escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo najpierw te ważniejsze zwierzęta.
Bum! Rzucam mikrofon i odchodzę.
1
Gdyby nie stara Rabiota to fajny grajek… piękny gol teraz dla OM. Klasa przyjęcie i strzał.
0
@Czajka90 po MLSie już słabiutko, jeden lepszy sezon w Turcji, ale tak to już zjazd raczej. Ale i tak co się nagrał to jego!
5
Fluminense strzela na 1:0 na wyjeździe przeciwko Palmeiras, a Botafogo strzela na 1:0 z Sao Paulo!! Na chwilę obecną Botafogo mistrzem kraju!! Do tego niedawno tytuł Copa Libertadores. I to wszystko w 130 rocznicę powstania klubu!! Pięknie!!!
Niektórym słabo idzie gra w swój jubileusz…
1
@Adran360 południowcy potrafią się bawić:)
1
@Adran360 tym bardziej że goście w rezerwach.
1
@Stinger_ tak?! Wow, to idealnie się wstrzelili z Osimhenem.
3
@TheNekro94 muszę przyznać, że jako absolutny fan amerykańskiej wersji, ta polska miło mnie zaskoczyła.
5
Liga brazylijska.
Już o 20:00 rusza ostatnia kolejka, w której to zostanie wyłoniony mistrz kraju.
O majstra grają dwie drużyny i króciutko o tych meczach.
Lider z trzypunktową przewagą, a więc Botafogo podejmie u siebie Sao Paulo. I tenże lider wychodzi na galowo, między innymi reprezentanci Brazylii Jesus, Henrique, Telles czy Argentyńczyk Almada. Z kolei goście, tak jak wspominałem w zeszłej kolejce, grają o nic. Dzisiaj duże roszady i to pretendenci do tytułu są faworytami.
Palmeiras - druga drużyna walcząca o tytuł. Ona ma znacznie trudniej, bo A) musi liczyć na porażkę Botafogo i B) gra z Fluminense. Co prawda Fluminense wygrało Copa Libertadores w zeszłym sezonie, ale w tym jest żenujące. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż walczą o puchary i na pewno nie „rozłożą nóg” przed Palmeirasami:) wychodzą mocno (jeśli w ogóle można tak powiedzieć o drużynie z 15 miejsca).
To tyle o ekipach, które walczą o tytuł. Teraz coś od siebie.
Gremio - Corinthians. Najlepiej zapowiadający się mecz dla postronnego kibica. Przede wszystkim w Gremio nasz duński Nazario w świetnej formie, a do tego partneruje mi dzisiaj w ataku Diego Costa, ten z Atletico. Po drugie goście jadą jak walec - 6 kolejnych zwycięstw, 16 strzelonych goli, w składzie gwiazdy tego sezonu - lider strzelców Yuri Alberto (14 goli), rewelacja sezonu Rodrigo Garro (10 goli i 11 asyst) oraz nasz Depay, który w tylko 10 meczach zanotował 6 goli i asystę. Śmierdzi tu wieloma golami:)
To tak gdyby ktoś chciał pomnożyć swój monstrualny kapitał u buka.
1
@Stinger_ a jeszcze Icardi nadrobi pewnie jak wróci:) Dzeko grywa teraz trochę mniej. Ale dzieje się.
0
@FcPortoFan1999 Włochy swojego czasu też mi służyły:)
0
@FcPortoFan1999 póki co skończył się tylko w poniedziałek i wtorek:)
3
Była środa, czwartek, piątek i sobota. Jest i dziś!!
Piątek strzela w niedzielę:) Krzychu na 2:0;)
7
Dla PAOKu strzela Baba. Do czego to doszło, żeby baba dla chłopów strzelała.
0
@FcPortoFan1999 nie pytałem jakie ligi znasz:)
0
@FcPortoFan1999 wymień chociaż 16 które chcą być porównywane:)
2
@pioz123 ta, będą mi jakieś fit sosy i warzywa wkładać, jak ja chciałem tłustą zapiekse:)
0
@FcPortoFan1999 naprawdę nie musisz porównywać absolutnie każdego spotkanie z każdego kraju do ekstraklasy. Dasz wiarę?
2
Dawid Kownacki w 11 minut ustrzelił już dublet. Po kwadransie jego Düsseldorf prowadzi 3:0 z Brunszwikiem.
2
Ciekawostka liga australijska.
Central Coast Mariners wygrali u siebie 2 do 1 z Sydney FC. Gola dla gości strzelił Patryk Klimala. W jego zespole wystąpił również były zawodnik Juve czy Bayernu - Douglas Costa.
Polak do tej pory zagrał w 6 meczach, w których strzelił 4 gole i zanotował jedną asystę. Do tego w azjatyckiej lidze mistrzów 2 dołożył 3 gole i 2 asysty.
Bilans Klimali to obecnie 12 występów, w których uzbierał 7 goli i 3 asysty.
1
@Adran360 o w mordę. Ładnie poszli.
1
@Kondziubarca a to już w grudniu przegraliśmy wszystko czy nie zrozumiałem sarkazmu?:)
1
@Adran360 tak:D
1
@Adran360 a niech mu idzie na zdrowie:)
1
@Adran360 no w tym roku tytuł raczej dla nich. Można lubić Bayern czy nie, ale Kejnucha, jak ładnie ująłeś, szanować trzeba. Należy się chłopu. Tyle równych sezonów. Dziesiątki goli. Już nawet w setkach goli i żadnego ligowego tytułu.
1
@Adran360 to prawda. Szkoda że to „tylko” MLS.
17
Koniec!!! Galaxy z tytułem!!! Piękna historia. Tyle lat Reusa w BVB, powiedzieli komentatorzy, że to piłkarz który najczęściej w historii zajmował drugie miejsce w Bundeslidze.
Teraz mu tego nikt nie zabierze, ja wiem że to MLS, ale tytuł jest. Gratulujemy:)
Później dłuższy wysryw na temat MLS:)
1
@Adran360 ta. Tak było słupek za słupek.
2
@Fake69 i właśnie takie lubię:)
Dojebalem tyle sera ze „fit sos” by tego nie zakatwił:) naprawdę zrobiłem sobie dokładnie taką na jaką miałem ochotę:) „suchą, przejedzoną i standardową”.
1
@Adran360 sytuację miał w pierwszym kontakcie.