escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe nie przypominam sobie śmiania się z Adriano, ja pamiętam co innego. To, że nikt nie zaufał Digne’owi, żałowałem strasznie tego. Dzisiaj mógłby być to kawał zawodnika na swojej stronie.
5
@BARCA1899Messi ja w to wchodzę.
0
@Luciano99 United to mem od czasów Mou, który przebombił setki milionów na Depaye, Martiale czy Lukaki a w obronie grały wozy z węglem pokroju Jonesa, dzisiaj to samo, Harry królem defensywy.
A Chelsea się nie pierdzieli w tańcu. 100 zawodnikowi podpisani na wiele lat, ktoś wypali na pewno. W każdej formacji.
1
Ale co było śmieszków heheszków z Chelsea. A to że dwie szatnie potrzebne dla takiej ferajny, a to że kupują wszystkich, a to że „a kogo oni nie chcą he he he”, a dzisiaj co? Ławka jak złoto.
Komplet punktów w LKE totalnie mieszając składem. Madueke, Palmer, Nkunku, Felix, do tego Enzo robi mega liczby, Majkel Dżekson przypomniał sobie jak się strzela.
I wszyscy mówią o Slocie, że wszedł z buta do Liverpoolu, ale trzeba przyznać, że Maresca póki co ma obuwie w tym samym rozmiarze co Slot.
Tyle, że nas nawet na kapcie nie stać a co dopiero na dobre obuwie (taka metafora do kupna zawodników, rozumiecie?).
1
@Pnog37 świetna dyspozycja innych ofensywnych zawodników - Lewy, Yamal, Raph, tylko zamazała to, że naprawdę potrzebujemy jakiegoś poważnego zawodnika na lewym skrzydle.
2
Ja chciałem tylko powiedzieć, że nie Dzeko, nie Osimhen, nie Icardi, nie Batshuayi, nie Immobile, nie Tadic a właśnie
Pio Pio Pio Pio Pio ntek jest liderem klasyfikacji strzelców w Turcji. I co hejterzy? Wy szczekacie a Krzychu jedzie dalej:)
0
@FcPortoFan1999 nigdy byś nie zgadł.
1
Była polska partia polityczna AVS strzela na 1:1 Benfice w 94 minucie.
Znam tu na forum przynajmniej jednego człowieka, który się ucieszy z takiego wyniku. Następnie napiszę, że nawet tego nie ogląda, bo woli obejrzeć klasyk ekstraklasy z 1986 roku, w którym to Odra Wodzisław podejmowała Stomil Olsztyn.
1
5!!! Ale jadą!!
1
Southampton broni wyniku. 0:4.
Czuję, że Bednarek zaraz odniesie kontuzje:D
1
@Stinger_ elegancko:D
4
Southampton zmienia napastnika na obrońcę w 17 minucie:D
0
@mariosss20 Chelsea ma ławkę by nie spuchnąć.
3
Bednarek w kwadrans przyjmuje trójkę od Tottków.
5
Ośmiu Hiszpanów w składzie. Miło patrzeć.
0
@FcPortoFan1999 zdziwiłbym się gdyby ugrali chociaż punkt.
0
Barcelona z golem dla Betisu. Roki gol a Abde asysta.
0
@FcPortoFan1999 nie bardzo, ale widzę faktycznie się dzieje.
0
Piątek strzela gola na 1:1 na wyjeździe Josowi Murinjo i jego Fenerbahcze. Piątka team gra w 10. Ładnie. Frajdej w formie.
Dla gospodarzy strzelił Dzeko po asyście Sebka Szymańskiego.
0
Ciekawostka Zjednoczone Emiraty Arabskie.
W trwającym właśnie meczu Al Jazira - Al Ain mamy remis 1:1.
Dla gospodarzy bramkę strzelił byku zawodnik Lyonu i Betisu - Nabil Fekir. To trzeci kolejny mecz z golem Francuza.
Asystował mu, uwaga… połączenie idealne - Vinicius Mello. Mix skrzydłowego Realu i naszego nowego Iniesty… wow!
(Ps wiem że nasz miał nazwisko przez jedno L)
0
@Gall ok, przepraszam za błąd językowy:)
0
@gumaz wszystko przy piłce.
Pęknięta kość łódeczkowata w nadgarstku.
A innym razem naderwanie wszystkich więzadeł w stawie skokowym w kostce. Ból jak skur… byk. Ortopeda powiedział że tylko kilka takich urazów widział w życiu. Natomiast można psioczyć na różnych medyków, ale jeśli chodzi o ten uraz to szacun dla pracowników Enelmedu. (Nie, nie pracuję w tej firmie).
0
@Gall tak mi się napisało:) ale wiesz o kogo chodzi, więc aż tak się nie pomyliłem:)
2
@norbi77 Hannę;)
Daj się zaskoczyć;)
2
@norbi77 jeszcze półPolka zwróci Ci w głowie. Poczekaj:)
1
@norbi77 lepiej późno niż wcale:)
Uważam że pozycja obowiązkowa:)
A teraz do sedna. Oczywiście piękno, uroda bla bla bla rzecz gustu. Mnie natomiast osobiście zaskoczyła serialowa Rita. Ona tutaj taka grzeczna, skryta, cicha myszka, a (jeśli dobrze pamiętam) zupełnie co innego w „Święci z Bostonu”. Może niezbyt duża rola, ale jakże inna od tej „cichej myszki”. Nie wiedziałem, że drzemie w niej taki „potencjał”:)
0
@mekston na koniec sezonu liczą się liczby. Wiesz że lubię wszelakie serie z golami, asystami itd. Patrząc tylko na to, lepszym będzie ten, który zrobi więcej liczb na swojej pozycji. Czy jeśli Arda będzie miał 10 takich asyst na koniec sezonu a Yamal 5 „swoich” asyst to znaczy, że Turek jest lepszy piłkarsko?
Niech każdy sam sobie to oceni.
Piłkarzy weryfikuje historia, tych akurat zweryfikuje przyszłość.
1
@AmigoBlancos czy najgłupsza to nie wiem, ale zdecydowanie nie jest to statystyka, którą powinno się brać na poważnie.
0
@Jackazz no ja nie przepadam i już lata temu sobie odpuściłem. Wolę przyłączyć sobie na inny mecz. Mnie w zasadzie nie jest potrzebny komentator bo ja i tak widzę co się dzieje na boisko. Z racji sympatii i tego, że się na nim wychowałem, to z przyjemnością (mimo błędów) słucham głosu Szpakowskiego.
1
@Jakchcesz zamiast zagrać tę piątkę jutro na Barce - 1,13 kurs - to Ty temu oszustowi pożyczyłeś. Ech, nigdy się nie nauczysz.