1

@mekston trochę szkoda, że to nie mieszane pary tylko wewnątrz krajowe, ale z drugiej strony finał będzie "mieszany".

0

@jacobFCB „Pytanie co z PSG, bo wątpię, żeby Arsenal ich zatrzymał.” Arsenal juz nie miał szans z Realem.

2

@misterio od kogoś trzeba było zacząć, może czas na Ansu;)

11

Flick odkurza Ansu, ten wskakuje na poziom sprzed kontuzji. Rapha do środka no i Yamal u siebie na prawej. Ale by to było…

1

@Andi18 102?103?

2

@NeroTFP1 i to tylko kilka zalet Twojej powieści:)

0

@PatrychoO Legenda Legii:)

1

@barteq To, że gówno wygrał nie znaczy że nie może być kozackim zawodnikiem.

0

@FCB24 Nie można bo jest piłkarzem Realu jak mniemam.
Dla mnie o nim i o Oblaku jest zdecydowanie za cicho, goście są niesamowici. I nie sezon czy 2, tylko latami pokazują, że zjedli zęby na tym fachu.

0

@Stinger_ ale kto wyzywa kluby od frajerów? Sfrustrowane dzieci. Niech sobie wyzywają, może kiedyś dorosną i zmądrzeją. Dwumecz to mogą być kompletnie dwie różne dyspozycje obu klubów, oczywista oczywistość.
Ja nie mówię że Arsenal będzie przez 10 lat wspominał „wygraliśmy 3:0, to było święto”. Bardziej mi chodzi o to, że ten mecz może przejść do ich historii o wspominać ten dzień z sentymentem. Po prostu.

0

@Stinger_ „Jeśli nie będzie awansu to co z tego, że dzisiaj grali świetnie?” to że praktycznie poza kilkoma osobami absolutnie nikt im nie dawał szans na korzystny wynik dzisiaj. A oni nie tylko mieli dzisiaj korzystny wynik, oni zjedli i wysrali Real. Myślę że kibice będą miło wspominać ten dzień, bez względu czy awansują czy nie.

0

@Stinger_ kaman… stary, wychodzą drewnianym Merino na szpicy, który ładuje im bramkę. W rewanżu może być wszystko ale dziś? Szacun i czapki z głów.

8

Dziennikarze i eksperci siedzą w studio.
Analizują mecze ligi mistrzów. Nadchodzi czas na skróty z meczu Arsenal - Real, wszyscy się wypowiedzieli i nagle glos ma zabrać on… ten którego nazwisko to nie naklejka na kibel…
A tam…
Arsenal - Real? 3:0? Panowie umówmy się, Lewy nie wychodzi na Maltę od 1 minuty. To brak szacunku bo niby ważniejsza jest Barcelona? Tak się nie robi:D

3

Czyli co? Chyba 99% labamby jak nie 100 może śmiało przeprosić Arsenal?:)

Ja nie wierzyłem:)

0

Co za gowniane mecze póki co…

W końcu:) Martinez

0

1:3 Real.
Przypominam o fantasy lidze mistrzów:)

0

@Stinger_ no zobaczymy co się wydarzy.

0

Dziwią mnie te kursy dzisiejsze. Nie wiem, może się pomylę, ale Arsenal mnie w ogóle nie przekonuje. Na 1,5 bramki Realu u niebieskich kurs 2,85. Myślę że to bardzo dużo.

1

Ciekawostka Liga Narodów kobiet.

Polki zremisowały z Bośnią i Hercegowiną 1:1. Polki są bardzo blisko awansu do najwyższej ligi, obecne przewodzą w swojej grupie - A - w lidze narodów B.

Co do LN A to właśnie Hiszpanki z ośmioma dziewczynami z Barcelony prowadzą po kwadransie 3:0 z Portugalkami. Bonmati dublet, a trzecią bramkę strzeliła Paralluelo. Jedną z asyst zapisze na swoje konto Pina a dwie Caldentey - czyli była wieloletnia nasza zawodniczka, a obecnie napastniczka Arsenalu.

11

Nie spotkałem się z takimi opiniami...
Można mu zarzucić, że głowa się pali, że często łapie te kartki bez sensu, ale to wszystko jest do nauczenia i wypracowania. Ale żeby mówić, że on nie umie grać w piłkę? To trzeba być wybitnym :D

2

@mordini123 on sobą nic nie reprezentuje. Poszedł tam tylko dla siana, czemu się więc dziwisz?:)

10

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry):

- Łukasz Skorupski 25 minut i zejście z urazem. Bologna - Napoli 1:1.

- Kamil Piątkowski 90 minut, jego Kasimpasa remisuje 1:1 z Besiktasem.
- Jan Bednarek 180 minut. 1:1 z Crystal Palace i 1:3 z Tottenhamem, tym samym oficjalnie Święci spadają z ligi.
- Jakub Kiwior 75 minut i 2:1 z Fulham oraz 90 minut i 1:1 z Evertonem.

- Przemysław Frankowski 30 minut i żółta kartka. Galata wygrywa z Fenerbahce w pucharze 2:1.
- Sebastian Szymański w tym samym pucharze co wyżej Franek, Sebek zagrał 90 minut i strzelił bramkę, jednak jego ekipa przegrała. Później mecz ligowy i 80 minut, Fenerbahce leje Trabzonspor 4:1.
- Jakub Moder 180 minut. 4:1 i asysta z Groningen oraz 1:0 z Alkmaar.
- Mateusz Bogusz niepełne 90 minut i 0:0 jego Cruz Azul z Club America w Lidze Mistrzów Concacaf, a w lidze ławka, a jego drużyna wygrywa 3:2 z UNAM.
- Jakub Kamiński 90 minut, Wilki przegrywają 0:1 z Unionem Berlin.

- Krzysztof Piątek dwa mecze po prawie 90 minut. Najpierw 3:1 z Eyupsporem, a później 1:0 z Konyasporem. W tym meczu Polak się w końcu odblokował i strzelił gola.
- Karol Świderski 74 minut, a Panathinaikos wygrywa 3:1 z AEK.

Ponadto zagrali:
- Robert Lewandowski 17 minut i 1:0 z Atletico w pucharze oraz 90 minut i 1:1 z Betisem.
- Mateusz Wieteska 180 minut. PAOK najpierw wygrywa 3:2 z AEK a później 2:1 z Olympiakosem.
- Bartosz Slisz 66 minut, Atlanta 1:1 z FC Dallas.

@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro
@michaleu @Losiex

1

@Rifek zdecydowanie:D
@OzzyFCB nie wiem:D
@Bulbazaur17 teraz już udało się:D
@July_6_BcN pięknie:D 8 kwietnia trwa pewnie z kilka dni:)

2

@Hosh bardzo szkoda... żałuję bo to kawał zawodnika:(
Kurde nie mogę odpisać wszystkim w jednym wpisie:(
ps. nie, nie chce do gorących:)

2

@Kgorecki2500 cwaniaczek:D

2

@Jakchcesz smutno by było:D

6

Dziś mamy 8 kwietnia. W związku z tym mam dla Was ciekawostkę:)

Antułan Griezmann ma trocje dzieci. Pomyślicie na pewno co ma wspólnego Griez i ósmy kwietnia? Już mówię:)

Każde z trojga dzieci Antułana urodziło się 8 kwietnia:D 2016, 2018 i 2021 rok:) Można?:)

0

tak czytam te rozmowę i jeden rzuca faktami na drugiego i już sam nie wiem.
Jedyne co wiem to, że jak widzę 10 tys za metr, że to dużo to niestety z przykrością się uśmiecham z utęsknieniem. Chciałbym takie ceny w Warszawie, już niech nawet 12k za metr będzie.
Developerzy to kolejna grupa po górnikach, których rządzący boją się tknąć? Szkoda. Banki nas dymają, developerzy nas dymają. Wynajmujący dymają wynajmujących.

2

@Safrani "Przejdą ich, to przejdą. Nie, to nie." mam to samo:) Poza Barceloną chce oglądać ciekawe, ofensywne mecze, wynik mi obojętny bo i tak, kto by nie awansował to my ich ogramy:)
Nie no żartuje, bo później będę odszczekiwał:) No ale prawda jest taka, że niech tam sobie grają.

0

@Encore wystarczyło że Gyokeres na chwilę przestał strzelać i przewaga stopniała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?