escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde no kumam. Jej nie miałem okazji widzieć na deskach teatru, ale może tam jest dobra? Nie wiem:)
1
@Eklerek Potem jednak Robert się odzywa, z jego ust wydobywa się ten aksamitny głos i laska wtedy odwraca wzrok i odchodzi:(
1
@Zoker No tak, a ja wyraziłem opinie tych innych co będą mieć pamiątkę na całe życie:)
1
@Zoker Krzysiu lubi tu podsycić czy pożartować, więc nie wiem czy na poważnie czy nie, ale... co do Twojego wpisu to dla ludzi wierzących nie ma znaczenia czy jest tłum czy nie i uważam, że oni czują radość z bycia tam w tej chwili.
Nie chce wchodzić w politykę, w tematy wiary itd, ale sam miałem przyjemność (czy też nie dla kogoś innego) być na Placu Świętego Piotra podczas audiencji naszego Papieża, jak również widzieć w oknie Franciszka.
0
@HypeR to jakaś pra pra pra pra wnuczka @Colon a?
0
@gumaz tak:) nie spojrzałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@clyde "dobra obsada" to taka, którą lubisz czy taka która jest dobra aktorsko?
Bo "oczywiście z dobrą obsadą, nie idę nigdy na spektakle aktorów których nie lubię." to się trochę gryzie. Może ktoś być wybitnym aktorem/aktorką, ale Ty ich np nie lubisz.
Teraz rzadziej, tak powiedzmy od 3-4 lat, ale zdarzało się tak z raz/dwa do roku.
Co do pierwszego akapitu, pytam bo mam wrażenie, że wielu aktorów jest wybitnych w teatrze a średnich/słabych w telewizji. Sugerowanie się tylko nazwiskami nie do końca jest dobre. O tyle:)
0
@mekston a) nie oznaczam osób które nie wyraziły chęci. Po prostu
B) i tak już nie ma miejsc
1
@takisobiektos W tym dealu jest ktoś chory - często to Olmo:)
1
@Adran360 Jest artykuł:) Widziałem:)
No i warto dodać, że Estevao z kolejną "liczbą".
9
@Jakchcesz Ale dlaczego od razu ciosem karate? Ja jak widzę gościa z siekierą to wyciągam swoje podręczne widły, które zawsze mam przy sobie i idę walczyć.
0
@PatrykBarca mam nadzieję, że zdąży:)
0
W końcu. Drugi mecz z rzędu z golem.
1
@mekston a dodawaj:)
7
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).
- Łukasz Skorupski 90 minut. Bologna 1:1 Juve.
- Jakub Kiwior 180 minut i dwie porażki 1:2. W LM z PSG i w lidze z Wisienkami.
- Jan Bednarek 90 minut i 0:2 z Leicester.
- Kamil Piątkowski 90 minut i żółtko. Jego Kasimpasa remisuje 1:1 z Trabzonsporem.
- Jakub Kamiński ławka. Wilki na dziurę 0:4 od BVB.
- Mateusz Bogusz 55 minut. W LM CONCACAF wygrana 1:0 z Tigres i awans do finału.
- Jakub Moder 74 minut i żółtko. Feyenoord 4:1 z Heraclesem.
- Sebastian Szymański 45 minut i porażka Fenerbahce z Besiktasem 0:1.
- Przemysław Frankowski ławka. Galata bije 4:1 Sivasspor.
- Krzysztof Piątek 86 minut, bramka i nietrafiony karny. Basaksehir 4:2 Hatayspor.
- Karol Świderski 77 minut, żółtko i bramka. Jego Koniczynki wygrywają 2:1 z AEK.
Ponadto zagrali:
- Bartosz Slisz 24 minut i żółtko. Atlanta 1:1 Nashville.
- Robert Lewandowski 30 minut, Barcelona przegrywa po dogrywce z Interem 3:4.
- Matty Cash 90 minut. Aston Villa 1:0 Fulham.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
0
@ViscaelBarca2007 Czemu nierówna? Idziesz 1 na 1 z bramkarzem. 9 razy trafisz a 1 nie. Życie.
Co do reszty masz racje, z tymże nie przesadzał bym z tym "chłop". 20latek to jeszcze nieopierzony gość. Ma wiele lat na poprawienie umiejętności i mam nadzieję, że jeszcze wróci do Europy:)
1
@ViscaelBarca2007 ale już, że i tak strzelił gola w tym meczu to cisza co?
A niedawno ktoś z naszych miał 1 na 1 i też zepsuł, rozumiem że też sierota?
2
Byle ogóry czy beniaminki w Anglii wydają dziesiątki milionów na transfery, a taki Arsenal ma szklankę na 9 i nie kupi nikogo tylko gra najpierw Havertzem a później Merino.
No nie pojmuję.
0
Mane chyba zaczyna się spłacać Arabom.
W 7 (6,5) ostatnich meczach punktuje rywali - 5 goli i 3 asysty.
3
Zapowiedź Arabia Saudyjska.
Panie i Panowie, zapomnijmy już o meczu wczorajszym. Mamy dzień dzisiejszy. A ten dzień to… nie, nie rewanż PSG - Arsenal… ten dzień to hit nad hity!!!
Już za chwilę, na kanale którego nie mam - Polsat sport premium ileś tam - hit!!
O 20:00 Al Nassr Riyadh podejmą lidera Al Ittihad. Będzie to spotkanie „dwaj przyjaciele z boiska… skrzydłowy, napastnik i reszta”… lecąc klasykiem - dwóch przyjaciół. CR ugości u siebie Benzemę.
Ale to nie jedyne gwiazdy na boisku. U gospodarzy niestety dla tego meczu nieobecny Duran, ale poza Portugolem zobaczymy: Mane, Otavio, Brozovica czy Simakana.
U gości zaś, poza papciem Karimem zagrają: Moussa Diaby, Houssem Aouar, Fabinho, Kante czy Danilo Pereira.
Zawodnicy zawodnikami, ale o randze meczu świadczą też nazwiska na ławce trenerskiej. Po jednej stronie Stefano Pioli, a po drugiej Lorą Blą.
Zawodnicy zawodnikami, trenerzy trenerami, ale o randze meczu świadczy też nazwisko pana sędziego - ligomistrzowy sędzia - Danny Makkelie.
Także ja nie będę oglądał, ale wiem kto będzie:)
Niech napierdzielają bramki aż milo:)
1
@blakkudium PSG nigdy nie było tak mocne jak teraz:)
Pytanie czy im się czkawką nie odbije ten tytuł wygrany w styczniu i granie już kolejną kolejkę ligową bez spiny.
0
@Pawlak1992 tak, bo przecież u nas to też wieś w kraju.
0
@lajcior Nie przeszkadza:)
@Zoker może gorszy czas ma:)
@bartulek98 Absolutnie nie uważam, że dwumecz z Interem to upokorzenie. Gramy co 3-4 dni 13-14 zawodnikami. No nie i już. Ja jestem dumny po tym dwumeczu, dwa razy odwracaliśmy losy meczów.
1
@bartulek98 Ja już się wczoraj wypowiedziałem. Mamy w składzie gościa co nie zdążył wypalić szluga na emeryturze, bandę dzieciaków, sprzedawanego co okienko od lat Holendra, sprzedawanego po zeszłym sezonie Brazylijczyka i "drewnianego dziadka" na szpicy. I z tego wszystkiego powstaje on - kapitan planeta. Ale Ty 98 rocznik nie znasz:)
Z tego wszystkiego Flick robi 2 tytuły, bardzo blisko trzeci, i półfinał LM. Dla mnie sezon już jest wygrany i ja jestem dumny i mega zadowolony z tego co widzę na boisku w tym sezonie. Od lat nie czerpałem takiej satysfakcji z oglądania Barcelony.
@lajcior jak na kibica Realu to jesteś niezwykle aktywny:D
@Zoker jak miałem 12-15-18 lat też tak reagowałem, przejdzie im:)
5
Moi drodzy:)
Dumnie po zwycięstwie, wierni po porażce.
1
@Eric_Abidal_22 dla nas to szczegół, ale dla kibiców Interu/Milanu już nie.
A że szanujemy każdego rywala to Barcelona grała dzisiaj na Giuseppe Meazza. San Siro to będzie za kilka dni, gdy Milan podejmie Bologne.
0
@Technik Otóż to. Gratulujemy. Cieszymy się z 2 tytułów i walczymy i 3.
4
Powtórzę się.
Nie ma o czym mówić. Gość który nie zdążył wypalić fajka na emeryturze, banda dzieciaków, niechciany Holender, sprzedawany w zeszłym sezonie Brazol i drewniany Polak rodak. Uważam że wynik i tak mega ponad stan. Niemniej żałuję w członek:(
5
@BORO_12 ale w żeńskiej drużynie?
Bo Baba, nie? he he