escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messiiiiik ale chyba można jak zaczniesz płacić.
Mam nadzieję że pomogłem:)
12
@MesQueUnClub96 co z tego że i tak jesteś w ignorowanych jak i tak ciągle widzę „Cię”. Dzisiaj przechodzisz samego siebie z ilością wysrywów. Do tego się odniosę.
Ty stary kimkolwiek jesteś ilekolwiek masz lat sam sobie robisz/zrobiłeś krzywdę. Smutny jesteś, no ale sam sobie jesteś winien.
Chciałbym żeby wielki dzień był dniem od którego zacznie się brak Twoich wpisów tutaj ale obawiam się, że niestety nie.
Spróbuj nie być takim smutnym atencjuszem, może będzie lepiej.
3
Ciekawostka Holandia.
W Holandii są play offy o grę w lidze gruszki, w sensie konferencji.
W chwili obecnej Alkmaar gra z Heerenveen, gra i do przerwy 3:0 wygrywa.
Wszystkie gole strzelił 21 letni napastnik Mexx Meerdink.
Ja nie znam, no ale może Wy:)
1
@DonCarletto a dopóki są interesy to są koledzy:)
1
@takisobiektos to jest jakiś zabieg agitacji polityczne?
"po losował", "po wywracali"?
1
@PietrasCoelho Myślę, że Perez nie pójdzie po Paza sezon po sprzedaży go. A nie myślisz, że Turek przy zaufaniu może być takiem graczem?
5
Ciekawostka, o którą nikt nie pytał.
Jak wszyscy wiemy, znaczy z piętnaścioro nas obserwujących/oglądających Arabię, Al Ahli zdobyło w tym roku Azjatycką Ligę Mistrzów.
W składzie arabskiej drużyny jest wielu zawodników znanych z europejskich boisk, a wśród nich tych trzech poniżej, którzy już sięgali po LM ale w Europie:
- Firmino w sezonie 2018/2019
- Eduard Mendy w sezonie 2020/2021
- Mahrez w sezonie 2022/2023
I co z nimi? To pierwsi zawodnicy w historii, którzy mogą pochwalić się zarówno Ligą Mistrzów europejską jak i tą azjatycką.
pozdrawiam.
1
@Bocheno1 to mnie rozbawiłeś:)
Pozdro:)
6
@Kgorecki2500 jestem hydraulikiem z wsi i wiem jak przykręcić śrubę.
0
@PietrasCoelho ciekawe ile będzie kasy na wydatki. Myślisz, że kto by tam pasował na te pozycje?
1
@GTBTP grał w Norwich 2 kluby temu. Poleciał za ocean i teraz wymiata w rodzimej lidze. Także jakby uciekły Ci ze 2 lata:)
0
@PietrasCoelho no napisałem to właśnie, że zostaje druga linia i pytanie czy Alonso nie będzie chciał sprowadzić swojego podopiecznego - Wirtza.
1
@Bocheno1 interesuje Cię w jakim kolorze założyłem dzisiaj gacie?
1
Trent, Huijsen a i podobno dogadują Hincapie.
Zostaje druga linia - ciekawego kogo wybierze Alonso, byleby nie był to Wirtz.
1
@LOPEZ16 dlatego sprowadził sobie jeszcze większą liczbę Argentyńczyków:) Czego nie rozumiesz?
3
@Safrani ja jakieś 2 tygodnie temu widziałem fasolkę za 59,99.
@Jakchcesz czynsz może poczekać a bób będzie tylko taniał, wybór jest prosty, brać ten za 5 dych:)
2
@Walker skoro Duran Duran strzela gola dla Al Nassr to może dzisiaj coś z ich repertuaru?:)
0
@clyde wyobraziłem sobie po prostu kiełbasę rzucaną na olej, ale już takie w kostkę lepiej:) Chociaż wolałbym boczek i może pieczarkę:)
0
@July_6_BcN robie co moge:)
@clyde domowe kopytka to coś ekstra, do czego można dodać np pyszny sos z jakąś polędwiczką, a nie smażoną kiełbi. Kiełba to z grilla:)
0
@July_6_BcN tak naprawde to masz super brzuch:)
2
@Gomess polsat i nielegalne źródła, z których nie wolno korzystać bo popłyniesz... rozumiesz?;)
0
@July_6_BcN to żart:)
0
@July_6_BcN a potem zazdrościsz brzucha Anki!
@clyde tarta z porem i kurczakiem.
Nigdy nie jadłem Twojego zestawu:D
0
@baryn Nie widzę, żadnego skrzydłowego wartego takiej ceny.
7
Już się bałem, że "Barcelona negocjuje włączenie 46-letniego Niemca do... pierwszej drużyny":)
0
@xPiter ja tylko zapytałem co z jej brzuchem nie tak.
O gustach się nie rozmawia:)
0
@baryn na podstawie transfermarkt:
Kolumbijczyk wystąpił w 49 meczach, w których zagrał 3267 minut. Strzelił 17 goli i miał 8 asyst. Według kalkulatora mojego wychodzi gol bądź asysta co 130 minut.
Do tego lider swojej kadry, dla której strzela i asystuje.
Natomiast jeśli cena jaką podają media jest prawdziwa to uważam, że ten gość nie jest absolutnie wart tych pieniędzy.
W piłkę grać potrafi nie można mu tego odmówić, ale nie za takie pieniądze.
0
@D10SLEO z jednej strony zgadzam się z Tobą, ale z drugiej gdyby miał na łydce "kocham mojom pucie" wytatuowane, to wolałbym wiedzieć:D
0
@Szlag Mówiłem o tym gdy czarował w Chinach, gola za golem i asysta za asystą, ale teraz? Wrócił dopiero po kontuzji, no ale z drugiej strony za dużo poważnych rozgrywających w tej reprezentacji nie ma, niech go Włoch zobaczy na żywo.
Generalnie bym chciał:) Fajna sprawa gdyby tak było:)
0
Legende Chelsea i chińskiego Shanghai SIPG - Oscar - minionej nocy popisał się asystą przy golu w 1/16 pucharu Brazylii.
Sao Paulo awansowało do 1/8.