escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ricardinio14 tak, bardzo dobre;)
1
@Stinger_ kasa misiu kasa.
3
Copa Argentyna.
W półfinale pucharu Argentyny Boca Żuniors przegrało 3:4 z drużyną Velez Sarsfield i tym samym to ta druga drużyna awansowała do finału.
Jedną z bramek dla Boca strzelił Edinson Cavani, Urus również zaliczył asystę. Do tego z żółtą kartką były gracz Manu Marcos Rojo, a niedawny rywal Argentyny w Eliminacjach - czyli Peruwiańczyk Luis Advincula wyleciał z boiska na początku drugiej połowy.
Trenerem Boca jest były gracz Realu - Fernando Gago.
Ten puchar to była jedyna szansa na cokolwiek dla Boca w tym sezonie. Żenujący sezon dla tej historyczne ekipy. Ósme miejsce w lidze ze startą 10 punktów do lidera (liderem dzisiejszy rywal z półfinału), porażka w pucharze, porażka w 1/8 Copa Sudamericana (z późniejszym zwycięzcy turnieju - brazylijskim Cruzeiro).
1
@Adran360 ta jest, działo się.
3
@Ricardinio14 o tak. I do tego klasa sama w sobie, nie przypominam sobie okładek gazet, skandali itd.
5
Edinson Cavani z golem dla Boca.
2
A że Lewy przekroczył 100 goli, a to że jest w teamie z Leo i CRem, w to że Real przegrał. Ludzie… są ważniejsze rzeczy!!
19 minuta i jedyny prawdziwy potężny duński Nazario z golem dla Gremio! 1:0 z Cruzeiro.
7
Najgorszy Real od lat jeśli wygra wszystkie zaległe mecze w LM to będzie tylko 21 pozycji za najlepszą Barceloną od lat.
Detale.
0
@MOLESTA wybroni się.
0
@Keson Luz;) (znaki)
0
@Keson nie było zabawne czy nie wyczułeś sarkazmu?
0
@PatrykBarca grubo!
@Keson oba turnieje to Liga Mistrzów tylko w innej strefie, a nie jakiś podwórkowy turniej. No kaman.
1
@Jakchcesz szalony!
@PatrykBarca no dali dupy po całości. Współczuję..
5
Cristiano doliczają bramki z azjatyckiej ligi mistrzów? Jeśli tak to Robert go chyba nie dogoni.
1
@Jakchcesz grasz kursy po 1,12 to nie wygrywasz proste. Trzeba być pogrzanym grac takie wysokie kursy.
A Ty zagrałeś ze Barca strzeli po 1,03 tak jak wczoraj pisaliśmy?:D
0
@Hosh marka tylko z nazwy niestety.
0
@Lucyfffer otóż to!
1
Kiedy TVP wybierało dzisiejszy mecz? Mierny i minimalistyczny Juventus (chociaż zdarza mu się zaskoczyć w tym sezonie) i mierna w LM (średnio pada nieco ponad gol w meczu z ich udziałem) Aaron Villa, która z kolei o 7 spotkań bez zwycięstwa.
Rozumiem, że poza Liverpool - Real dzisiaj ciężko wybrać pasjonujący mecz patrząc po nazwach, ale ta para była wybitnie nieoglądalna od dawna.
0
@Lucyfffer nie popadam, mówię tylko że dopóki piłka w grze:)
@F3DO tak jak wyżej.
2
Swoją drogą tu też ciekawe komentarze na początku Ligi Mistrzów. Pierwsza kolejka na 40 i porażka z Monaco - „och, nie wjedziemy z pierwsze ósemki”, „co musimy zrobić żeby awansować?”, „kto musi przegrać żebyśmy awansowali?”.
Dzisiaj, raptem kilka kolejek później, Barcelona 3:)
Mecz trwa 90 minut a puchary mają wiele kolejek, nie tylko pierwszą:)
5
PSV od 87 minuty do 95 z 0:2 na 3:2. Ładnie.
3
A tymczasem dla Monaco grającego w 10 gola na 2:1 strzela Francuz Soungoutou Magassa po asyście Francuza Christiana Mawissa Elebiego:)
0
Jak nawet Momo nie strzela to oni nie wygrają.
0
Mukau - jeden z dwóch specjalnych regionów administracyjnych Chińskiej Republiki Ludowej (drugim regionem jest Hongkong), znajdujący się na wschodnim wybrzeżu Chin. Makau leży po zachodniej stronie estuarium Rzeki Perłowej, graniczy od północy z prowincją Guangdong, natomiast od południa i wschodu otoczone jest wodami Morza Południowochińskiego.
Tenże Mukau z dubletem dla Lille przeciwko Bolognese.
0
Martinez teraz klasa.
0
W ogóle ciekawe w Crvenie dzisiaj:
- Silas (Stuttgart) z golem
- Krunic (Milan) gol i asysta
- Radonijc (OM, Torino) dublet.
0
@escarabajo liga konferencji oczywiście:)
1
@Joe_Barbaro Nie mam w sobie jakiegoś historycznego „jadu”, żeby pamiętać czy wypominać latami. Na pewno do Twoich dodałbym Marcelo czy Salgado.
0
@takisobiektos z tego co wiem, to chłopak był zmuszony.
0
@adamek20151 nikt tego nie potworzy:) nawet ja:)