0

patrząc na obecne trendy na świecie, demografię, niechęć do nawet samej ciąży, połogu, konsekwencji etc. to za takie 50 lat surogacja może być całkowicie normalna


1

ah dla mnie na studiach było właśnie piękne te 2h między balowaniem a studiami/pracą
https://x.com/kosa64/status/2014229396974879055

3

KURWA!! dobrze, że nie poszedł do CHELSEA

3

boże jakie fermina ma liczby, ale bylibyśmy frrajerami oddając go do chelsea za paczkę fajek

0

nie to nie może być prawda xD to musi być ustawka


4

a my dalej polerujemy berło Amerykanom xD


0

@Kozinho. + brak sprzedaży Fermina za paczkę fajek

5

to akurat ciekawe, że ten naleśnik ma tyle asyst w LM w takim wieku

/photo/1

1

39% platforma, pora umierać


0

@SeWo77 bo ma siłę i co mu ktoś zrobi?
Nie ma we wszechświecie trybunału, który go za to osądzi, co widać z izraelem, który może mordować niewinnych ludzi a i tak włos mu z głowy nie spadnie.

0

zaraz jeszcze zakażą korzystania z aplikacji meta, kart graficznych nvidia xD smutne jak zaspała Europa by być w garści jednego szaleńca


1

widzę dzisiaj sporo niespodzianek, PSG przegrało, Monaco przegrało, szkoda

2

@YeastMoss dokładnie, można wyzywać trumpa, tupać nóżką ale liczy się realna siła, której Europa nie ma.
Trump zobaczył jak słaba jest Europa i to wykorzystuje. Oby to obudziło z letargu Europe, lecz jest już bardzo późno.

2

i w naszym chorym systemie tak to powinno co najmniej wyglądać


1

@michal26 @Irmscher10 już Ci nie odpisze xD tak samo jak zapytałem jakie zdolności powstrzymania ma tutaj Europa przed siłą USA.
Case @Comentateiro, powyzywać, puścić głupotę i niech się niesie.

2

w sumie ta


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gall legitymizacja przemocy, pokazywanie że siłą można zabijać, przejmować tereny i nikt Ci nic nie zrobi, żadne ONZ, Europa, tylko siła i kasa.
USA potrzebuje Rosji do walki z Chinami.

2

i uciekamy przed rekordowym zadłużeniem xDD


0

@partymaker wow, jedno "xD" Cię boli, weź sobie wdechy bo musisz być bardzo przebodźcowany

0

@esem91 Jasne to zawsze jest argument, ale na pewno są miasta w Europie, równie o niekorzystnym położeniu i ta emisja wygląda o wiele lepiej.
Są to zapewne miasta gdzie nie ma energii z węgla tylko z atomu :D

3

niesamowite, że w Europejskim mieście może być gorzej niż w takich Indiach gdzie na google maps nie ma ani jednej ulicy bez śmieci xD
wstyd


5

@esem91
no debil xD w życiu bym nie poszedł do klubu gogo będąc w związku

0

@olav streść, oglądam Szewko ale mam tyle podcastów zaległych, że do tego dojdę za dwa tygodnie

2

ciekawe jak wyjdzie za x lat jaki był deal na Alasce dotyczący świata i jego funkcjonowania


2

@Imonkey
oj tak xD ja który dostaje bany za nazywanie russków orkami od moderacji wielbie swołocz rosyjską, nie chce mi się czytać dalej tego wysrywu

0

@ProMILs
Moja żona biegle mówi po koreańsku i myśli właśnie o mandaryńskim, ale to jest naprawdę ciężki język.

0

@Fog_W_1899
Nie powinno być, ale jednak są i USA nie pozwoli by zniknęli, musimy się z tymi pogodizć

2

@ranger3120 nic właśnie nie wpada na twitterze. Wszystko monotematycznie o geopolityce i Trumpie, jak coś wpadnie to Cię oznaczę

0

@domin1515 uuu głosowałeś na nawrockiego jak to nazywa @Comentateiro, jesteś faszystą i idźcie bronić tam tej Grenlandii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?