escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xPiter ja tylko zapytałem co z jej brzuchem nie tak.
O gustach się nie rozmawia:)
0
@baryn na podstawie transfermarkt:
Kolumbijczyk wystąpił w 49 meczach, w których zagrał 3267 minut. Strzelił 17 goli i miał 8 asyst. Według kalkulatora mojego wychodzi gol bądź asysta co 130 minut.
Do tego lider swojej kadry, dla której strzela i asystuje.
Natomiast jeśli cena jaką podają media jest prawdziwa to uważam, że ten gość nie jest absolutnie wart tych pieniędzy.
W piłkę grać potrafi nie można mu tego odmówić, ale nie za takie pieniądze.
0
@D10SLEO z jednej strony zgadzam się z Tobą, ale z drugiej gdyby miał na łydce "kocham mojom pucie" wytatuowane, to wolałbym wiedzieć:D
0
@Szlag Mówiłem o tym gdy czarował w Chinach, gola za golem i asysta za asystą, ale teraz? Wrócił dopiero po kontuzji, no ale z drugiej strony za dużo poważnych rozgrywających w tej reprezentacji nie ma, niech go Włoch zobaczy na żywo.
Generalnie bym chciał:) Fajna sprawa gdyby tak było:)
0
Legende Chelsea i chińskiego Shanghai SIPG - Oscar - minionej nocy popisał się asystą przy golu w 1/16 pucharu Brazylii.
Sao Paulo awansowało do 1/8.
1
@blakkudium Może znowu być "świetnym perspektywicznym" graczem:)
@Eklerek no miejsce się zwolni, nie wiem jak tam z Asensio i Rashem czy wykupią czy nie. Do tego dobry sezon Rogersa może równać się transferowi. Co roku jakiś lider odchodzi - Douglas Luiz, Diaby, Duran - kto tym razem?
8
Ploteczki i nie tylko:
- Gabri Veiga po półtora sezonu w Arabii i po tym jak już nawieszaliście na nim psy o braku ambicji, prawdopodobnie podpiszę niedługo kontrakt z Porto.
- Beşiktaş zabiega o Oskara Pietuszewskiego. Młodego gracza Jagiellonii Białystok chętnie widziałby u siebie trenujący tam Ole Gunnar Solskjær. [Fanatik]
- Tomás Araújo z Benfiki znalazł się w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain, Liverpoolu czy Chelsea. [Sebastien Denis]
- O Rayana Cherkiego, skrzydłowego Olympique'u Lyon, zaczęła się ubiegać Aston Villa. [L'Équipe] - Czy to nie za mało po takim sezonie?
- Saudyjskie topowe kluby złożyły zapytania o trzech zawodników Liverpoolu: Darwina Núñeza, Luísa Diaza oraz Diogo Jotę. [Florian Plettenberg]
0
@bezalkoholowy Myslę, że Wojciech jeszcze dłużej nie jest osobą wiarygodną.
0
@bezalkoholowy czyli Nawrocki święty. Teraz rozumiem.
0
@July_6_BcN a co, brzydki ma, powinna się wstydzić?
0
Moise Kean? A to dziwne...
0
@kanver_ Marnie to wygląda, ale nie tylko w napadzie, a w każdej formacji.
Co do Piątka to tak i nie, bo piszesz "ucieka do Kataru", ale przypomnę że Świder zjadał zaangażowaniem i walką całą resztę, a i chyba najlepsze mecze w kadrze rozgrywał będąc "na wczasach" w MLS. Ja bym się wstrzymał z ocenianiem po tym kto gdzie gra. Dla mnie mogą grać w 7 lidze, ale jak przyjedzie na kadrę i będzie zostawiał serducho, gryzł trawę - jednym słowem zapierdalał - co przełoży się na wynik kadry, to dla mnie spoko.
3
@bartekvisca ale jakbyś wziął nie nieduży chleb a jeszcze mniejszy i nie rogalika maślanego a zwykłą suchą kajzerke to zapłaciłbyś nie 11 a 9.
Ale Ty wolałeś co innego wybrać. W dupach się poprzewracało, a za to się płaci.
1
@lajcior do Bielana? Zgadzam się:)
1
@pt9 po tym poznamy kto się identyfikuje z klubem.
Limity i kary są:) Dla Legii i Evertonu a nie dla katarczyków:)
0
@pt9 działa? działa:)
4
Jeśli 18 latek będzie najlepiej zarabiał w takim klubie jak Barcelona już dziś. To co będzie za 3,5 czy 8 lat jeśli dalej będzie tu grał?
On już gra i tak na poziomie nieosiągalnym dla wielu i raczej znacząco tego poziomu nie podniesie a obawiam się, że z każdą kolejną umową będzie chciał znaczącej podwyżki.
Marzą mi się kontrakty "minimalne" z mega bonusami za minuty, gole, asysty, tytuły.
2
@Croocers nie robię ofiary absolutnie. Tylko że jak ktoś się nie zgadza z prawicą to zaraz jest uśmiechnięty albo lewak.
Wolałem zapobiec.
Czytalem komentarze i co z nimi?
Co do dalszej wypowiedzi to nie ma ona znaczenia w tym wątku. Wstawiasz krótkie nagranie w którym ktoś się pomylił manipulując. Czy źle odbieram?
3
@Croocers ta osoba która i Ciebie złapała na haczyk żebyś powtarzał to co on chce ucina w momencie idealnym żeby siać takie gówno jak robisz teraz.
Szczerba później mówił o Braunie po tej wypowiedzi, a później przeprosił za pomyłkę. Ale rozumiem że to za dużo?
Gdybyś chciał mi cisnąć od uśmiechniętych, smutnych, załzawionych czy tęczowych to uprzedzam - nie głosowałem na Trzaskowskiego.
1
@blakkudium no tam plis 30 za sam fakt ze ktos jest Anglikiem.
1
@blakkudium i nie ma się co dziwić. Cena też pewnie będzie zacna.
5
Eze siódma bramka w szóstym kolejny meczu.
0
@JimMorrisonFCB United to wciąż marka, może się odbuduje w końcu..
1
@Aragorn33 on nie wie jakie były postanowienia czego nie rozumiesz?
Jesli to prawda to Czaputowicz otwarcie mówi że tysięcy ludzie na luzaka wpuszczali. Drugi pozwala handlować wizami na straganie.
Ale dziś jedna łajza druga i dziesiąta będzie straszyć imigrantami.
3
@PatrykBarca bardzo mnie to cieszy, jako że to syn gościa od którego zaczęła się moja przygoda z Barceloną:)
@JimMorrisonFCB podobno:)
@blakkudium no nazwisk jest sporo. Zresztą trzeba wymienić Crystal, Wisienki, Wilki. Jest w kim wybierać.
3
Myślicie że w Anglii będzie „polowanie”?
Cumha zmienił klub, sezon temu Olise do Bayernu i pokazał że to pan piłkarz, a tu kolejny świetny sezon Eze. Do tego Mateta również nieźle.
A przecież jeszcze Brentford. Nie ma Toneya a Wissa i Mbuemo kozacko.
2
Pan komentator Twarowski - Araujo wygląda mi na dobrego piłkarza.
Chłopak może za wcześnie zostań skreślony.
Araujo o którym pisałem wielokrotnie przy okazji ciekawostek MLS.
Generalnie fajnie widzieć takich zawodników którzy przychodzą/wracają do Europy. Shaqiri w Bazylei, Cucho w Betisie czy taki Araujo. No i pewnie wielu wielu innych:)
1
@turhiay mnie nie interesują lewicowe media, przedstawiłeś to tak, jakby sposób zdobycia/przejęcia mieszkania nie był ważny.
Uważam, że każdy polityk powinien lecieć na mordę za każdy, nawet najmniejszy przekręt, a tu mamy gościa, który może zostać nie politykiem, a głową państwa.
0
@Encore a co? będziesz na lekcjach? he he
a nie, to nie Ty jesteś uczniem.
Żarcik:)
7
@turhiay "Poza tym mieszkaniem"? Czyli co?
No dobra, kto nie zabrał dziadkowi mieszkania niech pierwszy rzuci kamieniem?
Jedno mieszkanie w te czy we wte, bez różnicy?