escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Astad to prawda. Lubię takie historie.
3
Sebastian Haller z golem na 1:0 dla Utrechtu z Ajaxem.
Chłop wygrał życie przypominam.
1
@Eklerek a potem poszedł grać do 18 ligi i sam dopłacił do transferu. Mega szacunek
5
Ale zaskoczenie…
Lucas Perez - legenda Deportivo La Coruna - zawodnikiem PSV. I to już nawet grał chwilkę. Transfer totalnie niezauważony przeze mnie.
4
@tomek8756 Ty za to chyba już wydoiłeś z barku wszystko staremu;)
2
@misterio nawet jeśli nie to i tak swoje zrobił:)
2
Depay z dubletem!! Potężny to Holender.
6
Stało się. Rakow przegrał.
Jestem Wam winien ciekawostkę.
W składzie Rakowa wyszedł aż jeden Polak w jedenastce, za to z ławki wszedł aż jeden Polak.
Dziękuję.
2
Memfys Depay na 1:1 tuż po przerwie. Jazda Koryntjans.
0
@VegetaPolska wiadomo:)
0
Como Sava - taka drużyna we Włoszech ale i piosenka kom si kom si kom sa, wiecie o co chodzi, nie?
No ale do brzegu - Como trzecia kolejna wygrana. W tym sezonie ograne Napoli, Fiorentina czy pechowa porażka z Juve.
Mam wrażenie, że Fabregas szybko zmieni drużynę i że wygląda na lepszego trenera niż chociażby Motta, który w Bolognese leciał na picu bo tam robotę zrobił świętej pamięci Sinisa Mihailovic.
0
@dzefrej234 no chyba jeszcze Ralphie nie możemy odmówić?
1
10 ostatnich meczów (ten dziesiąty trwa) to 11 goli i 3 asysty.
Potężny Gyokeres.
1
@dzefrej234 niech nie idzie. Wyrasta na naszego lidera.
0
@adamek20151 rasista. Ja pisałem o smerfach a Ty o Chińczykach?
0
@dzefrej234 poszedł tam mając 32. Jak Kounde tam pójdzie za 6-7 lat to na pewno nikt mu nie będzie miał za złe:)
1
3,5 na gola CRa w tej chwili u niebieskich. Tak tylko mówię:)
4
Start - Espanyol - Getafe.
Może być bardziej obrzydliwy mecz w Hiszpanii?:)
1
@BulaKG nie nabili… totalnie stłamszeni.
1
@kubix05 ja tak. Mam na działce. Sentyment na maksa, nie używam niczego innego tam jeśli chodzi o mielenie pieprzu:) idealny do rosołku:)
0
@DonAndresFCB domyślam się do czego pijesz, natomiast nie wiem kto mówił że Legia odjedzie za kasę z pamiętnej ligi mistrzów. Tam wprost Lesnodorski, jeśli nie Mioduski (nie pamiętam) w wywiadzie powiedział że Legia się zapożyczyła na dziesiątki milionów żeby zagrać w tejże lidze mistrzów. Później spłacała długi a nie odjeżdżała w lidze.
1
@Adran360 Toney goni strzelców, a Mahrez Diaby’ego w asystach.
5
Ryiad Mahrez 3 asysty w 1 połowie. Takie tam luźne 45 minut:)
1
@Adran360 no mają pakę - jak na Katar, jednak mam gdzieś z tyłu głowy że te japońskie drużyny są bardzo niedoceniane.
2
@Ogorinho1974 nie wierz we wszystko co zobaczysz na FlashScore.
3
Mocne 40 minut Galaty.
To co, 1:1 na koniec?:D
https://zapodaj.net/plik-6WB8VzZ3v6
1
@Adran360 ciekawe czy to oni się przyjadą na Kawasaki czy Kawasaki pomknie po nich.
Że motocykl, rozumiesz?
Mocne co?:)
0
@mekston to wciąż takie samo gdybanie jak moja matematyka. Najpierw niech wygrają;)
4
Katar!
Walka była zacięta do ostatniej kolejki. Oficjalnie jednak pan trener Galtier i jego Al Duhail z między innymi Ziyechem czy Luisem Alberto (Lazio) zostają tylko wicemistrzem.
Tytuł zgarnia kolejny raz byłą ekipą Xaviego - Al Sadd. Kolejny kapitalny sezon zanotował Akram Afif. Katarczyk w minionym już sezonie, w 22 spotkaniach zanotował 18 goli u 12 asyst.
2
@FcPortoFan1999 tak tak, wiadomo:)