escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca @Zoker pisze o Alvarezie jako transferze nierealnym. Z tego co czytam - w naszej kasie pusto - to nie stać nas na nikogo.
Ja bym chciał człowieka który będzie zapierdalał na tej pozycji i widzę tam Alvareza albo Martineza (tak, z Interu).
Z drugiej strony chciałbym kogoś kto jednak będzie stał w polu karnym/operował przy polu karnym i przepraszam za słowo, ale napierdalał gole jak z karabinu - takim wydaje się właśnie Gyokeres.
Z trzeciej strony, szkoda że miewa urazy - ale podoba mi się Guirassy. Szybki, piłka mu nie przeszkadza, strzał, głowa, podcinka. Ma to coś.
Mamy jeszcze Osimhena, ciekawe co z Davidem.
Panowie jest w kim wybierać, pytanie jaki profil preferuje pan trener i ile mamy kasy. Bo nazwiskami możemy sobie rzucać jak pismaki.
6
@Tasde jeden dostał auta od bezdomnego a drugi mieszkanie od sąsiada.
Niech rzuci kamieniem ten, który nie dostał nigdy mieszkania od sąsiada albo auta od bezdomnego. No kaman.
3
@KacperVEB gość to może zrobić pranie po meczu. he he
rozumiesz? że landry
he he
0
@MesQueUnClub_87 Liga Narodów - ktoś powie to tylko liga C, ale w tejże lidze C Gyokeres 9 goli i 5 asyst, a z kolei Isak 4 gole i asysta.
(nie sprawdzałem, który ile meczów zagrał).
8
@CurryTheGoat30 LewanGooooooooolski!!!
3
@maciar nie będę komentował znajomości itd, tylko "dziennikarstwo".
huczne, głośne, chwytliwe "strzelania w..."
W tekście czytamy - "padł strzał ostrzegawczy." - To tyle jeśli chodzi o "strzelaninę". Matko jakie to jest gówno w większości to dzisiejsze dziennikarstwo.
0
@PatrykBarca ciekawe jakie ustawienie sobie wybierze przyszły selekcjoner. Jakiś Zapierdalacz w środku boiska i 5 ofensywnych to dadzą radę:D
0
@PatrykBarca to źle odebrałem, sorry:)natomiast mówisz "spad z Arabii" - a tam tylko Kante.
Rabiot? Nie oglądam OM - ale widzę, że facet trochę odżył.
Niemniej 2 linia jest najsłabsza we Francji. To prawda.
0
@PatrykBarca Ale to mają powoływać ludzi urodzonych we Francji, ale mających rodziców/dziadków w Afryce czy Arabii??
0
Tak jest! Stało się!
Roki z golem!
Maszyna ruszyła. Teraz się zacznie:)
2
@GTBTP tak, jeśli dobrze widzę.
0
@PatrykBarca oczywiście. Dziś jest Mbappe, Dembele, Thuram czy Kolo Muani, za chwilę ze sceny zejdzie Griez a poza tymi których wymieniłem mamy jeszcze Doué czy Barcole. Francja znowu 3 jedenastki wystawi, a przynajmniej w napadzie.
1
@mekston tak:)
@Rifek nie mam pojęcia. Mają naprawdę mega napad jak na ligę brazylijską. Może w kontrakcie jest coś o czym nie wiemy, a może liczą że chłopak odpali jak w poprzedniej brazylijskiej drużynie.
2
Hugo Ekitike 22 gole i 11 asyst w Eintrachcie we wszystkich rozgrywkach.
Jest życie po Marmoushu?
Ehitike, Cherki, Akliouche w Monaco.
Jeszcze obecna gwardia Francuzów ma lata gry przed sobą a tu już kolejne wilczki pukają do 1 drużyny.
0
@mekston broniłem Roque, bo oglądałem go w Brazylii przed transferem. Myślę że jako jeden z niewielu, no ale nie dał rady. Jednak chłopak ma jeszcze lata gry przed sobą.
Ale żeby mówić że Lewy się od niego może uczyć? Może tylko i wyłącznie waleczności i zadziorności jaką pokazywał w Athletico.
4
@GTBTP Szit to jest wypuszczać takie zdjęcie.
2
A już o 21 grają dwie nasze legendy w Brazylii.
Martin Nazario Braithwaite podejmie Santos - niestety bez Neya.
A w drugim meczu inny nasz legendarny napastnik - Vitor Roque zagra na wyjeździe z Vasco, w którym z kolei brak innej naszej legendy - Coutinho.
2 mecze a tyle legend. Łza się w oku kręci.
A teraz koniec żartów. Trener Palmeiras się nie poddaje widzę. Roque fatalnie wszedł do nowej drużyny. 12 występów - 0 goli i 0 asyst. Trener Brazylijczyków ma kim straszyć - dziś z Roque zagra młodziutki (jakby Roque był stary:D) Estevao. Do tego w składzie reprezentant Urugwaju Facundo Torres, a na ławce choćby kupiony niedawno z Atletico Mineiro, a wcześniej kilka lat w Bayerze - Paulinho no i jest też Flaco Lopez.
Palmeiras gra również w Copa Libertadores i trener rotuje ale Roque wszędzie ma minuty. Widocznie widzi on coś czego my nie widzimy w naszym Tigrinio:)
1
@UriBoyka i tak zgarnie ten tytuł. Należy mu się jak psu buda. Pan Piłkarz.
2
Bayer 2:2:D pięknie
0
Maszyna Alonso ruszyła. 1:2
0
@FcPortoFan1999 sam nie wierzę w to co napisałem, ale mecz trwa 90+ minut:)
0
Ta, Wy już wczoraj gratulowaliście tytułu Harremu, a dzisiaj zapominacie, że Bayer wygrywa mecze w 90+37383 minucie, także poczekajcie na doliczony czas gry:)
2
@mekston gdyby Jota nie był szklanka to Darwina mam wrażenie już by w klubie nie było.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie trudno bo nie zależy mi jakoś mocno na ich pucharach:) kumasz chłopaku?
0
@poskus w sumie też prawda.
2
@blakkudium spalony go uratował.
Bo chyba był, co?
1
@blakkudium i bardzo dobrze. Miejsce BVB jest w LM i niech Lyon się obudzi z tym Lens i wchodzi do LM.
0
@Eklerek z wszystkich tych 3 drużyn to wolałbym Como.
0
@Herato szkoda tego Fabiana. Mocno niedoceniany. Zasiedział się w West Hamie.
1
@Lucyffffer1922 z Rakowem to niech każdy trafia:)