escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawostka liga australijska.
Pod nieobecność Patryka Klimali, sprawy w swoje ręce wziął były gwiazdor (nie Mikołaj, bo wiem że gdzieniegdzie gwiazdor to Mikołaj, to nie jakby co) Bayernu i Juve - Douglas Costa.
Adelaide United - Sydney FC 3:3. Dublet i asystę dla gości zaliczył właśnie Brazylijczyk. Goście przegrywali do 89 minuty 1:3, ale wtedy wyrównał Costa, a w 95 popisał się ostatnim podaniem.
Pozdrawiam:)
1
@fart nie, myślałem jednak o umiejętnościach i byciu przez lata na topie.
1
@fart czyli błądzę:)
0
@fart czy jak napiszę, że Lillard nie jada przy tym samym stole co Lebron, Stefek Przyprawa i KD to zbłądzę?
0
@Ricardinio14 aż taki dramat?
3
Son z różnego strzelił. Elegancko;)
1
@fart niech obie strzelą po golu i będzie cacy:)
2
Pio Pio Pio znowu z golem. 6 ostatnich meczów to to 7 goli i 2 asysty.
0
@Ptasior Forster*
6
@Stinger_ Forster to żart jest.
0
@Bocheno1 o, ten co robił gdy Rust mial bany, ma teraz bana, więc pewnie koniec:)
1
@Bocheno1 kto przejmie angielską czy kończymy zabawę?
0
@Bocheno1 czemu?
0
@Michael24 co to jest 30 postów jak jesteś uparty? Sam @Rust_Cohle tyle pisze tutaj w każdy dzień kiedy Legia przegrywa. (Dzisiaj dziwnie spokojny).
0
@Aragorn33 ja znam tylko to co tu wrzucą i mam wrażenie, że właśnie on robi głupków z ludzi. Zobaczmy podawane dalej swoje tłity i sobie siedzi i się śmieje „to głupki, uwierzyli znowu”.
1
@Aragorn33 mam wrażenie że on głupków robi z ludzi, a ludzie klikają i komentują.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ty masz perspektywy na bycie zabawnym i kontrowersyjnym.
3
@Pnog37 on zmienił „działalność”. Z bukmacherki i pociągów, teraz jest „śmieszny”, nie karm trolla proszę;)
4
Guiu dwa mecze w Chelsea na te ogórki i zaraz lider strzelców LKE:D
0
@michaleu na tv tak, na telefonie nie.
0
@PatrykBarca wraca po kilku miesiącach urazu.
0
@BorzyKrzys „Mimo to rozumiem kierunek. Chcą znów postawić na kogoś spoza pierwszej ligii.” kto w Twoim mniemaniu do tej pory był Bondem „spoza pierwszej ligi?”
3
Legenda Pogoni ( @emeu ) i Legii - Kosta Runjaic wystawia w pierwszym składzie na Inter legendę Barcelony - Alexisa Sancheza. To pierwszy mecz Czylyjczyka w tym sezonie.
6
Anioł di Maryja z dubletem dla Benfici.
2
@MesQueUnClub_87 możliwe, Shia wybrał trochę inną drogę. Na pewno Jake ma więcej świetnych ról.
12
@Ojciec5tkidzieci nazywaj rzeczy po imieniu, jeśli to prawda co piszesz, to ten gość nie ma ciekawy portfolio, tylko gość jest zwykłym pojebem.
3
@MesQueUnClub_87 @fart @Doren01 pełna zgoda z Wami wszystkimi. Uważam że kapkę niedoceniony, w sumie przyszedł mi do głowy też Shia Labeouf. O jednym i o drugim się jakoś mało mówi jako o talencie.
Shia swoje za uszami ma, na pewno, ale grać potrafi.
0
@joloskyy może źle się wyraziłem.
Uważam że sugerowanie o Estevao, jako graczu Chelsea jest przekłamaniem. Owszem to gracz Chelsea, ale Londynu jeszcze nawet nie powąchał. I fakt - mega sezon za nim, w wiodącej ekipy w Brazylii, ale to wciąż „tylko” Brazylia.
Echeverri gra ale w niezbyt mocnym obecnie River. I spoko, grunt że grają, ale to nie są da mnie wyznaczniki że skoro „oni sobie dają radę w Chelsea np”, to może i Flick da szansę Niemcowi.
I nie mówię że nikt nie będzie gwiazdą, bo każdy ma talent i na tyle młody wiek, że jeszcze mogą osiągnąć wszystko nawet i za 10 lat.
Uważam że delikatnie przekłamała w poście sugerując że jeden sobie radzi w Chelsea drugi gdzieś tam to może i Darvich dostanie szansę.
2
@Sysia11 co Ty porównujesz?
Estevao póki co to gwiazda - ale brazylijskiej ligi. (Patrz przykłady Roque czy Endricka).
Echeverri w zeszłym - mistrzowskim sezonie - marginalną postać w drużynie.
Teraz grał więcej, ale i River cieniutki sezon.
Darvich jeszcze bez poważnej piłki.
Wszyscy mogą być gwiazdami, a w sumie i żaden z nich prawdę mówiąc.
Myślę, że Darvich ma najdłuższą drogę do poważnej gry.
0
@FcPortoFan1999 tak