escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Były napastnik Legii - Mahir Emreli - zdobył klasycznego hattricka. Jego Nurnberg do przerwy wygrywa 4:0 z Eintrachtem Brunszwikiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mateusz33 benis to Ty masz w gaciach;)
He he he :)
1
@Astad tez bym chcial, ale i tak mega udana pogoń w górę tabeli na przestrzeni sezonu.
1
Tak jest!!! Melduję się w europejskich pucharach!!
Strasburg w 7 minucie doliczonego czasu sprokurował karnego, którego wykorzystuje Havre i tym samym gospodarze przegrywają 2:3, maja tyle samo punktów co Lyon ale gorszy bilans!
100 minuta! Panie Francuzie kończ pan mecz!!
4
Dembel zszedł z boiska, a Greenwood dołożył drugiego gola. Jak strzeli jeszcze jednego to zostaje królem strzelców.
2
Greenwood spudłował drugiego karnego, ale pierwszego wykorzystał.
Anglik ma 20 goli w lidze.
Ładnie.
Gdyby trafił karniaka to zrównałby się z Ósmanem Dembele jako lider strzelców, a tak wciąż Francuz prowadzi.
0
Papszun pewnie żałuję drugiego Polaka w wyjściowym składzie. Z jednym tak dobrze szło… ech.
2
88 goli Sportingu a 39 nastukał sam Szwed.
Maszyna.
0
@Commando dzięki za info:)
0
Do kiedy jest cisza wyborcza?
4
12 goli i 17 asyst.
Przyszedł sobie chłopak z deszczowego Londynu do Monachium i wybrał przemoc.
0
@Redakcja przy Brazolu nie zabrakło „t”?
„Odmieniony. Ha trick.” Nie o hattrick chodziło?
0
@Stinger_ oczywistym skandalem jest brak piłki dla Lewego.
Tak wielkiego skandalu już uważam nie ma, ale czy w 2021 Lewy np nie zasłużył bardziej?
Zobaczymy co będzie w tym roku.
No ale nic. To jest moje zdanie.
I tak, uważam że ta nagroda straciła troszkę swój prestiż - co nie znaczy że jest nieważna i że piłkarze mają na nią wywalone.
0
Arabia Saudyjska
Al Fatej - Al Hilal 2:0 po 60 (:D naprawdę) minutach pierwszej połowy.
Jeśli Mitrovic i spółka tego nie wyciągną tego, to Laurent Blanc, Benzema, Kante i całe Al Ittihad mają już dzisiaj mistrza bez gry.
0
@tristan87 za dawno:)
@Stinger_ wiesz co odpuszczam. Zacząłem analizować kto ile goli, jakie drużyny zdobyły tytuły poszczególnych graczy i przepraszam, ale nie chce mi się.
To co napisałem to moja opinia.
Napisaliście o Modricu, to jest raz, mam gdzieś w głowie że Leo i CR to po jednej dostali trochę na wyrost (nie pytaj o rok).
Brak dla Lewego to skandal - jakby na siłę zrobione żeby tylko nie dostał - co akurat w mojej opinii dyskredytuje organizatorów.
Tak jak wyżej napisałem - ja nie mówię że nie zgadzam się z każdym wynikiem, nie mówię że Leo nie powinien ich mieć, ale np gdyby jedna mniej na rzecz Xaviego czy Iniesty (wtedy gdy zdobyli tytuł z reprezentacją) to chyba nie byłoby skandal, prawda?
To tylko moja opinia. Lubię plebiscyty, najlepsze jedenastki itd, ale nie muszę się zgadzać z ich rezultatami, prawda?
3
@Kinginiesta i żaden z nich nie jest polskim wilkiem:)
3
@mekston jest z PO, czego nie rozumiesz?
1
@blakkudium nie dziwie się, że ma pretensje o to. Gość biega na lewym skrzydle a co chwila ktoś go podwaja.. a to Mbappe, a to Rodrygo:)
0
@Stinger_ Nie dzisiaj, bo nie mam czasu, ale cofnę się w latach i postaram się jak najlepiej odpowiedzieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KidusFCB mają być ale nie dla Barcelony. Nie gramy na KMŚ
0
@michal26 w teorii:)
0
@Stinger_ jak podam jakąś datę to mnie zapytasz o konkretne miejsca, z którymi się nie zgadzam i dlaczego?
0
@Stinger_ Ja nie mówię, że wszystko Balony są "źle przyznane", ale uważam, że gdzieś tam nie do końca ta nagroda w niektórych przypadkach była przyznana "prawidłowo".
0
@Stinger_ nagroda popularności. Lubię nagrody, wszelkie najlepsze jedenastki sezonu i tak dalej, ale nie przywiązuję do nich wielkiej wagi.
0
@michal26 Ma przyjść? Już widziałem inne kluby z nim łączone.
Chciałbym i życzę Duńczykowi zdrowia, ale on za odporny na kontuzje/urazy to nie jest niestety.
Taki "mniejszy" Vermaelen - jak gra klasa.
0
@Starrk czyli Araujo może:)
Bo nie jest znaczący, kumasz?
He he
6
@SelloutCrowd mam wrażenie, że on nawet by pchał Sona, gdyby Tottki wygrały Ligę Europy. Nieważne jest kto, ważne żeby nikt z Barcelony.
I to on, wydawałoby się "poważny dziennikarz", ma ból dupy o nagrodę, która już wiele lat temu straciła swój prestiż.
Jak PSG wygra LM to się okaże, że w sumie ten Lautaro to nie do końca, ale Hakimi jak chodził na prawej stronie, świetny, kapitalny.
0
@michal26 a jak pożegnamy Araujo, a Duńczyk wypadnie znowu, na ... na przykład rok?