escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kevin Schade jaki meczyk dla Brentfordu. 12 meczów bez liczb a dzisiaj hattrick i asysta. Można?:)
1
@Adran360 za rok zagrają jako mistrzowie:)
1
@mekston Benzema ma swojego trenera.
3
Chris Wood wykorzystuje rzut karny na początku drugiej połowy meczu.
Pozwólcie, że Wam coś o nim powiem:) usiądźcie wygodnie w fotelu.
Gość wyskoczył jak Filip z konopii w tym sezonie. Zeszły sezon ligowy - 14 goli w lidze, ale teraz?
Od 22 września napastnik zagrał w dwunasty, a obecnie rozgrywa trzynasty mecz (klub i kadra). Dziewiąty mecz w klubie i 4 w kadrze. Dla klubu strzelił w tym czasie siódmego gola i w kadrze 7 goli!
Ma moc:)
0
Patrik Schick szósty gol w czwartym kolejnym meczu Bayeru.
Boniface? A kto to?:)
0
Wrócił Benzema i jest la zabawa w Arabii. Ittihad już 4:0 leje ekipę Gerrarda. Francuz gol i dwie asysty, do tego Kante, Aouar i Bergwijn z golami. Holender ma też asystę.
1
Szanuję takich piłkarzy jak Sandro Ramirez. 125 lecie jego byłego klubu i ten chciał też to uczcić golem. Szapoba.
1
Liga arabska zapowiedź.
Gdyby kogoś nudził mecz, gdyby nie miał c+ a chciał obejrzeć kawał dobrej piłki… to nie włączajcie Polsatu sport 2 o 15:25:)
A na poważnie to hit tej kolejki. Lider Al Ittihad jedzie na boisko Al Ettifaq.
Zanim o liderze to kilka słów o gospodarzu.
Trener - Steven Gerrard
gwiazdy - Wijnaldum, byli zawodnicy Lyonu - Toko Ekambi i Dembele, Seko Fofana, czy były zawodnik Evertonu i Leicester - Demarai Gray. Jamajczyk w niedawnym meczu z USA strzelił dwa gole.
Skład mają na pewno na dużo wyżej niż obecne 13 miejsce. Czy dziś zaczną marsz ku górze tabeli? Nie sądzę:)
A czemu nie sądzę? A no temu, że w końcu po 4 meczach nieobecności, do składu lidera wraca kapitan. Papcio Benzema we własnej osobie. Do tego Bergwijn, Aouar, Kante, Fabinho czy Danilo Pereira z PSG. Lorą Blą ma kim straszyć:)
5
Rzucił mi się w oczy kolejny filmik z podcastu Księcia Boatenga.
Opowiadał jak przy jakiejś gierce treningowej był na wolnej pozycji i krzyczał do Pirlo „tutaj, zagraj, jestem wolny” i takie tam. Pirlo wziął tłumacza i powiedział „powiedz mu, żeby nie krzyczał”. Boateng zdębiał „czemu?”. A Pirlo - „bo jeśli krzyczysz, że jesteś wolny to zobaczą to rywale. Jeśli będziesz wolny, ja to zobaczę i zagram Ci piłkę. Nie krzycz.”
0
@Eklerek możesz być miernym piłkarzem a dobrym trenerem, ale nie możesz być niezłym piłkarzem i dobrym ekspertem?
Ten to zawsze będzie bucem.
1
@Ojciec5tkidzieci widziałem, ktoś wczoraj wrzucał. Forlan króciutko z pajacami:)
1
@arasz1819 i niech robi. Człowiek „stąd”:)
2
Ciekawostka liga turecka.
Jakub Kałuziński w trwającym meczu zaliczył już 2 asysty. Jego Antalyaspor prowadzi w 75 minucie 2 do 1 z drużyną Sivasspor.
1
@GigiAmoroso nie widziałem:) fajnie, ceniłem gościa:)
@Lanosss no nikt nie sądził że mu tak pójdzie i podpisali króla Sportingu.
2
A to Ruud na chwilę w Manu, a to Gio Van Bronckhorst w Besiktasie, a to de Boer, van Bommel… a teraz patrzę że trenerem Heerenveen jest Robin van Persie.
Taka tam ciekawostka.
0
@mekston nie wydaje mi się by tyle pograł. Ale kto wie.
0
@daniel32778 myślę że 4 to maks.
2
@Lanosss czyli pójdę klasykiem - „zieloności”;)
1
@Lanosss oglądaj:) ja dopiero wrócę na drugą połowę:) myślę że warto dzisiaj bo goście „powinni” się postawić.
7
To na szybko zapowiedz wielbłądów.
15:40 poslat sport 3.
Strzelec 3747383847 goli w swojej karierze, wybitny Portugol i jego świta podejmą 11 ekipę ligi - Al Damac.
Z CRem jak zwykle Otavio, Mane, do tego Angelo, który przebił się chyba na dobre do pierwszej jedenastki, Simakan czy Brozovic. Ale ich siłę (bądź nie) znają wszyscy.
Co do gości - w formie znowu jest Nkoudou do tego byli gracze francuskiej ligi Diallo i Kamano.
Miejsca w tabeli nie odzwierciedlają tego, ale dzisiaj goście mogę się postawić. Zwłaszcza Kameruńczyk Nkoudou może namieszać.
Myślę że to będzie ciekawy mecz w obie strony.
Edit- o 15:25 swój mecz zaczyna Auba, ale ten bez transmisji.
@mekston
0
@Rust_Cohle
1. Brighton - Southampton 1/+2,5
2. Brentford - Leicester 1/+2,5
3. Crystal Palace - Newcastle 2/-2,5
4. Nottingham - Ipswich 1/+2,5
5. Wolves - Bournemouth 1/+2,5
6. West Ham - Arsenal 2/+2,5
7. Chelsea - Aston Villa 1/+2,5
8. Manchester United - Everton 1/+2,5
9. Tottenham - Fulham 1/+2,5
10. Liverpool - Manchester City 1/+2,5
0
@michal26 Turcy mają wręcz obowiązek walczyć. Całą trójka mega wzmocnienia. Co do reszty to wolałbym żeby nasi dochodzili stopniowo. Tak jak teraz, świetnie Oli co w LKE, utrzymać to, może ruszyć za sezon dwa i fajnie wypaść w LE, ale na LM to my raczej nie mamy ekip.
2
@kanver_ a jak nie było komu strzelać bramek tak dalej nie ma.
0
@kamyk_23 5 i 3 z ławki.
1
@mekston zobaczymy czy zdążę
9
Manchesterów już nie ma. Manchestery wymyśliliście wy, kibice.
2
Azjatycka Liga Mistrzów 2.
Eastern AA z Hong Kongu podejmowało u siebie Sydney FC. Goście wygrali 4:1 a gola i asystę zaliczył Patryk Klimala.
1
@Stinger_ nie wygrają, bo Flickwagen jedzie rozpędzony;)
0
@Stinger_ no tak, ale siłą rzeczy kilka drużyn więcej w lidze to i więcej do awansu. Mnie tam to nie przeszkadza.
0
@Stinger_ ale zawsze tak było, że forma jesień wiosna mogła się różnić.