1

@mekston nie powiedziałem, że na spokojnie. Powiedziałem, że to najsłabsze LA od lat i że mają duże szanse:)

3

@Krzysztof1987 nie zrobił się, już wcześniej był. Zobacz zeszły sezon w Holandii:)

11

Ambasada ma wolne?

Skład Interu Jajami na mecz z Toronto. Mecz po 1:00.



U gości dobrze znani Lorenzo Insigne czy Federico Bernardeschi.

0

@Darek_Maruszczak aaaa, z podkreślnikiem:) wszystko jasne:)

3

Ciekawostka liga portugalska.

Już w pierwszej minucie Benfica wychodzi na prowadzenie z Porto. Asystą przy golu popisał się Turek Kerem Akturkoglu, tym samym w swoim pierwszy sezonie w Portugalii napastnik może się pochwalić double double we wszystkich rozrywkach.
Jeśli chodzi tylko o sezon ligowy to ma 9 goli i 9 asyst. Także duża szansa że taki rezultat osiągnie w samej lidze.

0

Piękny skład Barcelony…

@Redakcja sorry że nie do Darka, ale nie wiem jaki ma nick, a nie znajduje się pod imieniem i nazwiskiem. No nic, do brzegu.

Pierwszy akapit „Pierwszy popisał się ładnym uderzeniem po zespołowej, a drugi…”

Brakło słowa albo po zespołowej „grze”, albo po zespołowej „akcji”.

0

@Barca_Big_Moment no jeśli Arsenal się zgodzi, to tyle będzie zarabiał.
@chavez otóż to

1

@Barca_Big_Moment pytanie czy leci na kasę czy odstrasza tym konkurencję Barcelony. Jesli to 1 to możemy zapomnieć o nim;)

0

@zadafcb pięknie.

2

@Arkon mam słabość do Jasia, chociaż mam mu też za złe z sytuacje z Paluchowskim;)

9

Ciekawostka NHL!!!

Mamy to!!!! Ovechkin przed chwilą z golem na 1:2 przeciwko Islanders. Tym samym strzelił 895 bramkę i został najlepszy strzelcem ligi w historii.

Do tego muszę coś sprostować. Wcześniej pisałem również o playoffach, ale mój serdeczny przyjaciel @JanneAhonen zwrócił mi uwagę że to gole tylko w sezonie regularnym!

Także Panie i Panowie - nie ma już rekordu legendarnego Kanadyjczyka Wayne’ Gretzky’ego - mamy rekord Rosjanina Alexandra Ovechkina.

Mecz przerwany, wszyscy świętują. Są śpiewy i tańce. Wszyscy trzymają się za ręce. Jestem wzruszony.

2

@Arkon nigdy nie oceniałem pracy dyrektorów itd, poczekam na nazwiska które przyjdą. Nie wypowiem się teraz;)

4

Ciekawostka liga turecka.

Wcześniej pisałem o Szakirim i jego powrocie z MLS, który zjada teraz ligę szwajcarską.

Teraz Talisca. Brazylijczyk pogoniony z Al Nassr z Arabii, żeby zrobić miejsce gwiazdom, przed chwilą wszedł z ławki w drugiej połowie i po 30 minutach ma hattricka. 8 występów w lidze tureckiej i 5 goli. Można?

0

@Encore tyle wiem, ale ja nie o tym;)

0

@Encore kilka lat temu miał 26-28 lat, dzisiaj ma 33 i jest po półrocznej kontuzji, czy ile tam.

4

Ciekawostka Szwajcaria.

Xherdan Shaqiri la zabawa. Dzisiaj z kolejnym golem dla FC Basel. Ostatnie 6 meczów Szwajcara to 2 gole i 4 asysty.
Można się bawić? Facet ma 11 goli i 14 asyst w tym sezonie. Można wrócić z MLS i pokazywać że nadal się to ma?
Ktoś powie „ale liga szwajcarska jest słaba, każdy kasztan da tam sobie radę”.

Możliwe, tylko że:
A) ostatnie mistrzostwo Bazylei to sezon 2016/2017, a dzisiaj są liderem z 4 punktową przewagą.
B) niby „każdy kasztan” a Ty czy Ty czy jeszcze tamten siedzicie na kanapie i się mądrzycie zamiast grać choćby w Szwajcarii:)

Dziękuję, pozdrawiam:)

2

@Arkon z chęcią był Fabiana zobaczył.

1

@Arkon no Rado też, ponadprzeciętny jak na naszą ligę. Nie zapomnę jak Carvajal jeździł na dupie, a Rado jeden zwód:D
No wiesz, akurat bramkarzy to Legia miała hoho, co jeden to lepszy tak naprawdę. Boruc, Kuciak, Mucha a przecież i Malarz o tym fachu miał pojęcie.

1

@Arkon Dziekan nie, to prawda. Jacek Zieliński zawsze mi się z taką klasą i dostojnością kojarzył. Mieciel za plaster i przewrotki, Karwana uwielbiałem. Zeigbo, Borubar no i tak jak piszesz - Vadis i Ljuboja klasa.

0

@FcPortoFan1999 co pograł to jego:)

0

@FcPortoFan1999 no trudno. Może zdobył inne tytuły:) nie wiem, nie sprawdzałem.

0

@FcPortoFan1999 każda seria się kiedyś kończy

0

@Sinirsey w porządku

7

Co prawda to nie Legia - Górnik tylko odwrotnie, ale pamiętam że to był mój pierwszy mecz na Łazienkowskiej.

Legia - Górnik 0:1. W Legii Szamo, Zielu, Kucharski. U gości Kosowski, Probierz.

No i koniecznie trzeba wspomnieć, że w Legii z ławki wszedł nasz były szanowny kolega piłkarz.

18 października - rok 1998.

0

@FcPortoFan1999 nie no wiadomo:)

0

@FcPortoFan1999 na pewno grają pod to;)

1

Liverpool się skończył.

Drugi Arsenal gra Merino na szpicy.
Trzecie jest Forrest.
Dalej Chelsea i City mają 20 punktów straty.

Czyli Liverpool się skończył ale i tak zgarnie mistrza:)

5

Schalke grające w 10 wychodzi na prowadzenie 2:1 w 89 minucie. Gola strzela, mysle ze przez wielu już zapomniany, stoper - Marcin Kamiński.

1

Już wczoraj odpowiedziałem któremuś użytkownikowi na temat naszego Brazylijczyka. Nie wiem czemu Wy się go czepiacie. Ter Stegen powiedział mu, że niedługo wskakuje do bramki, to chłopak się wkurzył. I prawidłowo, też wolę Teka w bramce.

0

@kubix05 jestem zawiedziony:) jak się ładował link to myślałem o rosole;)
Właśnie wstawiłem, nie mogę się doczekać;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?