escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mmaciass halabardy… klasyka. Aż się łezka zakręciła:)
4
Ciekawostka azjatycka liga mistrzów.
Kolejny świetny mecz zagrał były gracz Chelsea - Oscar. Brazylijczyk zaliczył trzy asysty, a jego Shanghai wygrało 3:1 na wyjeździe z koreańskim Ulsan.
Warto odnotować, że każdą asystę zamienił na gola Argentyńczyk Matias Vargas. Facet zagrał kilka sparingów w kadrze lata temu, a i grał w Espanyolu przez 2 sezony.
Co do Oscara. Powtórzę się, ale mając takie drewna na rozegraniu w kadrze, aż dziwię się że nikt go nie powołuje.
W tym sezonie (na szybko, za flashscore) 15 goli i 24 asysty we wszystkich rozgrywkach.
1
@maroon nie no, dwa razy podzielił się piłką:)
@lithotripter dziekuje, nie wiedziałem.
Wiesz, napisali tyle na flashscore, może za długo było pisać całe, a chłopak chce zachować w nazwisku korzenie. Nie wiem, może.
7
Ciekawostka liga turecka.
W ostatnim meczu kończącym 13 kolejkę Trabzonspor ograło 5:0 Adanę Demirspor. W zwycięskim zespole od bieżące sezonu występuje Austriak Muhammed Cham. 24 latek do Turcji przyszedł z francuskiego Clermont. Piszę o nim, bo chłopak dzisiaj postanowił się zabawić:) strzelił 3 gole a przy pozostałych dwóch asystował. La zabawa po turecku:)
3
Buksa z kolejnym golem w Danii.
0
@Xxxbarca4ever Chyba przesadzasz. W Anglii to jeszcze tak, ale we we Włoszech/Hiszpanii? Nie zgodzę się.
1
@MesQueUnClub96 proszę. Chciałem podkreślić „włoskość”.
1
Ciekawostka liga włoska.
Obecnie trwa mecz Empoli - Udinese. W zespole gości, czyli włoskim zespole, który to siedzibę ma na północno-wschodnim skraju Niziny Weneckiej (Wenecja - Włochy) dzisiaj w wyjściowym składzie mamy 11 zawodników. Dokładnie 0, słownie ZERO z nich to Włosi:)
0
W pojedynku legend Realu mamy Joselu 1 - 2 CR. Portugalczyk zszedł z boiska z dubletem, Hiszpan ma szanse wyrównać w tym pojedynku:)
1
Cristiano z kolejnym golem w lidze mistrzów. Maszyna:D
5
Azjatycka Liga Mistrzów.
Po kilku słabych meczach, tym razem wchodząc z ławki, Ivan Toney strzela dublet po asystach Mahreza. Al Ahli wygrywa 2:1 z Al Ain.
O 17 mecz dwóch legend Realu. Al Gharafa z Joselu podejmie u siebie CRa i jego Al Nassr.
2
@mekston to prawda.
5
@Deeespacito a kim jest Suarez w porównaniu z Salahem dla Liverpoolu?
4
Legenda argentyńskiej piłki - Hernan Crespo zwolniony z Al-Ain. Czarę goryczy przelała porażka w poprzedniej kolejce Azjatyckiej Ligi Mistrzów z Al Nassr, w której to CR i spółka zlali ekipę Crespo aż 5 do 1.
Za chwilę, bo o 15:00, rusza następna kolejka tych rozgrywek. Tym razem Al Ain podejmie inny saudyjski zespół - Al Ahli z Firmino, Kessiem czy Mahrezem w składzie.
Kto na ławce? Otóż drużyna ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich ma już kolejną gwiazdę na stanowisku trenera. Jest nią Leonardo Jardim. Ten sam, który ładnych parę lat temu z Glikiem i Mbappe w składzie Monaco wygrał ligę francuską.
0
@Encore piękne:)
3
@JimMorrisonFCB do najlepszej drużyny jaka została w walce o mistrza MLS:) Galaxy.
@Adran360 super historia by była.
13
Reus asysta na 2:1. Piękna historia jakby sobie zdobył tytuł MLS po latach w BVB. Coś jak nasz Tello 2 lata temu, tyle że Hiszpan trafił do LA FC, zagrał 5 meczów, zgarnął majstra i odszedł:)
1
@Adran360 widziałem. Elegancko:) Pec też nieźle w polu karnym.
1
Szybko zaczęli:) Pec na 1:0 w pierwszej minucie.
2
@okiemtypera_lucaxx95 nie odpowiedziałeś na moje pytania.
16
@okiemtypera_lucaxx95 kto tak wrócił i się tak wozi w Europie na pseudo statach? I co to znaczy w ogóle?
0
@SkN w każdym z tych klubów w pierwszym składzie wyszedł jeden Polak w minionej kolejce.
0
@BorzyKrzys nie.
0
@FcPortoFan1999 dobranoc.
0
Taka zagadka.
Co łączy włoskie Torino, holenderski Walwijk, turecki Gazientep, australijskie Sydney i Polski Rakow Częstochowa?
2
Po 24:00 ostatni ćwierćfinał play off MLS.
Jazda Galaxy! Potężna paka:)
0
@TaKeSe próbuj próbuj;) fajna rzecz:)
0
@Criss18Barca myślę że to nie Messi mu płaci:)
1
Copa Sudamericana.
W finale tego „gorszego” pucharu lepszą ekipą okazała się drużyna z Argentyny - Racing Club - pokonując brazylijskie Cruzeiro 3:1. Generalnie poza zeszłorocznym finałem Boca (przegranym) w Copa Libertadores próżno szukać argentyńskich drużyn w finałach tamtejszych pucharów. A i Boca całe playoffy ślizgała się niemiłosiernie do finału. Argentyna klubowo może czyścić buty Brazylii.
No ale nie o tym. Wygrała akipa argentyńska pokonując brazylijską. Nie umiem powiedzieć o kimś „znanym” w drużynie Racingu, ale u pokonanych zaciąg z włoskiej Serie A jak się okazuje nie sprawdził się. I przegranych z golem Kaio Jorge (Juve), a w składzie też Matheus Henrique (Sassuolo) czy Walace (Udinese).
0
@TaKeSe każdy lubi co innego. na bp dostałem croissanta, serek, sałatkę i kanapkę. Innym razem dostałem wielki ser camembert, dwie śmietanki 30%, 4 Danone actimel.
Na Shellu z kolei 2 hamburgery, zapiekankę i croissanta.