2

@Comentateiro polecasz jakiś dobry salon groomerski w Warszafie?
Muszę moje psiecko zabrać na spa

0

To akurat prawda, w ciągu ostatniego roku czynsz mój czynsz z 850zł wzrósł do 970zł.
To jest patologią spółdzielni


2

trzeba pamietać o tym jak wygrała cała Polska :D


2

niesamowite, że takie osoby są w polskiej polityce, zupełnie jak braun


0

@MesQueUnClub_87 podobno ma dzisiaj być znowu orędzie Trzaskowskiego i rada gabinetowa (to nieprawda)

2

haha śmiechłem xDD

/photo/1

1

@BulaKG jak co roku, bezalkoholowo

5

wersja alternatywna xD


0

@lithotripter Nie no jasne, totalnie rozumiem, że jest to klikalne.

0

to zawsze muszą być oni xDD


0

@tbas
argumentum ad absurdum z tym, że rolnik kupił chińczyka xD
tak samo pewnie Ci przeszkadzają ukraińcy co jeżdżą drogimi furami co?
Taki sam argument z dupy xD

12

Linkedin to piękne miejsce do lizania się po jajkach xD


1

@NeroTFP1 piękny przepis, zero wad

0

ah tęsknie za taką pogodą. Człowiek zdrowszy bo tyle choróbsk nie ma co by 0C.
Na drogach też o wiele lepiej, tak jak teraz podróżowałem przy -8 w wigilie vs 0/-1 i ta gołoledź

/photo/1

4

w tym roku również będzie orędzie 2-godzinnego prezydenta prawda?


Bosh, co to był za gość :D

3

jak dla mnie decyzja by budować na >300km/h jest dobra, lecz głupotą jest w takiej sytuacji nie wspierać polskiego rynku, która nie ma obecnie kolei tych prędkości


1

jak w masełko


0

@Martwy
Oho, brak argumentów, rzuca się głupotę i tyle :D

0

@Martwy Jaka szkodliwość?
Jaka jest skala kiedy jest szkodliwe a kiedy nie? Liczy się w postach na dany temat na dzień?

0

@Martwy Różnica jest taka, że mój bełkot polityczny nie łamie prawa jak rozpieprzone tłumiki gruzów, które przeszkadzają ludziom w nocy.

2

@Huck
mam pod domem parking auchan, co jakiś czas spotykają się właśnie takie zloty gruzów w stylu pierdzących e46 i jest po prostu hałas.
Jakoś wszelkie duże zloty legalne nie mają z tym problemu.

3

oho, golfów śmietników i innych e46 nie żal, połowa tych gruzów nie powinna przeglądów przechodzić


11

hehe xD Najman z rigczem


0

@MessiForeverTheBest no wyrok i protesty

1

a to akurat ciekawe, Czechy pamiętam 5 lat temu były stawiane jako wzór jeżeli chodzi o dzietność a obecnie jest tam podobnie jak w Polsce.
Tam też były protesty TK??


9

@urbipl lewica nie potrafi zrozumieć, że sa osoby z mózgiem, które wiedzą jak giętki kręgosłup ma trzaskowski xD
fajnie na ten marsz niepodległości poszedł

0

jak tam robaki, kto dzisiaj w tyrce musi dymać? pozdrawiam cieplutko z urlopu

0

@LeszekFCB no w sumie tak xD

13

dwa razy do pustej xD


3

@michaleu kilkadziesiąt razy,
najdalej Korea, 13 godzin, masakra w ekonomicznej tyle siedzieć..
Marzę by kiedyś polecieć biznes klasą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?