0

@Stinger_ no zobaczymy co się wydarzy.

0

Dziwią mnie te kursy dzisiejsze. Nie wiem, może się pomylę, ale Arsenal mnie w ogóle nie przekonuje. Na 1,5 bramki Realu u niebieskich kurs 2,85. Myślę że to bardzo dużo.

1

Ciekawostka Liga Narodów kobiet.

Polki zremisowały z Bośnią i Hercegowiną 1:1. Polki są bardzo blisko awansu do najwyższej ligi, obecne przewodzą w swojej grupie - A - w lidze narodów B.

Co do LN A to właśnie Hiszpanki z ośmioma dziewczynami z Barcelony prowadzą po kwadransie 3:0 z Portugalkami. Bonmati dublet, a trzecią bramkę strzeliła Paralluelo. Jedną z asyst zapisze na swoje konto Pina a dwie Caldentey - czyli była wieloletnia nasza zawodniczka, a obecnie napastniczka Arsenalu.

11

Nie spotkałem się z takimi opiniami...
Można mu zarzucić, że głowa się pali, że często łapie te kartki bez sensu, ale to wszystko jest do nauczenia i wypracowania. Ale żeby mówić, że on nie umie grać w piłkę? To trzeba być wybitnym :D

2

@mordini123 on sobą nic nie reprezentuje. Poszedł tam tylko dla siana, czemu się więc dziwisz?:)

10

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):

- Łukasz Skorupski 25 minut i zejście z urazem. Bologna - Napoli 1:1.

- Kamil Piątkowski 90 minut, jego Kasimpasa remisuje 1:1 z Besiktasem.
- Jan Bednarek 180 minut. 1:1 z Crystal Palace i 1:3 z Tottenhamem, tym samym oficjalnie Święci spadają z ligi.
- Jakub Kiwior 75 minut i 2:1 z Fulham oraz 90 minut i 1:1 z Evertonem.

- Przemysław Frankowski 30 minut i żółta kartka. Galata wygrywa z Fenerbahce w pucharze 2:1.
- Sebastian Szymański w tym samym pucharze co wyżej Franek, Sebek zagrał 90 minut i strzelił bramkę, jednak jego ekipa przegrała. Później mecz ligowy i 80 minut, Fenerbahce leje Trabzonspor 4:1.
- Jakub Moder 180 minut. 4:1 i asysta z Groningen oraz 1:0 z Alkmaar.
- Mateusz Bogusz niepełne 90 minut i 0:0 jego Cruz Azul z Club America w Lidze Mistrzów Concacaf, a w lidze ławka, a jego drużyna wygrywa 3:2 z UNAM.
- Jakub Kamiński 90 minut, Wilki przegrywają 0:1 z Unionem Berlin.

- Krzysztof Piątek dwa mecze po prawie 90 minut. Najpierw 3:1 z Eyupsporem, a później 1:0 z Konyasporem. W tym meczu Polak się w końcu odblokował i strzelił gola.
- Karol Świderski 74 minut, a Panathinaikos wygrywa 3:1 z AEK.

Ponadto zagrali:
- Robert Lewandowski 17 minut i 1:0 z Atletico w pucharze oraz 90 minut i 1:1 z Betisem.
- Mateusz Wieteska 180 minut. PAOK najpierw wygrywa 3:2 z AEK a później 2:1 z Olympiakosem.
- Bartosz Slisz 66 minut, Atlanta 1:1 z FC Dallas.

@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro
@michaleu @Losiex

1

@Rifek zdecydowanie:D
@OzzyFCB nie wiem:D
@Bulbazaur17 teraz już udało się:D
@July_6_BcN pięknie:D 8 kwietnia trwa pewnie z kilka dni:)

2

@Hosh bardzo szkoda... żałuję bo to kawał zawodnika:(
Kurde nie mogę odpisać wszystkim w jednym wpisie:(
ps. nie, nie chce do gorących:)

2

@Kgorecki2500 cwaniaczek:D

2

@Jakchcesz smutno by było:D

6

Dziś mamy 8 kwietnia. W związku z tym mam dla Was ciekawostkę:)

Antułan Griezmann ma trocje dzieci. Pomyślicie na pewno co ma wspólnego Griez i ósmy kwietnia? Już mówię:)

Każde z trojga dzieci Antułana urodziło się 8 kwietnia:D 2016, 2018 i 2021 rok:) Można?:)

0

tak czytam te rozmowę i jeden rzuca faktami na drugiego i już sam nie wiem.
Jedyne co wiem to, że jak widzę 10 tys za metr, że to dużo to niestety z przykrością się uśmiecham z utęsknieniem. Chciałbym takie ceny w Warszawie, już niech nawet 12k za metr będzie.
Developerzy to kolejna grupa po górnikach, których rządzący boją się tknąć? Szkoda. Banki nas dymają, developerzy nas dymają. Wynajmujący dymają wynajmujących.

2

@Safrani "Przejdą ich, to przejdą. Nie, to nie." mam to samo:) Poza Barceloną chce oglądać ciekawe, ofensywne mecze, wynik mi obojętny bo i tak, kto by nie awansował to my ich ogramy:)
Nie no żartuje, bo później będę odszczekiwał:) No ale prawda jest taka, że niech tam sobie grają.

0

@Encore wystarczyło że Gyokeres na chwilę przestał strzelać i przewaga stopniała.

0

@Lionel_Messi10 w porządku. Jakbyś jednak jakoś gdzieś kiedyś znalazł swój wpis z tą informacją to będę wdzięczny:)

0

@Lionel_Messi10 wyżej też napisałeś „Chciałbym tylko powiedzieć że Miami skąd ma 4 gwiazdy w zespole a niby maja 3 miejsca xD Alba, Busi, Suarez i Messi więc tu juz Ci odpowiadam.” Także chciałeś mnie wyjaśnić „xD” ale nie pykło i Ci udowodniłem że to nieprawda.

Mam wrażenie że Ty każde inne zdanie niż Twoje odbierasz jako atak. Ja Cię nie atakuje. W porządku, rozumiem że niusa o dodatkowym miejscu wrzucałeś i ja się nie kłócę że tak nie było. Po prostu mówię że nie mogę znaleźć informacji nigdzie o dodatkowym miejscu.

0

@Barceloniarz987 za Polakami.

0

@aldewir zaskakujące pytanie:)
Nie oglądam, ale skoro zmieniają bramkarza w 25 minucie to zakładam że tak:)

0

@Lionel_Messi10 No w porządku, ale wyjaśniłeś mi już że mają Albę, Leo, Busiego i Suarez więc to jest potwierdzenie Twoich słów, a ja Ci wrzucam ze Suarez nie jest DP i mają wciąż „tylko” 3. Pożyjemy zobaczymy, póki co zakładam że nie ma takiej możliwości bo nie wierzę że gdyby mogli to by Suarez zszedł z pensji.

1

@PatrykBarca tak:)

1

Skorupski zmieniony w 25 minucie. Szczęsny do kadry.

1

@blakkudium po takim sezonie to City myślę że będzie jak Barcelona. Będzie interesowało się każdym:)

0

@Lionel_Messi10 to jeszcze raz, na spokojnie.
Po 1 ja się z nikim nie wspieram tylko pytam Cię skąd taka informacja.
Po 2, to że kiedyś coś wrzucałeś nie znaczy że A) to była prawda i B) mi wystarczy jak dowód, że tak jest. Bo ja rozumiem, że śledzisz Inter Miami ale to że kiedyś coś wrzuciłeś nie jest dla mnie żadnym dowodem.
I po 3, najważniejsze. Oficjalna strona MLS, zawodnicy Designayted Player w Miami to:
Jordi Alba (D)
Sergio Busquets (M)
Lionel Messi (F)
Poniżej link do wszystkich takich graczy w lidze.
https://www.mlssoccer.com/news/every-designated-player-in-mls-full-list-dps

1

@Andi18 dwa łakome kąski w lecie. Zobaczymy co się stanie.

1

@Andi18 oczywiście bardzo bym nie chciał bo A grają jednak z Realem i B mam do nich ogromną sympatię i sentyment od czasów Wengera i Henry’ego.
Dlatego tym bardziej jest mi smutno patrzeć na Havertza czy Merino na szpicy.

1

@Andi18 Arsenal wychodzi na szpicy rasową dziewiątką - Merino i przepierdala mecz:)

1

@esem91 bez przesady… bo co.. bo był w kraterze? Wielka mi heca:)

0

@Lionel_Messi10 szukałem na angielskich stronach i nawet pół słowa na ten temat.

0

@Lionel_Messi10 to nie jest pierwsza drużyna, która ma kasę, a jakoś chyba nikt wcześniej nie kupił?

edit szukam szukam i nie ma wzmianki, znajdź proszę, że sobie mogą kupić więcej miejsc i podeślij proszę.
@maroon mają limity 3 zawodników. Wyżej napisałem.

1

@NeroTFP1 Klub może zakontraktować 3 "Designayed Player" czyli 3 zawodników powyżej budżetu.
Jeśli jest jakaś zasada, że można sobie kupić dodatkowe miejsca dla takich graczy jak mówi @Lionel_Messi10 to ja nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?