escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho oj bolałoby czerwoną część Manchesteru.
1
@joloskyy napisałem:)
0
@Stinger_ podobny się nie liczy:)
6
Serdecznie witam i zapraszam na hit nad hity!!! Już za chwilkę! O 18:00 hit ligi wielbłądów.
Transmisja niestety na Polsacie sport premium 1, a nie w otwartym.
Lider Al Ittihad podejmie u siebie samozwańczego króla świata, który jeszcze nic w Arabii nie wygrał, a więc CRa i jego Al Nassr.
Gospodarze pod dowództwem legendy francuskiej piłki - a więc Lorą Blanca idą jak burza, i tak dzisiaj u Francuza zagrają:
- Karim Benzema
- Houssem Aouar (Lyon)
- Steven Bergwijn (Ajax, PSV czy Tottki)
- Ngolo Kante
- Fabinho (Liverpool)
- Danilo Pereira (PSG)
- W bramce reprezentant Serbii Predrag Rajkovic.
Teraz niedawny mistrz włoskiej Serie A z Milanem Stefano Pioli i jego zespół. Tutaj tradycyjnie już:
- CR
- Sadio Mane
- Otavio (Porto)
- Marcelo Brozovic
- Aymeric Laporte
- Mohamed Simakan (Lipsk)
Mecz zapowiadaj się pasjonująco i liczę na worek bramek. Gospodarze 10 kolejnych zwycięstw. W 12 ligowych meczach aż 30 strzelonych goli i tylko 8 straconych.
Gościom idzie zdecydowanie gorzej, no ale w składzie są tacy zawodnicy, że możemy być spokojni o jakość.
Nie ma co patrzeć na poprzednie spotkania, bo tak jak Al Nassr już jakiś tam trzon sobie wypracował od jakiegoś czasu, tak gospodarze to zupełnie inny zespół od choćby ostatniego bezpośredniego spotkania.
Cóż.. wypada usiąść wygodnie w fotelu i zapiąć pasy:)
@mekston
1
Bournemouth i Tottenham to drużyny z u działem których w meczach pada średnio 17 bramek. Spotkały się dzisiaj i mamy 1 gol. Bo trochę się zawiodłem przyznam. Zwłaszcza Tottki dzisiaj mierne.
9
Kurde, pamiętam jak 44 lata temu Forster rywalizował z Borucem w Celticu, a ten dzisiaj jeszcze aktywny…:)
2
Kepa co wyciąga. Troi się i czwori w bramce.
3
25 letni Holender Tijjani Noslin strzela hattricka w barwach Lacio przeciwko Neapollo. Rzymianie prowadzą 3:1. Pedro z asystą przy jednej z bramek.
2
@Danny Gaucho ponad 10 w kadrze, też nie często spotykane.
2
@JanneAhonen w kadrze Amorima nie ma a ładnie ładuje:)
7
Gyokeres po 373738374 bramkach w 20 meczach od dwóch kolejnych bez goli. Czyli co? Dzisiaj Moreirense zapłaci rachunek?
Edit: już zaczął. 9 minuta i 1:0 Szwed.
0
@Stinger_ rotuje bardzo Maresca w lidze i LKE. Zobaczymy za rok.
0
@Stinger_ wiem, pamiętam:)
0
Ale by taki Imaz siadł do pary z Gualem:)
2
@Stinger_ Palmer, Jackson, Madueke, Nkunku, Felix, wszyscy punktują. Do tego jest Mudryk za gruby hajs, nie wierzę że Enzo za rok wsadzi go do składu.
1
@emeu dlatego ja Ty on my i oni jesteśmy przyjaciółmi
0
@emeu cały Jane Achonen:(
3
@mekston w rzeczy samej.
2
@JanneAhonen on jest z tego znany…
0
@Hosh trzynasty mecz od początku października teraz rozgrywa. Dziesiąty gol i sześć asyst licząc te dwie.
Klasa.
2
@FCBparasiempre myślę że to to chodzi, że „awansem” jest grana ta kolejka. Zwróć uwagę że to 19 kolejka, a było dopiero 16.
@JanneAhonen kronika wiedzy:) szkoda że tak szybko @emeu nie odpisywałeś na jego pytania.
Cnie?
1
@Kapitan hawk mnie w ogóle dziwi wybór klubu. No ale:)
7
Ciekawostka liga argentyńska.
Skoro już @Kapitan hawk wywołał mnie do tablicy.
Wcześniej pisałem o Vietto i jego dublecie, a tym razem o kim innym.
Legenda Bilbao. Myślę, że mógłby osiągnąć więcej gdyby się „wyprowadził” z kraju Basków.
Mowa oczywiście o Ikerze Muniainie.
Hiszpan (chociaż nie wiem czy to nie obraza dla niego) minionej nocy strzelił gola z rzutu karnego. Jego San Lorenzo zremisowało 1 do 1 na wyjeździe z River Plate. Muniain strzelił już 3 gole i zanotował jedną asystę w lidze argentyńskiej.
1
@Kapitan hawk :) miałem pisać, ale obowiązki nie pozwalają:)
0
@FCB24 historia dała odpowiedź.
@K1ngKong7 Vietto? Leeds? Mówimy o tym samym?
6
@barca__rządzi ale w LM Lille ładuje im 3 a Benfica 4. Do meczu z nami rozegrają jeszcze 4 spotkania.
4
100 kamer, zbliżenia, zwolnienia, ustawienia sobie klatek po ułamku sekundy a i tak znajdzie się taki obrzydliwy patałach co to grzmi z takimi komunikatami sugerując głównemu jedno.
Szkoda, że nie są wyciągane konsekwencji, może takich „fachowców” byłoby mniej.
2
Liga brazylijska.
W przedostatniej 37. kolejce mogło rozstrzygnąć się kto zostanie mistrzem. W grze wciąż było Botafogo - niedawny mistrz Copa Libertadores oraz Palmeiras.
Ci pierwsi na wyjeździ mimo ogromnej przewagi gospodarzy, ograli jednak Internacinal 1:0. Enner Valencia i spółka wręcz zmiażdżyli statystykami Botafogo, ale jak wiemy „statystyki nie grają, liczy się to co w sieci.”
Drugą ekipą z szansą na tytuł było Palmeiras, które również na wyjeździe, grali z Cruzeiro. I w zasadzie temat był już rozstrzygnięty. Botafogo wygrywa, Palmeiras remisuje 1:1, ale… w 90 minucie zwycięskiego gola strzelił ten fantastyczny 17 latek Estevao i tym samym Palmeiras wciąż mają szansę na mistrza.
Do końca została jedna kolejka, Botafogo wystarczy remis i sięgną po podwójną koronę na 130 rocznicę klubu.
Estevao ma 13 goli i 9 asyst, a osiemnaste urodziny dopiero w kwietniu.
Ostatnia kolejka 8 grudnia. Wszystkie mecze rozegrane zostaną o 20:00.
Botafogo podejmie Sao Paulo a Palmeiras Fluminense. Sao Paulo nie gra już nic poza wyższym miejscem (gra w eliminacjach do Copa zapewniona), a Fluminense walczy przed spadkiem(!!!). W zeszłym roku wygrali Copa Libertadores, a w tym walczą przed spadkiem. Smutne.
1
@D10SLEO prawda?:)
@Kapitan hawk Luciano ma lepszego imiennika w Sao Paulo:)
3
Luciano Vietto chyba odżywa w Argentynie. W zeszłej kolejce gol, a teraz wchodzi z ławki w 75 minucie a 10 minut później ma już dublet. Jego Racing Club przegrywa jednak 4:5 z Estudiantes. Dosyć niespodziewana ilość goli jak na taką smutną ligę.