escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Xaviball bliżej nic niż wszystko.
1
@mekston czas pokaże;)
0
@Eklerek Toner to Ty możesz w drukarce zmienić. He he he :)
2
@Lanosss ja jestem poważnym ekspertem a nie byle popierdółką:)
6
18:30 to nie czas na popołudniową drzemkę. To nie czas na kolację. To nie czas na pierdoły!!
18:30 to godzina pierwszego półfinału azjatyckiej ligi mistrzów w której to Al Hilal zmierzy się z Al Ahli.
Obie ekipy wystawiają najmocniejsze działa. Nawet takie, które nie grają w lidze a tylko w LM - jak chociażby Firmino w Ahli. Skoro o nim to trzeba też wspomnieć Macedończyka Alioski’ego, którego na pewno wielu kojarzy z kilku lat gry w Leeds. On też nie gra w lidze ale w LM już tak. Poza nimi stała gwardia - w świetnej formie Mahrez, Toney, Galeno, Kessie, Ibanez, Demiral czy Mendy w bramce.
Co do mistrzów Arabii to jest Mitro, Marcos Leonardo, Malcom, świetny Al Dawsari, Milinkovic Savic, Ruben Neves, Koulibali, Renan Lodi i w bramce Bono.
Kto wygra? Nie wiemy liczę na ostre strzelanie z obu stron. W chwili obecnej z obu ekip najlepiej wygląda Mahrez który ma świetny okres. Po cichu liczę właśnie na Al Ahli:)
0
@Gaucho jeszcze z 10 takich i może kupimy konkretnego gościa na 9/skrzydło:)
17
@Herato tam akurat by się przydał ktoś od białej roboty, bo od czarnej sporo.
0
@Gaucho sędzia nie rozumie języka zwierząt.
2
@Eklerek i ten Ansu, bohater rozgrywek:D
0
@mekston taka kolej rzeczy. No zobaczymy, odpadną to odpadną.
0
@adamek20151 a teraz przegrali bez Messiego w składzie.
1
Widzę, że skoro Messiego brak w składzie to już Inter Miami nie takie fajne, no kto by pomyślał…
Więc tak dla porządku - Inter Miami wygrywali już 3:1 by przegrać 4:3. Jeśli chodzi o ligę to o niczym ta porażka nie świadczy, niemniej warto odnotować że to druga, kolejna - ta pierwsza miała miejsce kilka dni temu w lidze mistrzów CONCACAF.
2
Ciekawostka liga brazylijska.
Cruzeiro do przerwy remisuje 0:0 z Vasco.
Przypomnę, że trenerem Cruzeiro jest Leonardo Jardim - ten, który z Monaco zdobywał mistrzostwo Francji.
Dzisiaj w pierwszym składzie Kaio Jorge (Juventus), ale za to na ławce mamy takich graczy jak:
- Yannick Bolasie (Crystal Palace)
- Gabigol (Inter)
- Marquinhos (Arsena)
U gości w składzie z kolei nasz Coutinho.
4
@PatrykBarca Greenwood się sam wypisał co prawda, ale też kozacki sezon.
3
Gyokeres hattrick a Trincao 2 asysty.
5
@blakkudium kto to jest?
0
@FcPortoFan1999 tak
3
„Paka” Interu Mediolan na mecz z Dallas.
Gwiazdy odpoczywają po porażce w lidze mistrzów.
0
@Commando nie wiem czy nas stać na nogę Szweda.
0
@jedrek7000 czytam czytam czytam i nagle Trzaskowski.
Wpleść niezrównoważonego piłkarza z jakimiś problemami psychicznymi w politykę… nie spodziewałem się:)
4
W życiu pewna jest śmierć i podatki.
Natomiast w tym sezonie pewny to jest gol Gyokeresa. Szwed kolejnym trafieniem. Trzynaście ostatnich meczów (trzynasty trwa) to 15 bramek i 4 asysty.
0
Uczą od małego - nie graj wszerz, ten ma 100 lat i co robi? Gra wszerz.
0
@Azazel_Pazuzu do przodu Polsko?
0
@FcPortoFan1999 niech i tak będzie.
1
Azjatycka liga mistrzów.
2 z 4 ćwierćfinałów za nami. W obu wygrały ekipy z Arabii Saudyjskiej. Bilans? 10:0. Ekipy z Arabii nie biorą jeńców.
Przed chwilą rozpoczął się trzeci ćwierćfinał i to kolejny mecz tej fazy z udziałem drużyny z Arabii. Tym razem Al Nassr gra z japońską Yokohamą.
Jak wspomniałem - Arabia bez straty gola? Czy w tym meczu też tak będzie? Nie wiem ale się domyślam, natomiast trzeba przyznać że portugalska maszyna trafiła na najtrudniejszego rywala spośród. CR odpoczywał w lidze kilka dni temu, Sadio Mane również i to oni wraz z Duranem powinni być motorami napędowymi swojej drużyny.
Także to tyle jeśli chodzi o zapowiedź meczu Barcelona - Real:)
1
@Adran360 krótko, szybko i na temat:)
6
Fenerbahce między 68 a 72 minutą z 0:1 na 3:1. Można?:)
1
Marionetki… chorągiewki…
Ja mówiłem że nie zagram w tym finale i podtrzymuję swoje zdanie.
0
@Odcinkowy Lech akurat wytransferował wielu zawodników. Kamiński świetnie wyglądał jak odchodził z Polski, teraz trochę odżył, oby na dłużej. No i Marchwiński wyglądał rewelacyjnie w zeszłym sezonie, a tu pach kontuzja.
1
Jakub Moder po dublecie w ostatniej kolejce tym razem notuje asystę.
Dziesiąty występ ligowy - 3 gole i dwie asysty.