escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 weszet ( @emeu ) z ławki.
1
@mordini123 tak jest!
3
Tymczasem Macedonia strzela na 1:1 z Belgią.
Gola strzeli Alioski, kojarzycie pewnie, kilka lat w Leeds. Opowiem Wam coś o nim:)
Otóż Macedończykpółnocny jest zawodnikiem arabskiego Al Ahli, ale… ale jest niezarejestrowany w lidze bo jest za dużo obcokrajowców w składzie. Zawodnik jest zarejestrowany w azjatyckiej lidze mistrzów i tam grywa. Grywa również w reprezentacji.
Rozumiecie? Nie gra w lidze…
Facet zagrał w minionym sezonie, zagrał to może za dużo powiedziane, bo parę razy z ławki, więc facet był na boisku w tym sezonie 6 razy w azjatyckiej lidze mistrzów. Ponadto gra w kadrze.
Tym grą kilka sparingów w ciągu roku i ląduje gola Belgii. Takie tam z zaskoczenia.
1
@Stinger_ chociaż tyle. Niech mają;)
1
Ostatnie 3 mecze Polaków:
Malta
Litwa
Mołdawia
3 potężne reprezentacje, 9 punktów, aż 5 (!!!) strzelonych bramek!
Mało tego, 0! Słownie zero! Straconych.
My jesteśmy potęgą!!
0
@FcPortoFan1999 tak.
2
@Stinger_ lekko Finlandię to może oni i zrobią…. Ale w hotelu.
Rozumiesz? He he he
2
Przeanalizowałem specjalnie dla Was kilkadziesiąt ostatnich meczów kadry.
Wyszliśmy, poza 2-3 pozycjami, dzisiaj najlepszymi zawodnikami.
Po wielu godzinach analiz, burzy mózgów, dziesiątek diagramów, wykresów, okresów i innych miesiączek, przedstawi Wam swoje wnioski.
Otóż jesteśmy żenującą reprezentacją.
1
@FcPortoFan1999 oj morze morze.
4
Ja wiem że to tylko Gibraltar, ale 263738 letni Perisic dzisiaj z trzema asystami i bramką.
0
@mekston w jakim sensie? Że to Rust?
1
@Frimpong w porządku, a jakie konto miałeś wcześniej?
@Lukikiki sa priorytety.
1
@FcPortoFan1999 ten o północy też nie dla Ciebie. 4:0, 4:1, 3:1.
Za dużo goli
1
@FcPortoFan1999 tam będzie moc:) to nie mecz dla Ciebie.
@Adran360 Wenezuela fajny skład. Liczę że rozjadą Boliwie:)
4
Kwalifikacje do MŚ 2026 - Ameryka Południowa.
Gdyby krwawiły Wam oczy to na Eleven sports 2 od 22:30 mecz Kolumbia - Peru.
Potężny Dżejms (bo James - rozumiecie? He he he) Rodriguez, potężny Duran Duran (bo tak zespół, znacie?:). Do tego Cucho czy Yerry Mina.
U gości z kolei kapitanem… 41 letni:D Paolo Guerrero.
1
@Frimpong poprawione. Masz rację. Pomyłka.
@Lukikiki Maroko kolejny rok świetna paka, a i nowi młodzi pukają do drzwi.
4
Pozwolę sobie tak szybciutko w przerwie meczu drobny zakładzik dla chętnych.
O 22 towarzyski mecz Maroko - Tunezja.
Powyżej 1,5 bramki Maroko to kurs 1,85 u niebieskich.
W składzie na dzień dobry jest potężny En Nesyri, świetny w tym sezonie mistrz Holandii w PSV - Saibari, młody Ben Seghir z Monaco czy zwycięzca LM - Hakimi.
Mocna za mniej na 2,5 gola w meczu albo jeszcze lepiej na samo Maroko.
3
Te Włochy to taka sama przaśna ekipa obecnie jak Brazylia. Jazda z nimi Wikingu!;)
0
@kodi77 raczej unikam takich wiadomości. Staram się nie komentować, bo w takich sytuacjach jak śmierć kogoś bliskiego, wszystkie teksty - nawet te które wydają się najbardziej pokrzepiające na świecie - są i tak „za małe”. W tym przypadku, gdy chodzi o dziecko, nie mam słów, ani nie potrafię sobie tego wyobrazić. Sam jestem tatą 7miesiecznej córki i nawet nie chcę myśleć.
Trzymajcie się rodzice.
Jeśli chcesz wyrzucić swoje smutki, żale, złość, to możesz we mnie walić jak w bęben.
1
@Antimadridista_WR Rumun - narodowość:)
0
@FCB24 tylko się upewniam:)
0
@D10SLEO słusznie:) Simone Inzaghi
1
@Cvzx pod kontent bycia debilem?
5
Arabia Saudyjska - Al Hilal
Czyli mamy tak - Simone Inzaghi oficjalnie trenerem Hilalów, a za nim ma pójść Acerbi.
Do arabskiej drużyny miał dołączyć też Osimhen - ale ten chce więcej niż 35 baniek na rok:D a Hilale chcą mu dać maks 35. Co i tak w mojej opinii jest kosmosem.
No to może być ponownie gorące okienko w Arabii.
Al Ittihad siągnęło głeboko do kieszeni i to się opłaciło - mistrzostwo, niedawno sprowadzeni:
- Moussa Diaby 5 goli i 14 asyst
- Steven Bergwijn 13 goli i 7 asyst
- Houssem Aouar 12 goli i 4 asysty
i chociaż Hilale zdobyli kilkanaście goli więcej, to jednak byli 8 punktów za mistrzem.
PS. trenerem Interu ma zostać jej były piłkarz Rumun Chivu.
2
@Stinger_ "Gość albo sobie jaja robi albo bardzo boli go dupa." - mam wrażenie, że on robi sobie jaja z całej tej reszty napinaczy, którzy tylko robią mu zasięgi. Bez kitu. Ja nie wierzę w to, że on może być taki głupi w rzeczywistości.
1
@blakkudium No to by wyjaśniało brak na ławce:)
0
@Stinger_ Oczywiście, jeśli zdobędą to co sobie założą to super dla nich.
Ja pozwolę sobie oceniać styl:)
1
@Stinger_ pytanie czy one będą. Styl Włocha mnie męczy. Oczekuję od wielu ekip - zwłaszcza takich jak Brazylia - zabawy, joga bonito, akcji goli itd, wich natomiast preferuje styl „a co tam, zanudzę widza”.
2
@Stinger_ ja daję im szansę bo mocna Brazylia to lepszy turniej, niemniej - jak co kolejne zgrupowania - ta ekipa nie przekonuje.
2
@Comentateiro ta ekipa była już przaśna przed Carlo, ciekawe co teraz.