0

@Sysia11 a może reprezentuje Włochy bo czuje się Włochem? Czy to nie wchodzi w grę?

3

@Danny Gaucho albo źle spojrzałem albo poprawili - nie ma gola a dwie asysty.
@mekston Argentyńczycy już mieli Inter Miami ratować, póki co słabiutko.

3

Po latach gry w defensywnej lidze argentyńskiej przyszedł sobie typek do Genoi, tam zagrał sredni/poprawny sezon i poszedł do Atalanty.
Za słaby, za wolny, za zły, w ogóle wszystko za…
Dzisiaj do 24 bramek, dokłada szóstą i siódmą asystę.
Panie Retegui czapki z głów.
Ta mizerna reprezentacja może w końcu doczeka się pana piłkarza na pozycji numer 9.

0

Obi Wan Kenobi na szpicy United.
Pięknie będzie patrzeć na kolejną porażkę Diabłów.
Jazda Brentford!

0

@Czajka90 ale dobrze chociaż że na Wisienki Arteta poratował i wygrał.

A nie, czekaj…

2

@DeXt3rVeB to właśnie napisałem, dla mnie już jest lepiej niż 5-6 ostatnich sezonów.

12

Och… już widzę czarnowidztwo. A to a tamto.

Przypominam, że nasza drużyna to typ, który nie zdążył dokończyć szluga na emeryturze, banda dzieciaków, hejtowany Holender, sprzedawany po zeszłym sezonie Brazol i drewniany dziadek w ataku. A dziś mamy już dwa tytuły i nawet jeśli zostaniemy z tymi dwoma tytułami to i tak klasa i wielkie brawa dla ekipy i pana trenera.

3

@Pawlak1992 stary sezon LM się kończy a Ciebie wciąż dziwi brak Barcelony w TVP. Niebywałe.

2

Corinthians po 6,5 kolejkach ligi brazylijskiej ma strzelone raptem 7 bramek. 3 z tych 7 goli strzelił Memphis Depay a przy dwóch asystował.
Holender już pół zeszłego sezonu miał świetne - 11 meczów - 7 goli i asysta, a ten może mieć zdecydowanie lepszy.

1

@blakkudium dla Ajaxu i tak mega szacun za ten sezon.

1

@blakkudium Twente w zasadzie już pewnik do playoff o ligę konferencji.

1

Olmo był z raz przy piłce od wejścia?

1

@blakkudium tak, widziałem. Porażka i remis, a PSV idą jak burza.

1

Ivan Perisic hattrick. PSV 4:1 i 93 bramki w lidze. Kwadrans do końca meczu i 3 kolejki do końca sezonu. Może być tak że PSV sieknie 100+ goli ale to Ajax będzie z tytułem.

0

@tristan87 to prawda. Wyrażam jednak swoją obawę, że chłopak zasuwa w każdym meczu, nawet dzisiaj mając za chwilę ważny mecz w LM.

4

Ufff Pedri w składzie. To już jego 26473738373 mecz z rzędu. Całe szczęście że nie musi odpoczywać…

0

@Starrk nie no, napisałem że już raz miało to miejsce, pytanie czy będzie powtórka. Nic nie sugerowałem że to się już dzieje, absolutnie. Głośno myślę po prostu.
@RosjaninBut tak naprawdę myślę że nie końcówka sezonu a presezon zadecyduje.
No chyba że naprawdę Wojtek zrobi coś absolutnie dramatycznego w bramce.

2

@Starrk no wiadomo, robił kwas że to on ma być jedynką w rywalizacji z Bravo.
@ShawnC tak, masz kogoś konkretnego na myśli?
@zodiak_10 az tak to nie, mam nadzieję:)
@Values oby nie:)
@vangoor dzisiaj melodii przyszłości brak w drużynie na tej pozycji.
@Vurt myslisz że to już taki pewniak?
@blakkudium jeśli będą kwasy to pożegnać go od razu. W pierwszym możliwym terminie.

0

@FcPortoFan1999 ok, dziękuję.

2

Ter Stegen już raz szantażem „wywalczył” miejsce w pierwszej jedenastce. Myślicie że jak Wojtek zostanie na przyszły sezon to będzie powtórka z rozrywki?

2

@FcPortoFan1999 jaka to forma? Jaka forma jest godna Arabii?
@mekston a to prawda:D
@Torto pelna zgoda. Piątek i tak ten sezon ma wybitny.

1

@Adran360 ale brama Galeno, wow!

5

Osimhen z hattrickiem, Piątek kolejny nietrafiony karny.
Już było dobrze… myślę że to koniec marzeń o tytule strzelców dla Polaka.
Widzę cofnęli trzeciego gola Nigeryjczyka, ale to i tak nic nie zmienia.

0

@FcPortoFan1999 a tak, dla zasady;)
@tadzik447 no są ale są to i tak wpisy o drużynie, na której stronie jest to forum.

1

@FcPortoFan1999 ja bym odwołał Was z gównowpisami co 2 sekundy o formule 1:)

1

Co 2 sekundy informacja ze pada deszcz i nie jadą, jadą, nie jadą, chcą jechać, nie chcą jechać, ale pada, niech pada, a może pojadą… piękna formuła 1, piękna labamba.

1

Arsenal nie rotuje bo nie ma kim czy o co chodzi? Znaczy widzę na ławce że słabiutko, ale czy 2 czy 3 miejsce w lidze to i tak żadna ujma dla nich mając w tym sezonie tyle problemów kadrowych.

2

Przyznam szczerze, że po świetnych sezonach w Lille i transferze do Arsenalu miałem nadzieję, że kariera Pepe inaczej się potoczy. Kiepski epizod w Londynie, Nice, Trabzonspor czy teraz Villareal, też nie najlepszy sezon. No ale dziś Pan piłkarz 2 asysty i bramka:)

3

Nadszedł dzień dzisiejszy!

Może i gra rezerwowa Barcelona. Może i Kane zdobywa trofeum, ale jest coś ważniejszego dzisiaj..

Otóż o 18:30 mamy finał najważniejszych rozgrywek na globie? Nie! W całym
Wszechświecie. Żartuje, byłby to tak ważny finał gdyby był w nim CR, ale nie ma, więc jego fani powiedzą że to nic nieważny mecz. Jednak nie dla nas! Nie dla fanów ligi wielbłądów!

Finał azjatyckiej ligi mistrzów!

Al Ahli z naszym potężnym Kessiem podejmą japoński motocykl Kawasaki!
Poza wybrzeżokościosłoniowianinem mamy wszystkich! Poza Gabri Veigą - ten na ławce. Mahrez, Toney, Firmino, Galeno, Ibanez, Demiral, Alioski czy Mendy. Niejednego z nich w składzie chciałyby topowe europejskie kluby.

Co do gości to w składzie wiele gwiazd, między innymi dziewięciu Japończyków i dwóch Brazylijczyków:)

Kto wygra? No cóż… może i motocykle pokonały CRa i spółkę w półfinale, ale Ahli są w gazie. Mahrez walczący o najlepszego strzelca, Firmino grający tylko w tych rozgrywkach. No Araby biorą to.

8

Olise gol i asysta. Kapitalny transfer Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?