escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Schodzi będący w gazie Bury w Mainz i sobie myślę „eeee, to teraz już na pewno Mainz nie powalczy”. Tymczasem Sieb, który za niego wszedł ma już 2 asysty.
1
@ViscaelBarca2007 myślę że jednak czerwona kartka sporo namieszała:) nie brałbym tego meczu jako zadyszke.
0
@Rust_Cohle
1. Arsenal - Everton 1/+2,5
2. Liverpool - Fulham 1/+2,5
3. Newcastle - Leicester 1+2,5
4. Wolves - Ipswich 1/+2,5
5. Nottingham - Aston Villa X/+2,5
6. Brighton - Crystal Palace X/-2,5
7. Manchester City - Manchester United 1/+2,5
8. Chelsea - Brentford 1/+2,5
9. Southampton - Tottenham 2/+2,5
10. Bournemouth - West ham X/+2,5
0
@escarabajo banger*
1
@PatrychoO nie wiem co to banner, ale kawałek mega:) ciężko żeby było inaczej z takim składem;)
A to jeszcze Grejpfrut śpiewał:)
0
@PatrykBarca podobno to nawet nie jest ojciec. Dziwne rzeczy wypisują.
1
@Azazel_Pazuzu ale parsknąłem:D
0
@Kamiloza91 niestety przegrali. Ja śledzę i kibicuje (poza Polakami) w tej drużynie też Amourze. Złapał gaz facet.
0
Wilki gonią. Z 0:3 na 2:3. Ale brama piękna, przewrotka jak złoto.
2
@MichuZ44 żeby wykupić wszystkich i żeby rywale nie mili kim grać. Czego nie rozumiesz?
1
@TheNekro94 pączuszek.
0
@clyde zaraz tu się zlecą chłopcy, którzy są odrzucani i cisną po każdej lasce, a jest tu kilku:D
0
@clyde ta jak dorzuciła teraz do ognia. Nie gram w gry, w zasadzie żadne, ale pamiętam ból dupy w serialu „TLOU” - „ja pieprzę, co za gejowskie gowno, jak można zrobić taki odcinek”. Teraz czytam gównopłacz - „nie zagram w to. Nie będę grał babom!” A Ty jeszcze dodajesz ze lesbijka? Miej litość! Czy pomyliłem gry?:)
0
@Mitch_Atleta mówisz o pierwszym zdjęciu czy czymś innym?
0
@19Macio93 znajdziesz nowy obiekt westchnień;)
4
Adam Buksa z golem na Mitjuland.
A jednak cofajo
5
@blakkudium piękny to Pedro jest.
0
@19Macio93 każdy ma swojego bzika;)
0
@19Macio93 Zgadzam się:) kibicujemy naszym:)
5
@GigiAmoroso pełna zgoda.
0
@Stinger_ myślę że nie. A do jakiego klubu?
8
Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito z asystą. Ajax - Lazio 0:1.
4
Pajor szybko na 1:0:)
0
@Krzysztof1987 w takich ludzi powinni celować a nie „gwiazdy”, na które nie ma kasy.
0
@Krzysztof1987 o Ty Ty guciu;)
0
@19Macio93 taką Salme Hayek to bym zobaczył na boisku.
1
@Stinger_ Jaga ich rozjedzie i pepićki jutro w gazetach będą pisać „Biada Bolesław”. Bum!
Rzucam mikrofon po tym wybornym żarcie.
2
Cercle Brugge ciekawostka.
W zeszłym sezonie napastnik Kevin Denkey został królem strzelców z 27 golami. Drugi zawodnik miał o 8 mniej. W tym sezonie Togończanin w 16 występach w lidze ma 9 goli, trochę słabiej niż ostatnio ale… ale za to w LKE w pięciu spotkaniach ma 4 gole i 4 asysty. Dzisiaj wszedł w 70 minucie i skończył mecz z golem i asystą. Koleś ma 24 lata (o ile licznik niekręcony). Ciekaw co dalej.
W sumie w głowie mam Prezenta (bo on Gift ma na imię, kumacie? Gift - prezent. Kolejna lekcja angielskiego z escarabajo. Za darmo!!) Orbana, który w pucharach ładował 4 gole w meczu i w lidze 7 bramek co spotkanie, a teraz trafił do Lyonu i zaginął. Zeszły sezon średni, w tym dużo lepszy bo 2 gole w 3 występach… no właśnie, tylko trzech bo ciągle kontuzja.
8
Balonik pękł. Feio do grudnia.
1
@michal26 uuuu na bogato:)