0

@mekston a) nie oznaczam osób które nie wyraziły chęci. Po prostu
B) i tak już nie ma miejsc

1

@takisobiektos W tym dealu jest ktoś chory - często to Olmo:)

1

@Adran360 Jest artykuł:) Widziałem:)
No i warto dodać, że Estevao z kolejną "liczbą".

9

@Jakchcesz Ale dlaczego od razu ciosem karate? Ja jak widzę gościa z siekierą to wyciągam swoje podręczne widły, które zawsze mam przy sobie i idę walczyć.

0

@PatrykBarca mam nadzieję, że zdąży:)

0

W końcu. Drugi mecz z rzędu z golem.

1

@mekston a dodawaj:)

7

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).

- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna 1:1 Juve.

- Jakub Kiwior 180 minut i dwie porażki 1:2. W LM z PSG i w lidze z Wisienkami.
- Jan Bednarek 90 minut i 0:2 z Leicester.
- Kamil Piątkowski 90 minut i żółtko. Jego Kasimpasa remisuje 1:1 z Trabzonsporem.

- Jakub Kamiński ławka. Wilki na dziurę 0:4 od BVB.
- Mateusz Bogusz 55 minut. W LM CONCACAF wygrana 1:0 z Tigres i awans do finału.
- Jakub Moder 74 minut i żółtko. Feyenoord 4:1 z Heraclesem.
- Sebastian Szymański 45 minut i porażka Fenerbahce z Besiktasem 0:1.
- Przemysław Frankowski ławka. Galata bije 4:1 Sivasspor.

- Krzysztof Piątek 86 minut, bramka i nietrafiony karny. Basaksehir 4:2 Hatayspor.
- Karol Świderski 77 minut, żółtko i bramka. Jego Koniczynki wygrywają 2:1 z AEK.

Ponadto zagrali:
- Bartosz Slisz 24 minut i żółtko. Atlanta 1:1 Nashville.
- Robert Lewandowski 30 minut, Barcelona przegrywa po dogrywce z Interem 3:4.
- Matty Cash 90 minut. Aston Villa 1:0 Fulham.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

0

@ViscaelBarca2007 Czemu nierówna? Idziesz 1 na 1 z bramkarzem. 9 razy trafisz a 1 nie. Życie.
Co do reszty masz racje, z tymże nie przesadzał bym z tym "chłop". 20latek to jeszcze nieopierzony gość. Ma wiele lat na poprawienie umiejętności i mam nadzieję, że jeszcze wróci do Europy:)

1

@ViscaelBarca2007 ale już, że i tak strzelił gola w tym meczu to cisza co?
A niedawno ktoś z naszych miał 1 na 1 i też zepsuł, rozumiem że też sierota?

2

Byle ogóry czy beniaminki w Anglii wydają dziesiątki milionów na transfery, a taki Arsenal ma szklankę na 9 i nie kupi nikogo tylko gra najpierw Havertzem a później Merino.
No nie pojmuję.

0

Mane chyba zaczyna się spłacać Arabom.
W 7 (6,5) ostatnich meczach punktuje rywali - 5 goli i 3 asysty.

3

Zapowiedź Arabia Saudyjska.

Panie i Panowie, zapomnijmy już o meczu wczorajszym. Mamy dzień dzisiejszy. A ten dzień to… nie, nie rewanż PSG - Arsenal… ten dzień to hit nad hity!!!

Już za chwilę, na kanale którego nie mam - Polsat sport premium ileś tam - hit!!
O 20:00 Al Nassr Riyadh podejmą lidera Al Ittihad. Będzie to spotkanie „dwaj przyjaciele z boiska… skrzydłowy, napastnik i reszta”… lecąc klasykiem - dwóch przyjaciół. CR ugości u siebie Benzemę.

Ale to nie jedyne gwiazdy na boisku. U gospodarzy niestety dla tego meczu nieobecny Duran, ale poza Portugolem zobaczymy: Mane, Otavio, Brozovica czy Simakana.
U gości zaś, poza papciem Karimem zagrają: Moussa Diaby, Houssem Aouar, Fabinho, Kante czy Danilo Pereira.

Zawodnicy zawodnikami, ale o randze meczu świadczą też nazwiska na ławce trenerskiej. Po jednej stronie Stefano Pioli, a po drugiej Lorą Blą.

Zawodnicy zawodnikami, trenerzy trenerami, ale o randze meczu świadczy też nazwisko pana sędziego - ligomistrzowy sędzia - Danny Makkelie.

Także ja nie będę oglądał, ale wiem kto będzie:)
Niech napierdzielają bramki aż milo:)

1

@blakkudium PSG nigdy nie było tak mocne jak teraz:)
Pytanie czy im się czkawką nie odbije ten tytuł wygrany w styczniu i granie już kolejną kolejkę ligową bez spiny.

0

@Pawlak1992 tak, bo przecież u nas to też wieś w kraju.

0

@lajcior Nie przeszkadza:)
@Zoker może gorszy czas ma:)
@bartulek98 Absolutnie nie uważam, że dwumecz z Interem to upokorzenie. Gramy co 3-4 dni 13-14 zawodnikami. No nie i już. Ja jestem dumny po tym dwumeczu, dwa razy odwracaliśmy losy meczów.

1

@bartulek98 Ja już się wczoraj wypowiedziałem. Mamy w składzie gościa co nie zdążył wypalić szluga na emeryturze, bandę dzieciaków, sprzedawanego co okienko od lat Holendra, sprzedawanego po zeszłym sezonie Brazylijczyka i "drewnianego dziadka" na szpicy. I z tego wszystkiego powstaje on - kapitan planeta. Ale Ty 98 rocznik nie znasz:)
Z tego wszystkiego Flick robi 2 tytuły, bardzo blisko trzeci, i półfinał LM. Dla mnie sezon już jest wygrany i ja jestem dumny i mega zadowolony z tego co widzę na boisku w tym sezonie. Od lat nie czerpałem takiej satysfakcji z oglądania Barcelony.
@lajcior jak na kibica Realu to jesteś niezwykle aktywny:D
@Zoker jak miałem 12-15-18 lat też tak reagowałem, przejdzie im:)

5

Moi drodzy:)

Dumnie po zwycięstwie, wierni po porażce.

1

@Eric_Abidal_22 dla nas to szczegół, ale dla kibiców Interu/Milanu już nie.

A że szanujemy każdego rywala to Barcelona grała dzisiaj na Giuseppe Meazza. San Siro to będzie za kilka dni, gdy Milan podejmie Bologne.

0

@Technik Otóż to. Gratulujemy. Cieszymy się z 2 tytułów i walczymy i 3.

4

Powtórzę się.
Nie ma o czym mówić. Gość który nie zdążył wypalić fajka na emeryturze, banda dzieciaków, niechciany Holender, sprzedawany w zeszłym sezonie Brazol i drewniany Polak rodak. Uważam że wynik i tak mega ponad stan. Niemniej żałuję w członek:(

5

@BORO_12 ale w żeńskiej drużynie?
Bo Baba, nie? he he

0

@Danny Gaucho coś im się nie zgrało ewidentnie.

1

@mekston na transfermarkt nie ma. ciekawe. Przypomnij date.

0

@Encore lubię liczby, nie zarywam już nocek na NBA bo już mi się nie chce, ale muszę przyznać że każdego dnia po jego meczu z wypiekami na twarzy sprawdzam jego liczby. Gość jest niesamowity.

0

@Krzysztof1987 DPS - dom pomocy społecznej

0

@July_6_BcN szkoda. Niestety wszędzie się znajdzie takie bydle.

5

@Bzyczekk „pierdolnięcie w płuco” lizakiem.
Ech Bzyczku:) kiedyś skończysz szkołę i zapalisz gdzieś w bramie prawdziwego papierosa, wtedy odróżnisz;)

Sorry, musiałem:)

0

@July_6_BcN dzisiaj kamery itd więc chyba ciężej kogoś udupić „za nic”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?