie kariery… facet się pogubił. Facet o mentalu „chłopaka”. Pajacował nierzadko poza boiskiem, bawił się, korzystał z życia, chyba to było dla niego ważniejsze.
Tydzień temu cieszyłem się jak jakiś junior móc go pooglądać po roku bez gry w azjatyckiej lidze mistrzów. Dzisiaj dostaje ponad pół godziny i nagle kontuzja. Niestety, mentalnie nie dojechał. Pal licho PSG, wybrał hajs, hajs dostał, jego sprawa. Jednak patrzyło się na niego z przyjemnością czy w klubie czy w kadrze. Mimo, że i na boisku niejednokrotnie irytował.
1
Ale Fulham końcówkę zrobili… z 0:1 na 2:1 w doliczonym czasie gry.
0
@Kazragore kapitalna forma póki co. 7 goli w 11 spotkaniach. Słabszy początek sezonu ale teraz pięknie idzie. 6 ostatnich meczów to 6 goli. Zgodzę się, że w tym będzie ciężko, chociaż nie do niezrobienia, ale w następnym na pewno. Pytanie czy w następnym, jako 40 latek będzie jeszcze grał i ile.
3
@Bocheno1 @Comentateiro już nie pamięta kim jest Kessie:)
8
Ciekawostka:)
Mam wrażenie że gościa widzę „od zawsze” i trudno się nie zgodzić, kiedy już jako świadomy nastolatek zacząłem grać w FIFE/PESa to on już tam był:)
Prawie 20 lat temu (sezon 2007/2008) Chelsea miała w swoich szeregach Demokratycznorepublikokongijczyka - Gaela Kakutę. Kariery w Anglii nie zrobił, ale kilka klubów mniejszych czy większych zaliczył, między innymi: Fulham, Vallecano, Sevillę czy Lens. Dzisiaj natomiast gra dla irańskiego Esteghlal.
I to właśnie irańskie Esteghlal o 19 zagra na wyjeździe z arabskimi mistrzami Al Hilal. Kakuta wystąpi w pierwszym składzie. Koniec ciekawostki:)
A teraz fakty:) U gospodarzy tradycyjnie Mitrovic, Malcom, SMS, Cancelo, Renan Lodi, Koulibaly i Bono w bramce.
Co ciekawe, znowu dzisiaj pewnie zobaczymy Joga Bonito Neymara, który siedzi na ławce.
Al Hilal będzie chciało wygrać i gonić liderów… którymi są ich rywali z ligi - Al Ahli.
Mahrez i spółka w 4 meczach komplet zwycięstw, a teraz właśnie kończą bić jakiś irakijski Al Shorta. Firmino z dubletem, Mahrez z dubletem, a nasz Kessie z nietrafionym karnym:)
@mekston
0
@FcPortoFan1999 skoro tak uważasz;)
0
@FcPortoFan1999 tak:)
0
@FcPortoFan1999 już i tak sporo powiedziałeś:)
3
@mekston nie wiem czy dam radę. Teraz chwila przerwy od dłuższych spamów z mojej strony.
Co do Neya to ciekaw jestem, jego drużyna grała mecz a on w stanach się bawił niedawno, ciekawe czy dziś będzie choćby na ławce.
2
@FcPortoFan1999 „Oooooo. Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy.”;)
2
@FcPortoFan1999 wszyscy kibice.
@Lionel_Messi10 az ciarki miałem za pierwszym razem.
@krefi10 to nie znaczy, że gdzie indziej nie warto być zapobiegawczym.
@kryhaa to prawda.
6
My - niedzielni kibice, kanapa, nierzadko chipsy, browar, inni steki czy wino, wkurzający się na Amerykanów bo „a po co to? 1,5 godziny opóźniony sparing Barcelony z Realem. Jak tak można. Pszeciesz ja, wielki kibic, fan z kanapy, czekam…
Nie dziwi mnie przepis Amerykanów, mówiący o odraczaniu/przesuwaniu/przerywaniu meczu gdy w pobliżu 10 kilometrów (chyba 10, ale może mil) są wyładowania atmosferyczne…
Tymczasem w Peru https://x.com/Buckarobanza/status/1853354299054490050
Może czasem warto pomyśleć.
Ps proszę o podpowiedź żeby link działał.
0
Adam Ounas były zawodnik Napoli czy Lille debiutuje właśnie w katarskim Al Sadd.
Jego nowa drużyna remisuje z Zjednoczonoemiraroarabskim Al Wasl 1:1 w 80 minucie azjatyckiej LM.
1
@Antimadridista_WR wierzę że mogło paść pytanie - czy Vini jest smutny/zawiedziony że nie zdobył śmiesznego balona? - Vini jest smutny ale z powodu powodzi. Uważam że szybko Carlo ukrócił.
Posłuchaj pytań na naszych konferencjach, choćby pytanie Lewego o tą Żugaj:D
1
@Antimadridista_WR to też nie wygląda tak jak wielu to odczytuje. Myślę że Carlo został o to zapytany, więc odpowiedział.
0
@Deviler ważne, że będzie Kevin.
2
Finał Copa Brasil.
Podopieczni byłego piłkarza Atletico - Felipe Luisa, czyli Flamengo, wygrali z podopiecznymi naszego byłego piłkarza - Gabiego Milito - Atletico 3:1 w pierwszym finałowym meczu.
Bardzo dobry mecz zagrał Gabigol, który ustrzelił dublet, a trzeciego gola zdobył Giorgian de Arrascaeta. Ponadto w zwycięskiej drużynie zagrali również Alex Sandro (Juve) czy Gerson (OM).
Z kolei u gości wystąpił Hulk, Paulinho (Bayer) czy reprezentant Brazylii - Guilherme Arana.
3
Ten Lisandro to głupek jednak.
0
Golić frajerów, kto by nie wyszedł w podstawie:)
1
@Messi1000000 Inter był pierwszy w sezonie zasadniczym, a teraz odbywają się playoffy.