La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

17

Koniec!!! Galaxy z tytułem!!! Piękna historia. Tyle lat Reusa w BVB, powiedzieli komentatorzy, że to piłkarz który najczęściej w historii zajmował drugie miejsce w Bundeslidze.
Teraz mu tego nikt nie zabierze, ja wiem że to MLS, ale tytuł jest. Gratulujemy:)
Później dłuższy wysryw na temat MLS:)

3

@escarabajo Brawo Marek!

1

@escarabajo W końcu piłka oddała Markowi :)

1

@Adran360 to prawda. Szkoda że to „tylko” MLS.

1

@escarabajo Szkoda Bundes 22/23, gdzie narobili m przed wc ale nie ma co narzekać. Taki Kejnuch jest ciągle bez żadnego trofeum.

1

@Adran360 no w tym roku tytuł raczej dla nich. Można lubić Bayern czy nie, ale Kejnucha, jak ładnie ująłeś, szanować trzeba. Należy się chłopu. Tyle równych sezonów. Dziesiątki goli. Już nawet w setkach goli i żadnego ligowego tytułu.

0

@escarabajo Doczeka się tytułów jak Marek.

1

@Adran360 a niech mu idzie na zdrowie:)

1

@escarabajo Tylko nie europejskie. Te będą zdrowsze dla Barcelony ;P

1

@Adran360 tak:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?