draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
patrząc na obecne trendy na świecie, demografię, niechęć do nawet samej ciąży, połogu, konsekwencji etc. to za takie 50 lat surogacja może być całkowicie normalna
1
ah dla mnie na studiach było właśnie piękne te 2h między balowaniem a studiami/pracą
https://x.com/kosa64/status/2014229396974879055
3
KURWA!! dobrze, że nie poszedł do CHELSEA
3
boże jakie fermina ma liczby, ale bylibyśmy frrajerami oddając go do chelsea za paczkę fajek
0
nie to nie może być prawda xD to musi być ustawka
4
a my dalej polerujemy berło Amerykanom xD
0
@Kozinho. + brak sprzedaży Fermina za paczkę fajek
5
to akurat ciekawe, że ten naleśnik ma tyle asyst w LM w takim wieku
1
39% platforma, pora umierać
0
@SeWo77 bo ma siłę i co mu ktoś zrobi?
Nie ma we wszechświecie trybunału, który go za to osądzi, co widać z izraelem, który może mordować niewinnych ludzi a i tak włos mu z głowy nie spadnie.
0
zaraz jeszcze zakażą korzystania z aplikacji meta, kart graficznych nvidia xD smutne jak zaspała Europa by być w garści jednego szaleńca
1
widzę dzisiaj sporo niespodzianek, PSG przegrało, Monaco przegrało, szkoda
2
@YeastMoss dokładnie, można wyzywać trumpa, tupać nóżką ale liczy się realna siła, której Europa nie ma.
Trump zobaczył jak słaba jest Europa i to wykorzystuje. Oby to obudziło z letargu Europe, lecz jest już bardzo późno.
2
i w naszym chorym systemie tak to powinno co najmniej wyglądać
1
@michal26 @Irmscher10 już Ci nie odpisze xD tak samo jak zapytałem jakie zdolności powstrzymania ma tutaj Europa przed siłą USA.
Case @Comentateiro, powyzywać, puścić głupotę i niech się niesie.
2
w sumie ta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gall legitymizacja przemocy, pokazywanie że siłą można zabijać, przejmować tereny i nikt Ci nic nie zrobi, żadne ONZ, Europa, tylko siła i kasa.
USA potrzebuje Rosji do walki z Chinami.
2
i uciekamy przed rekordowym zadłużeniem xDD
0
@partymaker wow, jedno "xD" Cię boli, weź sobie wdechy bo musisz być bardzo przebodźcowany
0
@esem91 Jasne to zawsze jest argument, ale na pewno są miasta w Europie, równie o niekorzystnym położeniu i ta emisja wygląda o wiele lepiej.
Są to zapewne miasta gdzie nie ma energii z węgla tylko z atomu :D
3
niesamowite, że w Europejskim mieście może być gorzej niż w takich Indiach gdzie na google maps nie ma ani jednej ulicy bez śmieci xD
wstyd
5
@esem91
no debil xD w życiu bym nie poszedł do klubu gogo będąc w związku
0
@olav streść, oglądam Szewko ale mam tyle podcastów zaległych, że do tego dojdę za dwa tygodnie
2
ciekawe jak wyjdzie za x lat jaki był deal na Alasce dotyczący świata i jego funkcjonowania
2
@Imonkey
oj tak xD ja który dostaje bany za nazywanie russków orkami od moderacji wielbie swołocz rosyjską, nie chce mi się czytać dalej tego wysrywu
0
@ProMILs
Moja żona biegle mówi po koreańsku i myśli właśnie o mandaryńskim, ale to jest naprawdę ciężki język.
0
@Fog_W_1899
Nie powinno być, ale jednak są i USA nie pozwoli by zniknęli, musimy się z tymi pogodizć
2
@ranger3120 nic właśnie nie wpada na twitterze. Wszystko monotematycznie o geopolityce i Trumpie, jak coś wpadnie to Cię oznaczę
0
@domin1515 uuu głosowałeś na nawrockiego jak to nazywa @Comentateiro, jesteś faszystą i idźcie bronić tam tej Grenlandii