escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 a może reprezentuje Włochy bo czuje się Włochem? Czy to nie wchodzi w grę?
3
@Danny Gaucho albo źle spojrzałem albo poprawili - nie ma gola a dwie asysty.
@mekston Argentyńczycy już mieli Inter Miami ratować, póki co słabiutko.
3
Po latach gry w defensywnej lidze argentyńskiej przyszedł sobie typek do Genoi, tam zagrał sredni/poprawny sezon i poszedł do Atalanty.
Za słaby, za wolny, za zły, w ogóle wszystko za…
Dzisiaj do 24 bramek, dokłada szóstą i siódmą asystę.
Panie Retegui czapki z głów.
Ta mizerna reprezentacja może w końcu doczeka się pana piłkarza na pozycji numer 9.
0
Obi Wan Kenobi na szpicy United.
Pięknie będzie patrzeć na kolejną porażkę Diabłów.
Jazda Brentford!
0
@Czajka90 ale dobrze chociaż że na Wisienki Arteta poratował i wygrał.
A nie, czekaj…
2
@DeXt3rVeB to właśnie napisałem, dla mnie już jest lepiej niż 5-6 ostatnich sezonów.
12
Och… już widzę czarnowidztwo. A to a tamto.
Przypominam, że nasza drużyna to typ, który nie zdążył dokończyć szluga na emeryturze, banda dzieciaków, hejtowany Holender, sprzedawany po zeszłym sezonie Brazol i drewniany dziadek w ataku. A dziś mamy już dwa tytuły i nawet jeśli zostaniemy z tymi dwoma tytułami to i tak klasa i wielkie brawa dla ekipy i pana trenera.
3
@Pawlak1992 stary sezon LM się kończy a Ciebie wciąż dziwi brak Barcelony w TVP. Niebywałe.
2
Corinthians po 6,5 kolejkach ligi brazylijskiej ma strzelone raptem 7 bramek. 3 z tych 7 goli strzelił Memphis Depay a przy dwóch asystował.
Holender już pół zeszłego sezonu miał świetne - 11 meczów - 7 goli i asysta, a ten może mieć zdecydowanie lepszy.
1
@blakkudium dla Ajaxu i tak mega szacun za ten sezon.
1
@blakkudium Twente w zasadzie już pewnik do playoff o ligę konferencji.
1
Olmo był z raz przy piłce od wejścia?
1
@blakkudium tak, widziałem. Porażka i remis, a PSV idą jak burza.
1
Ivan Perisic hattrick. PSV 4:1 i 93 bramki w lidze. Kwadrans do końca meczu i 3 kolejki do końca sezonu. Może być tak że PSV sieknie 100+ goli ale to Ajax będzie z tytułem.
0
@tristan87 to prawda. Wyrażam jednak swoją obawę, że chłopak zasuwa w każdym meczu, nawet dzisiaj mając za chwilę ważny mecz w LM.
4
Ufff Pedri w składzie. To już jego 26473738373 mecz z rzędu. Całe szczęście że nie musi odpoczywać…
0
@Starrk nie no, napisałem że już raz miało to miejsce, pytanie czy będzie powtórka. Nic nie sugerowałem że to się już dzieje, absolutnie. Głośno myślę po prostu.
@RosjaninBut tak naprawdę myślę że nie końcówka sezonu a presezon zadecyduje.
No chyba że naprawdę Wojtek zrobi coś absolutnie dramatycznego w bramce.
2
@Starrk no wiadomo, robił kwas że to on ma być jedynką w rywalizacji z Bravo.
@ShawnC tak, masz kogoś konkretnego na myśli?
@zodiak_10 az tak to nie, mam nadzieję:)
@Values oby nie:)
@vangoor dzisiaj melodii przyszłości brak w drużynie na tej pozycji.
@Vurt myslisz że to już taki pewniak?
@blakkudium jeśli będą kwasy to pożegnać go od razu. W pierwszym możliwym terminie.
0
@FcPortoFan1999 ok, dziękuję.
2
Ter Stegen już raz szantażem „wywalczył” miejsce w pierwszej jedenastce. Myślicie że jak Wojtek zostanie na przyszły sezon to będzie powtórka z rozrywki?
2
@FcPortoFan1999 jaka to forma? Jaka forma jest godna Arabii?
@mekston a to prawda:D
@Torto pelna zgoda. Piątek i tak ten sezon ma wybitny.
1
@Adran360 ale brama Galeno, wow!
5
Osimhen z hattrickiem, Piątek kolejny nietrafiony karny.
Już było dobrze… myślę że to koniec marzeń o tytule strzelców dla Polaka.
Widzę cofnęli trzeciego gola Nigeryjczyka, ale to i tak nic nie zmienia.
0
@FcPortoFan1999 a tak, dla zasady;)
@tadzik447 no są ale są to i tak wpisy o drużynie, na której stronie jest to forum.
1
@FcPortoFan1999 ja bym odwołał Was z gównowpisami co 2 sekundy o formule 1:)
1
Co 2 sekundy informacja ze pada deszcz i nie jadą, jadą, nie jadą, chcą jechać, nie chcą jechać, ale pada, niech pada, a może pojadą… piękna formuła 1, piękna labamba.
1
Arsenal nie rotuje bo nie ma kim czy o co chodzi? Znaczy widzę na ławce że słabiutko, ale czy 2 czy 3 miejsce w lidze to i tak żadna ujma dla nich mając w tym sezonie tyle problemów kadrowych.
2
Przyznam szczerze, że po świetnych sezonach w Lille i transferze do Arsenalu miałem nadzieję, że kariera Pepe inaczej się potoczy. Kiepski epizod w Londynie, Nice, Trabzonspor czy teraz Villareal, też nie najlepszy sezon. No ale dziś Pan piłkarz 2 asysty i bramka:)
3
Nadszedł dzień dzisiejszy!
Może i gra rezerwowa Barcelona. Może i Kane zdobywa trofeum, ale jest coś ważniejszego dzisiaj..
Otóż o 18:30 mamy finał najważniejszych rozgrywek na globie? Nie! W całym
Wszechświecie. Żartuje, byłby to tak ważny finał gdyby był w nim CR, ale nie ma, więc jego fani powiedzą że to nic nieważny mecz. Jednak nie dla nas! Nie dla fanów ligi wielbłądów!
Finał azjatyckiej ligi mistrzów!
Al Ahli z naszym potężnym Kessiem podejmą japoński motocykl Kawasaki!
Poza wybrzeżokościosłoniowianinem mamy wszystkich! Poza Gabri Veigą - ten na ławce. Mahrez, Toney, Firmino, Galeno, Ibanez, Demiral, Alioski czy Mendy. Niejednego z nich w składzie chciałyby topowe europejskie kluby.
Co do gości to w składzie wiele gwiazd, między innymi dziewięciu Japończyków i dwóch Brazylijczyków:)
Kto wygra? No cóż… może i motocykle pokonały CRa i spółkę w półfinale, ale Ahli są w gazie. Mahrez walczący o najlepszego strzelca, Firmino grający tylko w tych rozgrywkach. No Araby biorą to.
8
Olise gol i asysta. Kapitalny transfer Bayernu.