1

Schodzi będący w gazie Bury w Mainz i sobie myślę „eeee, to teraz już na pewno Mainz nie powalczy”. Tymczasem Sieb, który za niego wszedł ma już 2 asysty.

1

@ViscaelBarca2007 myślę że jednak czerwona kartka sporo namieszała:) nie brałbym tego meczu jako zadyszke.

0

@Rust_Cohle
1. Arsenal - Everton 1/+2,5
2. Liverpool - Fulham 1/+2,5
3. Newcastle - Leicester 1+2,5
4. Wolves - Ipswich 1/+2,5
5. Nottingham - Aston Villa X/+2,5
6. Brighton - Crystal Palace X/-2,5
7. Manchester City - Manchester United 1/+2,5
8. Chelsea - Brentford 1/+2,5
9. Southampton - Tottenham 2/+2,5
10. Bournemouth - West ham X/+2,5

0

@escarabajo banger*

1

@PatrychoO nie wiem co to banner, ale kawałek mega:) ciężko żeby było inaczej z takim składem;)
A to jeszcze Grejpfrut śpiewał:)

0

@PatrykBarca podobno to nawet nie jest ojciec. Dziwne rzeczy wypisują.

1

@Azazel_Pazuzu ale parsknąłem:D

0

@Kamiloza91 niestety przegrali. Ja śledzę i kibicuje (poza Polakami) w tej drużynie też Amourze. Złapał gaz facet.

0

Wilki gonią. Z 0:3 na 2:3. Ale brama piękna, przewrotka jak złoto.

2

@MichuZ44 żeby wykupić wszystkich i żeby rywale nie mili kim grać. Czego nie rozumiesz?

1

@TheNekro94 pączuszek.

0

@clyde zaraz tu się zlecą chłopcy, którzy są odrzucani i cisną po każdej lasce, a jest tu kilku:D

0

@clyde ta jak dorzuciła teraz do ognia. Nie gram w gry, w zasadzie żadne, ale pamiętam ból dupy w serialu „TLOU” - „ja pieprzę, co za gejowskie gowno, jak można zrobić taki odcinek”. Teraz czytam gównopłacz - „nie zagram w to. Nie będę grał babom!” A Ty jeszcze dodajesz ze lesbijka? Miej litość! Czy pomyliłem gry?:)

0

@Mitch_Atleta mówisz o pierwszym zdjęciu czy czymś innym?

0

@19Macio93 znajdziesz nowy obiekt westchnień;)

4

Adam Buksa z golem na Mitjuland.

A jednak cofajo

5

@blakkudium piękny to Pedro jest.

0

@19Macio93 każdy ma swojego bzika;)

0

@19Macio93 Zgadzam się:) kibicujemy naszym:)

5

@GigiAmoroso pełna zgoda.

0

@Stinger_ myślę że nie. A do jakiego klubu?

8

Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito z asystą. Ajax - Lazio 0:1.

4

Pajor szybko na 1:0:)

0

@Krzysztof1987 w takich ludzi powinni celować a nie „gwiazdy”, na które nie ma kasy.

0

@Krzysztof1987 o Ty Ty guciu;)

0

@19Macio93 taką Salme Hayek to bym zobaczył na boisku.

1

@Stinger_ Jaga ich rozjedzie i pepićki jutro w gazetach będą pisać „Biada Bolesław”. Bum!
Rzucam mikrofon po tym wybornym żarcie.

2

Cercle Brugge ciekawostka.

W zeszłym sezonie napastnik Kevin Denkey został królem strzelców z 27 golami. Drugi zawodnik miał o 8 mniej. W tym sezonie Togończanin w 16 występach w lidze ma 9 goli, trochę słabiej niż ostatnio ale… ale za to w LKE w pięciu spotkaniach ma 4 gole i 4 asysty. Dzisiaj wszedł w 70 minucie i skończył mecz z golem i asystą. Koleś ma 24 lata (o ile licznik niekręcony). Ciekaw co dalej.

W sumie w głowie mam Prezenta (bo on Gift ma na imię, kumacie? Gift - prezent. Kolejna lekcja angielskiego z escarabajo. Za darmo!!) Orbana, który w pucharach ładował 4 gole w meczu i w lidze 7 bramek co spotkanie, a teraz trafił do Lyonu i zaginął. Zeszły sezon średni, w tym dużo lepszy bo 2 gole w 3 występach… no właśnie, tylko trzech bo ciągle kontuzja.

8

Balonik pękł. Feio do grudnia.

1

@michal26 uuuu na bogato:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?