escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Dzięki:)
1
Patryk Klimala z golem na 1:0 i na 2:1 przeciwko Adelaide. Ich bezpośredni rywal w walce o play off w Australii. Utrzymać to panowie.
0
@FcPortoFan1999 no ja nie będę próbował strzelać na ilu skończy:)
0
@mekston a kto to wie?
@FcPortoFan1999 no dziesiątą setkę zacznie na pewno, ale nie skończy.
2
Ciekawostka NHL (aktualizacja)
Rusek się nie zatrzymuje. 39 letni Alexander Ovechkin (we wrześniu 40 lat) ma już 894 bramki w NHL. Tym samym wyrównał już rekord legendarnego Wayne'a Gretzky'ego.
Jego Washington Capitals mają do rozegrania wiele spotkań licząc play off. Czuję, że ładnie Ovechkin wyśrubuje rekord.
Historia piszę się na naszych oczach.
1
@Stinger_ tak jest.
12
Ciekawostka NHL (aktualizacja)
Rusek się nie zatrzymuje. 39 letni Alexander Ovechkin (we wrześniu 40 lat) ma już 893 bramki w NHL. Zostało mu 1 trafienie do wyrównania, a 2 do pobicia rekordu legendarnego Wayne'a Gretzky'ego. Do końca sezonu regularnego zostało prawie 7 meczów (dla Washington Capitals) i na pewno faza playoff. Rosjanin opuścił kilkanaście spotkań w tym sezonie z powodu kontuzji, możliwe że już by łyknął rekord Kanadyjczyka.
Historia piszę się na naszych oczach.
Ale początek. Rusek już w 4 minucie z golem przeciwko przedostatnim Chicago Blackhawks.
Zaraz się okaże, że w tym meczu dogoni, wyrówna i pobije rekord.
1
@Astad Z piękną drużyną Paco Jemeza czy jak mu tam. Taki łysy. Co to była za wesoła drużyna. Może i strzelali po 3 gole w meczu, ale za to tracili po 6:D
1
@Eklerek przejedź 100 rowerem i oznacz jak wrzucisz mapę
1
@michal26 i jak? Zmęczony?:)
0
@Senior6 a czemu w wyjściowym? Myslisz ze Gnabry zajmie miejsce Musiali?
0
@aldewir Portugalki:)
2
@Adran360 Neom probuje go ściągnąć.
1
@Senior6 tak naprawdę to pytanie jak zagra ofensywa. Masz piekielnie mocnego Olise, Kane’a. Sane coraz lepszy. Ja tam wierzę że powalczą i mam nadzieję że awansują.
11
@Messibestplayerintheworld Wszystko jedno. Obie drużyny do złapania.
0
@Kubsoleon jeśli nawet pomimo takich braków, mając taką moc, oni tego nie wezmą to byłoby dziwne.
1
@Zip na zdrówko:)
0
Musiala schodzi z urazem. Wrócą dłuższą przerwę. Bayern mega osłabiony na Inter.
3
Polki wygrały 5:1 w Lidze Narodów ligi B.
Teraz grają Hiszpanki w lidze Narodów ligi A i do przerwy wygrywają na wyjeździe z Portugalczynkami 3:1. W pierwszym składzie 7 naszych, pięknie to wygląda. Do tego Caldentey, która po dekadzie w Barcelonie dzisiaj gra w Arsenalu.
Wszystkie gole nasze.
(Wiem że nie Portugalczynkami jakby co).
17
W Francji mecz Nice - Nantes. W Nicei Laborde jest niewierzący i namawiają go „na wiarę”.
Ostrzegam suche, przepijcie.
https://zapodaj.net/plik-0CEPMQ5OyU
1
@blakkudium koncertowa kontra.
3
CR na 2:0.
37383837 bramka Portugola
1
@blakkudium nie do wyjęcia.
1
@maroon ach widzisz. No bardzo żałuję. Wśród całego tego typu gówna, te było najlepsze:(
4
Arabia Saudyjska zapowiedź!
Już za niecałą godzinę hit nad hitami. Gdyby nie wyskoczyła forma Benzemy i spółki to byłby mecz o mistrza, a w tej chwili to tylko starcie o 2 lokatę.
Al Hilal podejmie u siebie Al Nassr.
Mistrzowie są w tej chwili na drugiej pozycji z 57 punktami, zaś goście trzeci z 51. Do składu Hilali wraca chyba na dobre Mitrovic i to on dzis będzie odpowiedzialny za bramki. Do tego Malcom, Milinkovic Savic, Neves, Koulibaly czy Bono w bramce.
Goście wiadomo, CR i jego pachołki. Duran, Mane, Brozovic czy Simakan w pierwszym składzie. Na ławce Laporte i Otavio.
To nie tylko pojedynek drużyn, napastników goleadorów ale i trenerów. Jorge Jesus vs Stefano Pioli.
Ciężko cokolwiek powiedzieć, obie drużyny swoje ostatnie mecze zagrały w połowie marca, tak więc mamy prawie 3 tygodnie bez poważnego grania.
Czyja forma po takim czasie będzie lepsza? Nie wiem
Duran w gazie, w gazie był też Marcos Leonardo, ale po 3737474 kolejnych meczach z bramką, trener postanowił wystawić zdrowego Mitrovica.
No coś mogę powiedzieć. Obie strzela i powyżej 2,5;)
Mecz na Polsacie sport 3 o 20:00.
0
@Quahoo moje ulubione to szynka/ser z biedry. Już nie ma od dawna. W ogóle gdzieś mi się rzuciło w oczy że był zakaz chipsów i smaku szynki. Rzuciło Ci się coś takiego w oczy?
0
@Eklerek najbardziej* :)
1
Ewka z golem dla Polek.
Nasze dziewczyny są liderkami w swojej grupie mając obecnie 9 punktów po trzech meczach (trzeci właśnie trwa). Mało tego - żadnej straconej bramki.
Zapeszylem - 1:1
Liga Narodów jakby co;)
1
@Bykunn nie no domyślam się, że teściu dla siebie, ale hodowcy już "dla mnie" i ból będzie.
1
@Bykunn czyli znowu malinowe po milion. Milusio.