0

@Deathwing112 w porządku, to żart niskich lotów, masz prawo nie rozumieć.

3

Dlaczego selekcjoner naszej Repki powołuje całą Repkę?

Kumacie? Bo repka=reprezentacja he he he

0

@Stinger_ Ach rozumiem, ok:)

0

@Stinger_ Valencie jestem w stanie zrozumieć bo to kawał ekipy był ze dwie dekady temu:) No może 15 lat:)
Niemniej co z Lens? Skąd taka słabość do tej ekipy?

1

@Stinger_ Nawet bym się zgodził poza jednak dwiema drużynami:
- Lens? Kto to jest. Chwilę głośniej bo Polacy w składzie.
- Valencia? Od ładnych kilku lat "poza Europą". Dzisiaj bardziej bym się zdziwił, że tam są niż dziwię się, że ich nie ma.

0

@kamiVeB „przedstawialiśmy się o wiadomo kto z kim rozmawiał” - to nie jest raczej coś w stylu listy obecności? Skoro się wdzwaniają i rozmawiają to zakładam że wcześniej się przedstawiają na zasadzie kto jest podczas tej rozmowy.
To nie w tym sensie? Nie oglądałem, ale tak to odbieram.

0

@Messiah10 ta. I pytania naszych gwiazd „będzie padać? Tak czy nie?”
„Lubisz mnie? Tak czy nie?”

2

@blakkudium Flamengo sobie radzi. Ograli lidera wczoraj - Palmeiras. W obronie Danilo i Alex Sandro - koledzy z Juve, może na nich będzie stawiał.

2

@blakkudium ja wiem czy „najgorsza nie jest”? Dla mnie mega średnia.

4

@PIWOSZ89 Klubowe Mistrzostwa Świata 2025 w piłce nożnej będzie można oglądać na całym świecie, w tym w Polsce, na platformie streamignowej DAZN i to bezpłatnie. FIFA potwierdziła, że DAZN nabył globalne prawa do transmisji KMŚ - FIFA Club World Cup w 2025

0

@urbipl No Lewego nie będzie. Myślę, że Świderski i Piątek. I ten Zieliński trochę mi nie pasuje. Za dużo to on nie grał ostatnio.

0

@draxidox Zagrzej mleko, włóż do niego drobno posiekany czosnek i rozpuść łyżeczkę masła/miodu. Rano i wieczorem.
Wiem, obrzydliwe, ale pomaga.

2

@mekston ja robię to dla Was, dla tej garstki którą to interesuje:)

6

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry). Dzisiaj kapkę więcej, bo i, może nie podsumowanie, ale delikatny dodatek do naszych kadrowiczów. Lecimy:

- Łukasz Skorupski ławka w ostatniej kolejce. Bologna - Genoa 1:2. Bologna zajmuje finalnie 9 miejsce we Włoszech, ale tego zdobywa krajowy puchar, co skutkuje grą w LE.

- Jakub Kiwior 90 minut. Arsenal wygrywa z Southampton 2:1. Drugie miejsce w tabeli i LM w przyszłym sezonie.
- Jan Bednarek kontuzjowany. Southampton, jak wyżej, porażka 1:2. 14 ostatnich meczów bez wygranej w tym 11 porażek. Święci lecą do 2 ligi.
- Kamil Piątkowski poza składem, a jego Kasimpasa, do której jest wypożyczony, remisuje 2:2 z Gazientepem. Kasimpasa środek tabeli, a Salzburg, z którego Polak jest wypożyczony zajął ostatecznie drugą pozycję w lidze austriackiej.

- Jakub Kamiński. Sezon u naszych sąsiadów już zakończony, a Wilki ostatecznie zajmują 11 pozycję w tabeli.
- Przemysław Frankowski niespełna 80 minut, Galata wygrywa 2:0 z Goztepe. Polak mistrzem kraju i zdobywcą pucharu.
- Mateusz Bogusz zakończył rozgrywki krajowe, a jego Cruz Azul przegrał w półfinale rozgrywek. Natomiast Polak i jego drużyna zagrają w finale Ligi Mistrzów Concacaf.
- Jakub Moder trzeci na finiszu holenderskich rozgrywek i zagra w kwalifikacjach o grę w LM.
- Sebastian Szymański drugi na koniec sezonu. Kwalifikacje do LM.

- Karol Świderski również drugi, jego Panathinaikos o punkcik wyprzedził PAOK w Grecji.
- Krzysztof Piątek co prawda ma jeszcze do rozegrania mecz, ale finalnie wynik nic nie zmieni, podobnie jak u Frankowskiego i Szymańskiego, jednak Krzysiek w walce o króla strzelców. Jego Basaksehir zajął piąte miejsce i w przyszłym sezonie zagra w LKE, ale już bez Polaka jak wiemy (ten przeniósł się do Kataru i do Al-Duhail). Piątek strzelił 21 goli w samej lidze i jest w walce, chociaż tylko teoretycznie, o króla strzelców z Osimhenem - ale Nigeryjczyk ma 25 goli.

Ponadto zagrali:
- Robert Lewandowski niepełne 90 minut i dublet z Bilbao (3:0). Polak mistrzem Hiszpanii, puchar i superpuchar, 100 goli i w ogóle och i ach:)
- Bartosz Slisz 90 minut i bramka. Jego Atlanta wygrała 4:2 z Sinsinati.
- Matty Cash 90 minut i porażka z Manu 0:2. Anglicy zajmują 6 pozycję w tabeli i zagrają w LE.
- Adam Buksa 90 minut, a Midtjylland wygrywa 3:2 z Randers. Polak został wicemistrzem Danii i najlepszym strzelcem swojej drużyny - 12 goli.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

2

@Kgorecki2500 ludzie źle zrozumieli. Wiadomo.

0

@AlphaNumeric Będzie powołany drugi strzelec w Turcji, najlepszy strzelec Midtjylland i pewnie Świderski. Myślę, że na Mołdawię i Finlandię powinno wystarczyć, natomiast nie jestem pewien w 100 %:)

0

@FcPortoFan1999 nie:) na pustaka dostawił nogę.

4

Ciekawostka MLS:
Atlanta Utd - Cincinnati 4:2.

Dla gospodarzy jedną z bramek strzelił Bartosz Slisz a przy kolejnej z kolei asystował Mateusz Klich.

Pozdrawiam:)

1

Nie wiem w zasadzie, może to odrębna opinia, ale gdybym przeczytał nagłówek „powołania piłkarzy Barcelony do reprezentacji Hiszpanii” to też bym kliknął w link.
Tymczasem do „Kto został powołany do reprezentacji Hiszpanii na fazę Final Four Ligi Narodów?” brakuje jeszcze „kliknij w link żeby zobaczyć całą listę piłkarzy”.
Zobacz jak można sprawdzić kto został powołany.
Śmierdzi trochę onetami.

1

@ViscaelBarca2007 dopiero z niego wyszedł. Daj mu ze dwa mecze:)

5

Może i sezon się skończył, ale to kompletnie nieważne bo właśnie wchodzi na boisko nasz były przyszły lewoskrzydłowy.
Neymarze do boju!

0

@FcPortoFan1999 to prawda, dobrze sobie radzili za Kompanego i znowu wrócili do belgijskiej elity, ale wciąż to za mało.

0

@FcPortoFan1999 jak na taki klub to i tak mega wyniki robią.

0

@FcPortoFan1999 pięknie:)

0

@FcPortoFan1999 ostatnio mieli puchar. Od powrotu do pierwszej ligi chyba tylko poza jednym sezonem bardzo blisko tryumfu. W końcu się udało.

3

Nowy mistrz w Belgii. Po 90 latach z tytułem!!!
Piękna historia Royale Union!

/photo/1

0

I Gyokeres strzela 37473838 gola w tym sezonie. 1:1 w 101 minucie.

0

@FcPortoFan1999 a tego nie wiem, zapytaj:)

0

@BorzyKrzys chyba już poletałeś:)

1

@Deathwing112 polityk też człowiek. On pokazał już że wie co i kiedy, on nic nie musiał, on mógł. Mógł i poszedł.
@kuz może i się nie nadaje, ale rozegrał obu „zwycięzców” po swojemu. To chyba jednak coś tam umie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?