La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

7

11 Brazoli

/photo/1

Na mecz z Ekwadorem.
/photo/1

Słabiutko dziś wygląda kadra Ekwadoru.

4

@escarabajo Estevao za napastnikami? Bardzo jestem ciekaw co pokaże i jak sprawdzić się w Chelsea.

Co z Raphinhą, że nie gra?

0

@Stinger_ nie mam pojęcia? Też jestem zdziwiony. Może to zemsta za te lania na Realu;) dzisiaj Carlo debiutuje:)

A niech się młodemu wiedzie lepiej niż Roque u nas.

1

@escarabajo @Stinger_ Dla nas to bardzo dobra wiadomość.

1

@escarabajo Będę kibicował Estevao żeby wszedł z buta do Europy. Przyda się jakiś Brazylijczyk, który namiesza w czołówce mając poukładane w głowie, a mam nadzieję, że Estevao ma poukładane.

Co do Raphinhi to śmiesznie by było gdyby musiał wchodzić ratować wynik.

Edit: widzę, że Raphinha nie siedzi nawet na ławce. No to jestem zdziwiony konkretnie.

0

@blakkudium Dlaczego? Co w tym dobrego, że piłkarz Barcy nie zagra od początku?

0

@Stinger_ Wiesz, jako kibic Barcy, wolę, żeby zawodnicy grali jak najmniej na kadrach, ale wiadomo, ze kadra dla piłkarza to rzecz święta.

0

@blakkudium Jeszcze w sezonie jestem w stanie to zrozumieć ale teraz? Przecież Raphinha już blisko 2 tygodnie odpoczywa, a po zgrupowaniu jedzie na długie wakacje.
Ja tam żałuję, że go nie ma. Kolejna okazja by pokazać, że to Raphinha jest liderem Brazylii, a nie Vinicius, który w reprezentacji nie gra dobrze. Zobaczymy czy z Carlo się to zmieni.

0

@Stinger_ Jednak ryzyko kontuzji jest, co nie pomaga przed ewentualnym presezonem, zwłaszcza, że Brazylia ma już praktycznie zaklepany awans na Mundial.

konto usunięte

0

@escarabajo
Casemiro jeszcze nie jest kapitanem? Co ten Carlo się opierdziela. Brazylia potrzebuje kogoś z nerwem.

0

@blakkudium Ryzyko kontuzji jest wszędzie. Na wakacjach, w pre sezonie, na treningu. Gdyby tak podchodzić do życia to najlepiej żeby piłkarze leżeli w domu na podłodze (bo z łóżka można spaść i także zrobić sobie krzywdę) i czekali na pierwszy mecz nowego sezonu.

To, że Brazylia ma praktycznie awans to inna sprawa ale tak nie da się nie awansować.

1

@blakkudium Jeśli dobrze widziałem to nawet na ławce go nie było.
@Stinger_ otóż to:)
@Metempsychosis ja tam jestem w szoku, że w ogóle gra w kadrze:)

2

@escarabajo @Stinger_ Okazało się, że Rapha pauzował za żółte kartki, więc nawet nie mógł grać.

1

@blakkudium Właśnie doczytałem ale szkoda, że nie było od razu o tym informacji.
Mimo wszystko dobrze, że nie zagrał tylko przez kartki bo obawiałem się, że może jakiś problem Carlo Ancelotti będzie miał do Raphinhi. Na szczęście nie.

1

@blakkudium No to by wyjaśniało brak na ławce:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?