escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bulbazaur17 wysoki kurs był na 2,5 gola przed meczem na gospodarzy, a są w formie, pisałem wcześniej. Mają kim straszyć.
Niemniej nie ma co grać na siłę:)
1
@Bulbazaur17 przy ich formie to możesz próbować 3,5 samych gospodarzy za „drobne”.
1
@Bulbazaur17 możesz próbować 3,5 gola w meczu Corinthians - Bahia.
6
Widzę, że „rośnie” kolejny Argentyńczyk.
Dzisiaj w pucharze Włoch w Bolognese wyszedł 20 letni Santiago Castro i popisał się hattrickiem… asyst oraz dorzucił bramkę.
W lidze w 13 występach jak dotąd ma 4 gole i dwie asysty. To co? Lautaro, Alvarez.. bójcie się bo idzie nowe? Castro i Simeone?:)
4
Memphis Depay z golem dla Corinthians. Po prawie 20 minutach jego drużyna wygrywa 1:0 z zespołem Bahia.
Świetny okres mają Corinthians - 5 ostatnich meczów to zwycięstwo, teraz możliwe szóste.
1
Ewka na 1:0 w końcówce i mamy to!!!!
0
Polki około 10 minut od historycznego awansu na ME. W pierwszym meczu wygrały 1:0 a teraz remisują z Austriaczkami na wyjeździe 0:0. 85 minuta za chwilę.
0
@Rust_Cohle
1. Ipswich - Crystal Palace 2/+2,5
2. Leicester - West ham X/-2,5
3. Everton - Wolves 2/+2,5
4. Manchester City - Nottingham 1/+2,5
5. Newcastle - Liverpool 2/+2,5
6. Southampton - Chelsea 2/+2,5
7. Arsenal - Manchester United 1/+2,5
8. Aston Villa - Brentford 2/+2,5
9. Fulham - Brighton X/-2,5
10. Bournemouth - Tottenham 2/+2,5
0
@Zoker Zoba to.
Kilka meczów Londyn i okolice - wygrane
Liverpool w tym czasie traci punkty
Bezpośrednie starcie na korzyść Arsenalu
Arsenal wychodzi na 2 punkty przewagi.
Ostatnia kolejka - Liverpool ogrywa rywala 1727383 do 2.
Arsenal na koniec ma Biggleswade Town (randomowa ostatnia drużyna z randomowej niskiej ligi w Anglii - żeby pokazać jakiego słabego rywala ma Arsenal)
Odpowiedz na pytanie - czy Arsenal w ostatniej kolejce ogra najsłabsze na całym świecie Biggleswade Town?
0
@BorzyKrzys może nikt nie oczekiwał zwycięstw, ale ja oczekiwałem że chociaż zagrają dzisiaj z Atalantą. Pierwsza połowa to był dramat. Dovbyk dostał świetną piłkę to się poślizgnął. Słabiutko wyglądali (jak mówię, nie wiem jak wyglądała 2 połowa, ale się domyślam - 0:2).
3
@AFA niewiele zagrał, dopiero jakby ostatnio coś ruszyło. Prawdę mówiąc obie strony tak na obronie jak i wyżej są zajęte przez dobrych/bardzo dobrych zawodników. Ciężko by miał wywalczyć miejsce.
0
@Kazragore na niektóre pytania po prostu nie szukajmy odpowiedzi:)
0
@Kazragore od tego tu jestem. Uczę, bawię i zaciekawiam (o ile jest takie słowo:D).
1
@Adran360 w tym sezonie awansują. Drużyna wzmocniona, zobaczymy.
1
@Adran360 on nigdzie nie zawodzi. Za Xaviego miewał wysokie double double ze tak to ujmę.
9
Azjatycka Liga Mistrzów.
No CR no party. Al Nassr przegrywa u siebie z drużyną „Smutnych” czyli Al Sadd (rozumiecie? Sad z angielskiego to smutny. @MesQueUnClub_87 ja już zacząłem powtarzać angielski:) 1:2.
Była ekipa Xaviego dostała karnego w 97 minucie, którego na gola zamienił Adam Ounas - były zawodnik Napoli czy Lille.
To pierwsza bramka Algierczyka w nowych barwach. W drużynie gospodarzy z kolei zagrali wszyscy święci poza Portugalczykiem. Ten wynik nic nie zmieni, obie drużyny i tak awansują dalej.
1
@MesQueUnClub_87 właśnie Rust słaby z anglika;)
0
@Rust_Cohle co Ty pierdolisz?:) edit 2 słuszne:)
1
@Lucyfffer piękne:)
2
@Rust_Cohle jutro angielska. Pamiętasz?
0
@FCB_dimiC i się nie podzieliłeś. To tak samo paskudne zachowanie jak ten komentarz.
8
@FCB_dimiC zgłoszony.
3
Jak to nie ma planu, żeby Szczęsny zadebiutował?
Ale to nie do mnie tak, do mnie nie.
0
@arasz1819 Salaha rzecz jasna miało być a nie Sałata:) ale załapałeś.
No ciekawe co z tymi kontraktami.
0
@arasz1819 uwielbiam Sałata i nie życzę mu kontuzji, ale w niektórych meczach to naprawdę wygląda jakby no Salah no party. Jakby go tfu tfu zabrakło to ciekawe co by pokazali. Już przykład Yamala / Rodriego pokazał co może znaczyć brak kluczowego zawodnika.
2
Taka anegdotka odnośnie Pana Brychczego.
Historia miała miejsce jakieś 20 lat temu, kiedy jeszcze w bramce Legii stał King Boruc. Jeden z zawodników opowiadał, że nie było lepszego o Pana Lucjana. Piłka stojąca, mur ustawiony, klasowy bramkarz między słupkami, a „dziadzio” podchodził do piłki i wszystko siedziało w siatce. Raz za razem, noga ułożony idealnie.
Zdjęcie niepowiązane, ale taki muralik w Warszawie.
https://zapodaj.net/plik-ITl9dphFS3
0
https://zapodaj.net/plik-ITl9dphFS3
27
@Gaz nie były umniejszane wyniki tylko styl. Obrzydliwy, straszny i nie do oglądania. Sezon się jeszcze nie skończył, więc za wcześnie na jakieś zestawienia.
5
@NeroTFP1 legenda…
0
@GigiAmoroso widzę że póki co nie błyszczy:)