escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żartowałem z tym Bayernem:)
0
Czyli co wiemy na dziś…
Bayern chce świętować tytuł u siebie na stadionie z najlepszym strzelcem w składzie, a Vardy wciąż pisze historie:)
4
@Torto mamy zdecydowanie inną definicję słowa „zjada”. Bo jak dla mnie to ligę portugalską np zjada Gyokeres albo Liverpool obecnie, ale nie drużyna, która do ostatniej kolejki walczy o mistrza.
Ponadto Papszun nie zmienił kraju, kontynentu, ligi tylko zrobił sobie rok przerwy.
0
@FcPortoFan1999 wrzuciłem ciekawostkę. Po prostu.
0
@FcPortoFan1999 w porządku
0
@FcPortoFan1999 powinien płakać że strzelił?
@mekston teraz nie, może w przyszłości.
5
Ciekawostka Australia.
Patryk Klimala nie powtórzy wyczynu Adriana Mierzejewskiego, który w swoim jedynym sezonie w Sydney FC został absolutną gwiazdą z tytułami.
Co prawda w dzisiejszym meczu - decydującym o być albo nie być w play off w walce o mistrzostwo - Klimala strzelił bramkę i to po asyście byłej gwiazdy Bayernu czy Juve Douglasa Costy, ale to była tylko honorowa bramka w przegranym meczu 1:5.
Miejsce tuż za play off i koniec sezonu dla Polaka w Australii.
1
@Criss18Barca z czego Palmer, Jackson i Caicedo to zawodnicy pierwszego składu.
Odpowiadając na pytanie - nie, to nie jest lekceważenie przeciwnika.
2
Kiedyś Krzynówek Jacek strzelał takiego gola od słupka i pleców Ikera Realowi, ale gimby nie znajo;)
1
3 piękne gole i jedna piękna akcja. No cudo tak Pedriego jak Raphy.
0
3 x gol i 3 x klasa.
Piękne bramki
0
@Kiko jakie puchary?:)
0
@arasz1819 a niech mówią:)
10
Stało się!! Oficjalne! Nie ma wymówek!
Portugalczyk zniszczył saudyjski klub!!
Do momentu przyjścia CRa jego zespół Al Nassr nie wygrywał za dużo tytułów,
teraz też tego nie robi. Straszny wpływ Portugalczyka na Saudyjką drużynę.
1
@NeroTFP1 albo Gdańsk albo Siedlce. No kaman.
1
Czyli oni grają na Martina a my na Bisecka.
0
@Kamiloza91 tak jak mówisz:)
5
Trwa drugi półfinał azjatyckiej ligi mistrzów.
Al Nassr z potężną portugalską maszyną przygrywa 0:1 z japońskim motocyklem - Kawasaki.
10 minuta.
0
@ikar34 Poczyna sobie tak samo dobrze jak cały zespół Bournemouth. Jest monitorowany przez potężne kluby, z którymi raczej finansowo nie mamy szans konkurować.
1
@karolszymek nic. Nie interesuje mnie prawdę mówiąc co mają do powiedzenia opiniotwórcy. Tutaj widzę komentarze - a ci w eleven to za tymi, a tamci za tamtymi i sobie myślę - skoro wiesz to po co to oglądasz?
Ja swoją przygodę z wszelkimi "studiami" skończyłem gdy zaczął się pokaz gotowania w tle Ligi Mistrzów w polsacie.
Nawet dekoracji nie oglądam bo w zasadzie nie bardzo mnie to interesuję. Ale z drugiej włączam mecz w Arabii czy Australii. Także nie wiem czy mój komentarz coś wnosi:D
0
@Ryoumen ale w związku z czym robi problemy? Bo ja widziałem, że Włoch dogadał się z Brazylią, chciał odejść z Realu, ale dostać pieniądze za zerwanie kontraktu z winy klubu. O tym mówisz? Bo jeśli tak to chyba Ci się coś pomyliło.
0
@T^L czyli jakie ma te koszmarne staty? Mi się on kojarzy z gościem do brudnej roboty. Odbiory, przeszkadzanie rywalowi, defensywa itp. On nie odpowiada za rozgrywanie, za asysty czy bramki.
1
@Aragorn33 @michal26 jak będziesz pisał odpowiedź Aragornowi na ten komentarz "nie jestem uprzedzony - po prostu oglądałem wywiad z Zandbergiem, Nawrockim i Mentzenem i widać było kolosalną różnicę." to oznacz mnie proszę.
Nie oglądałem żadnego wywiadu Stana, słyszałem tylko, że z Nawrockim było miło i przyjemnie, wzajemnie lizanie się po jajach, bez trudnych pytań i spijanie sobie z dziubków. Jeśli oglądałeś te wywiady z nim czy Zandbergiem to napisz i mi prosze czy faktycznie z Nawrockim było tak grzecznie?
1
@misterio Pisząc swoje myślałem właśnie o złotej piłce - plebiscycie popularności.
2
@Ojciec5tkidzieci Burnley za Kompanego zjadło 2 ligę, weszło do 1 i spadło z hukiem. Przepaść straszna.
Także szacun za to jak grają na drugim szczeblu, ale w zasadzie to tyle.
1
@damianex10 gdzieś w radio słyszałem kilka dni temu, że zmienili zasady co do Oscarów i Jury. Otóż uważaj... podobno Jury od tego roku będą musieli OBEJRZEĆ oceniane produkcje. Kumasz? Do tej pory nie musieli:)
Nie sprawdzałem, nie wiem, jeśli jedna to prawda to szacun:)
1
@mrboom myślę, że miałby po takim zagraniu bardzo kiepski okres u kibiców.
Co do zagrania - zgadzam się dramat.
Ale Twoje pierwsze pytanie było „Jak wspominacie Abidala pod względem sportowym?”:)
1
@mrboom Biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie zagranie ze screena - to był słaby piłkarz.
Patrząc bardziej globalnie - dla mnie był bardzo dobry:)
0
@Zoker Tak, idą jak burza.
@FcPortoFan1999 a niech sobie wracają:)
5
Wrexham Association Football Club - najstarszy klub piłkarski w Walii oraz trzeci najstarszy klub na świecie. Co z nim? Otóż to, że w weekend świętowali awans do Championship!! Kolejny awans w ciągu kilku lat władzy... dwóch aktorów:)
Otóż od 2020 roku właścicielami klubu są Deadpool - Ryan Reynolds oraz jego mniej znany kolega Rob McElhenney (który też zagrał w ostatnim Deadpoolu).
A! Warto dodać, że już ploteczki łączą z klubem Vardy'ego czy Evansa z United.