2

@Herato Nie po to FIFA chce pozwolić na "czasowe wypożyczenia", żeby on nie zagrał. ̶P̶i̶ł̶k̶a̶r̶s̶k̶a̶ ̶m̶a̶f̶i̶a̶ znaczy FIFA wie, że takie nazwisko to większa kasa.

4

Copa Libertadores.

Nie wiem czy ktoś już wrzucał czy nie. Mamy już pełne pary 1/8.

/photo/1
1/8-finału
13.08. 00:00
Fortaleza (Bra) - Velez Sarsfield (Arg)
--
13.08. 02:30
Atl. Nacional (Col) - Sao Paulo (Bra)
--
13.08. 02:30
Penarol (Uru) - Racing Club (Arg)
--
14.08. 00:00
Cerro Porteno (Par) - Estudiantes (Arg)
--
14.08. 02:30
Flamengo (Bra) - Internacional (Bra)
--
15.08. 00:00
Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu)
--
15.08. 02:30
Libertad (Par) - River Plate (Arg)
--
15.08. 02:30
U. de Deportes (Per) - Palmeiras (Bra)

1

@wojopancer seriale: "Homeland", "The Office" albo film "Siedem".

0

@jacobFCB „jesteśmy silni tak jak silni są po prostu jej współtwórcy.”
Szyny były krzywe i chuj.

1

@Konradowskyy tak jak @Technik napisał. Plus tam jeszcze było, że niby Veratti się buntuje, że chce do Barcelony, że szejk to tamto, aż w końcu była konferencja Włocha ale nie w barwach Barcelony tylko PSG no i się okazało, że jednak PSG to klub jego marzeń a prezes szejk jest cudowny:) tyle się nabuntował.

0

@FcPortoFan1999 awans był pewny już przed tym meczem, więc Ewka mogła wyluzować.

3

Liga Narodów Kobiet.

Polski wygrały z Rumunkami 3:0 i przypieczętowały pierwsze miejsce w grupie. 5 wygranych i remis tym samym awans do dywizji A. Brawo dziewczyny!!

Hiszpanki z kolei wygrały z Anglią i również zajęły 1 miejsce w grupie, ale w dywizji A.

0

@DonCarletto Wypraszam sobie. W Arabii nie grał:) W Brazylii gra. Znaczy jest na boisku:)
@betonito dobre wejście. Asysty, bramki. Później kontuzja, a jakże i po powrocie słabiutko. Kilka dni temu postanowił w dobie Varu strzelić gola ręką, taki to nasz brazylijski bystrzacha.

0

@Zoker no fakt, było coś takiego.
No cóż, zaraz w takim razie przyjdzie jakiś dobry onkel Joe i wyłoży dolary.
@Antimadridista_WR No ciekawe, jest tam kilku zawodników na kim można oprzeć "przyszły" projekt.

0

@Zoker Gdzie? w United? Nie mam pojęcia.

0

@Antimadridista_WR A huk, że madryciak. Jak będzie pokazywał klasę na boisku, to Ciebie, jako kibica Milanu co będzie obchodziło czy on z Realu, Wisły czy Grodziska?
A Pirlo jak poszedł do Juve, to nadal legenda Milanu?:)
@Zoker czy nam się to podoba czy nie, United to wielki klub. Osobiście się cieszę z każdej porażki tego klubu, ale kwestią czasu jest kiedy wróci na szczyt.

8

Plotki ploteczki, dzieję się ojo srojo:

- Sytuacja Marca-André ter Stegena zmieniła się diametralnie. Klub zamierza postawić na innego bramkarza, wyrażając przy tym gotowość do rozstania z Niemcem. Bardzo mocno chce go sprowadzić Al-Hilal - zapewnia „Sport”.
- Niespełna 40-letni Luka Modrić może jeszcze zaskoczyć. Legenda Realu Madryt zgodziła się na podpisanie rocznego kontraktu z AC Milanem. Nie wszystko zostało jeszcze uzgodnione - donosi „La Repubblica”.
- Od kilku tygodni intensywnie o transfer Bruno Fernandesa walczyło Al-Hilal. Wiele wskazywało na to, że pomocnik opuści Manchester United. Ostatecznie jednak Portugalczyk odrzucił wielką ofertę - zapewnia Fabrizio Romano.
- Jadon Sancho opuści Chelsea po zakończeniu wypożyczenia, ponieważ nie udało się dojść do porozumienia w sprawie warunków wykupu. Anglik wraca do Manchesteru United. [David Ornstein]
- Real Madryt nie potrafi porozumieć się z Benficą w sprawie Alvaro Carrerasa. Jeśli to się nie zmieni, to zwróci się w stronę Alejandro Grimaldo. [Thaethletic]
- Manchester United jeszcze w tym tygodniu ma się zwrócić do Brentfordu w sprawie transferu Bryana Mbeumo. [Sky Sports]
- Victor Osimhen otrzymał od Galatasaray ofertę kontraktu indywidualnego. Zakłada ona współpracę do 30 czerwca 2029 roku i zarobki w wysokości 16 milionów euro rocznie. [Milliyet]
- AC Milan podtrzymuje nadzieje na udany deal z Manchesterem United dotyczący wypożyczenia Rasmusa Højlunda na jeden sezon. [La Gazzetta dello Sport]
- Członkowie Publicznego Funduszu Inwestycyjnego (FIP) w Arabii Saudyjskiej rozmawiają o planach na wielki transfer Lionela Messiego. Skontaktowano się z ojcem piłkarza. [Sacha Tavolieri]
- Fenerbahçe optuje za wykupem wypożyczonego z PSG Milana Škriniara. Turcy zaproponowali dziesięć milionów euro, ale triumfatorzy Ligi Mistrzów oczekują oferty w granicach 15-20

3

@July_6_BcN Mentzen uczył się rozmawiać na piwie to go zjechali równo jego wyborcy.

4

@July_6_BcN dzięki.
@Kgorecki2500 ale w tej samej siedzibie co przez ostatnie lata? U ojca dyrektora? Czy tym razem u pana doktora Mentzena?
Dzięki @Jakchcesz

1

@Jakchcesz a co powiedział? tylko nie wyrywaj z kontekstu.

1

@Criss18Barca i Kurtuła i Oblak to goście, którzy poza kilkoma, a na przestrzeni wielu sezonów, kilkunastoma naprawdę słabymi meczami, non stop bronią na mega poziomie. Rok w rok. Niestety ter Stegen poza jednym wybitnym sezonem raczej może im rękawice nosić.

2

@blakkudium Theo i Cancelo na bokach obrony:) Ale to będzie chodziło;)

2

@blakkudium Ciekawe w takim razie kogo pogonią bo kadra aż nadto wypchana obcokrajowcami.

2

@Hosh idąc tokiem ostatnio często używanego hasełka, pozwolę sobie zacytować - Czy te czołgi są teraz z Tobą w pokoju?

5

KMŚ

Abstrahując do krzyków, nerwów i całej reszty negatywnych komentarzy co do ilości meczów, to naprawdę się cieszę z takiego formatu i z tylu drużyn. KMŚ były od lat i już od nastolatka sobie myślałem "kurde co to za Al Ahly, Aukland czy inne dziwactwa". Bo właśnie te drużyny niewiele mi mówiły, w zasadzie teraz też nie, bo nie obserwuje tych lig, ale jednak zobaczyć prawie wszystkie najlepsze drużyny z kontynentów to już zupełnie inna para kaloszy.

Para, którą je chętnie założę na nogi, w której usiądę wygodnie w fotelu i pozwolę się moim stopom pocić w tychże kaloszach, oglądając ten turniej.

2

@majkel95 @soczeq panowie zamiast fantazjować o dziewczynach, ustawkach, hotelu to może jednak do szkoły na polski? „swoim wyborcą”? „Tenczowy”?

3

@blakkudium dla mnie bramka. Dziwne

11

Może i nasz przyszły skrzydłowy nie strzelił dziś gola, może i nie zaliczył asysty, ale za to wyleciał z czerwoną kartką.

Brawo Ney!

1

Już dajcie spokój polityce…

Martin duński Nazario Braithwaite na 1:0!
Jedna legenda Barcelony już z golem, czekamy na Neya!

1

@Adran360 zeszły też był „dziwny”

4

Do 21 cisza wyborca a od 21 jazda!

I to nie polityczna!!

Brazylijska Serie A.

O 21:00 mistrz ligi brazylijskiej oraz mistrza Copa Libertadores - czyli Botafogo z legendą Porto czy United w składzie - Alexem Tellesem pojedzie na mecz z Santosem.

I w zasadzie to nie jest ważne. Najważniejsze że u gospodarzy w pierwszym składzie legenda Barcelony, ale i jej przyszły lewoskrzydłowy zagra dziś w pierwszym składzie!!

Neymarze do zwycięstwa prowadź!

2

@Kgorecki2500 o! Mam do tego. Żart. Chcesz? Nie? To napiszę;)

Pani przychodzi do klasy i mówi:
- Dzisiaj ja podaje nazwisko, a wy dzieci mówicie kilka słów a tej osobie. Zaczynamy od Mickiewicza
Ręce w górze, pani mówi:
- dobrze Jasiu, ty.
- Mickiewicz Adam, Polski wieszcz, napisał Pana Tadeusz.
- świetnie Jasiu - odparła nauczycielka.
- Sienkiewicz… dobrze Grzesiu Ty.
- Henryk Sienkiewicz laureat nagrody Nobla. Napisał między innymi Potop.
- świetnie. Mościcki… Małgosia?
- mom, ale małe - odparła Małgosia.

He he he

1

@Adran360 nie mądraluj;)

40

No i nie podobasz mi się.
Wymuszony skład jakimiś szantażami lata temu i jeden wybitny sezon. Wybitny. Jeden.
Trochę mało.

1

@mekston pisaliśmy gdy starzy ludzie już śpią:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?