escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 ja nie mam z tym problemu nawet, żeby tu grały same Twente, Malmo czy Galata. Gramy tu gdzie nas stać. Jesteśmy słabą ligą na tle Europy dlatego gramy w LKE. To dla mnie nie jest ujmą. To wciąż europejskie rozgrywki.
1
@michal26 psy które szczekają, że to „tylko LKE” niech sobie szczekają. Mnie rozpiera duma, że polskie kluby tak dobrze sobie radzą.
1
@michal26 108 klubów w europejskich pucharach a tylko oni bez straty gola. No na mnie robi to wrażenie.
Z resztą Jaga tylko 4 stracone to też świetny wynik.
1
Ale brama Makkeniego! Wow!!
2
Łakomy z golem dla Młodych Chłopców.
1
@Adran360 no to prawda. Pachcua świetnie zaczęła sezon a potem tylko gorzej.
0
@Adran360 e tam kompromitacją:) myślę że i tak zdecydowanie ponad stan:)
1
No i świętowanie Botafogo chyba się przedłużyło. Pachuca, która od miesiąca nie zagrała żadnego meczu, wygrywa z mistrzami Brazylii i Copa Libertadores 2:0. Zostało 20 minut.
@Adran360
0
@karolszymek wyraziłem swoją opinię:) mają zasuwać na boisku i gryźć trawę:) tego oczekuje i tego życzę nam kibicom:)
1
Tak czytam i w sumie nie dowierzam. No nie wiem, straszycie tą Borussią jakby było kim. Największym rywalem jesteśmy sami dla siebie. BVB 2 remisy 1:1, wygrana z kończącym w 9 Freiburgiem, porażka z Mainz, wygrana z Zagrzbiem i pogrom u siebie mocne 1:0 Sturm Graz. To ostatnie mecze. Pytanie jaką formę my wylosujemy.
I te liczenie, jak ktoś wygra, a ktoś przegra, a tamci zremisują, to Ci przyjadą tramwajem, tamci statkiem. Kaman. Mają wyjść na boisko i zapierdalac. Tyle oczekuję
1
@Hosh najpierw odpisałem wyżej Amigo a potem zobaczyłem Twój wpis:D
8
@AmigoBlancos błagam Cię… golimy frajerów. Po 9 punktów!
1
@Recha_0684 luzik:) dla mnie mega bramka:) dobrej nocy.
0
@Recha_0684 Piłka to gra błędów mówią… a jak Ronaldinho jechał dziurą rywali to można się podniecać czy to zwykłe wypuszczenie sobie piłki, tyle że rywale mieli nogi szeroko i w zasadzie taka dziura to jednak słabe zagranie?
3
@kamiVeB za dobry na Aston Ville:)
Bo za rywala ma Watkinsa, który też sobie świetnie radzi, a Emery nie gra nimi dwoma jednocześnie.
5
Ale brama Durana… tak jak pisałem wcześniej. Aston Villa za chwilę będzie za mała dla niego.
2
Ciekawostka PSV.
13 marca to data ostatniego meczu o punkty, w którym PSV nie strzeliło bramki, był to mecz w LM z BVB.
Ładna seria się skończyła.
0
@Encore Brugge na 2:1
1
@fart zeszłym sezon jakoś lepiej wspominam. W tym mi trochę obrzydzili siebie. W LM średnia gol na mecz - mizeria. W lidze ok, ostatnie dwa mecze to wygrane, ale wcześniej seria 8 meczów bez zwycięstwa, w tym 4 porażki w lidze.
Mnie ten Duran zastanawia. Za chwilę będzie za duży na bycie rezerwowym, chłopak 20 lat.
1
@takisobiektos amerykany umio:)
0
@Czajka90 rząd ukrócił:)
0
@tbas dla mnie już nie muszą nic wygrać w tym sezonie;)
1
@Czajka90 gdzie on tam poszedł. Piniendze sie już dawno w chińskim futbolu skończyły.
1
@PatrychoO a niech się bawi.
1
@tbas niech Atalanta pokaże że Real może przegrać dwa mecze pod rząd:)
0
@Rust_Cohle
Lubię jak jesteś taki twardy.
Mimo, że wciąż piszesz głupoty.
Trzymaj się słoiku.
1
@Rust_Cohle oddychaj, jeszcze raz. przeczytałeś co napisałem?
Nie umniejszam Modricowi.
Ty się minąłeś we wszystkim o Iniescie.
1
@GigiAmoroso Bayer kuleje w napadzie, Alonso namieszał, zobaczymy któremu z nich się to bardziej opłaci:)
0
@tbas a ktoś wierzył w 6 czy 7 porażek City?:) daj szansę Atalancie się wykazać:)
2
@Rust_Cohle nawet bym się z Tobą zgodził gdyby to nie były brednie które napisałeś:)
A) Iniesta wiedział kiedy ze sceny zejść i poszedł sobie robić interes z winami przy okazji grając w piłkę.
Iniesta, Leo, CR zeszli w odpowiednim momencie ze sceny. Poszli grać do lig, w których jeszcze mieli coś znaczyć.
B) Iniesta większość meczów w Japonii grał po 90 minut albo zaczynał w wyjściowym składzie. Pomijając ostatni sezon, w którym więcej go nie było niż był w drużynie.
C) po Japonii poszedł do Emiratów Arabskich i tam również grał po 90 minut albo zaczynał w podstawie.
Jestem daleki od wyśmiewania Modrica, żeby nie było. Wskazuje po prostu że pomyliłeś się Ty, w moim mniemaniu we wszystkim.